Şimdi Ara

Kekuri Ringleri +2 ye basarken yaktım !!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
1.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: exclamer

Kekuri ring in +2 ye geçerken yanması imkansız gibi bişey.+3 e kadar hiç bi uniqe yanmaz.Arada sırada böyle şeyler de olabiliyor.O da seni bulmuş.Şanssızlık.

• ulan lvl 55 oldum üstümdeki takılır +5 +6 + sız kekuri ye razıyım sen +2 yapıosun yaa
  • Valla heee
  • quote:

Orjinalden alıntı: M_MoRuK

"gözün doysun" desem ?
    +2 ye basmaya çalışmış bide

herkes daha iyisini ister
  • Ya tartışmamıza gerek yok adam +2 ye basmaya çalışmış yakmış
    Olan olmuş.Geçmiş olsun diyelim bu kodu da kapansın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cerci90 -- 29 Haziran 2006; 11:39:18 >
  • 500m a 1 kekuri ring hmm düşündürücü artık en ezginin elinde dual kekuri ring var yani 50mm vermen biraz düşündürdü beni ilgisiz arkadaşlar msj atmayın madem ilgisiz kalacasınız post kasmayın
  • Napalım.Konuyu o zaman zenginleştirmemiz gerek.Böyle g.olsun'la bitmemesi gerek.Bu topic'de arkadaşlarımızın çoğu g.olsun diyo.Tmm yanlış anlamayın yine de arkadaşımızın moralini düzeltmeye çalışıyo.Ama topic ' e açklık getiren arkadşlarımız ne yazık ki parmakla sayılacak kadar az veya ilgilenmek istemiyolar.
    Arkadaşım ilgisiz demişsin ama farkındaysan bi çözüm bulunamamış.Bulunamadığı için de arkadaşlarımızın boşuna g.olsun vs demelerinin faydası olmuycağının kanıtına varark öyle bi yazı yazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cerci90 -- 29 Haziran 2006; 12:00:49 >
  • unique takılar +3e kadar %100 upgrade olur. anvilin kendi içindeki yazıda bile böyle yazıyor. çok ilginç olmuş senin durum. geçmiş olsun ne diyelim.

ayrıca boş topicle ne alakası var. son derece faydalı bi topic. %100 denildiği halde yakmış arkadaş. gerçekte %100 olmadığını öğrendik. 2 tane +1 kekurim var benim de +2ye basmamaya karar verdim şimdi. gereksiz diyenlere
  • Boş topic demedim ki ben sana sadece zenginleştirilmesi gerek dedim.g. olsun la zenginleştirilmiyo dedim ama sen hala aynı yerde sektiriyosun
  • ne derdin wardı len
  • quote:

Orjinalden alıntı: Alemciler

Gereksiz topic

nesi gereksz topic iyice şaşırdın he sende
    adam bişi paylaşıyo
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.