Şimdi Ara

Kekuri Ringleri +2 ye basarken yaktım !!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
1.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eger oncesinde cok item bastıysan anvil ibreti alem olsun diye yakmıstır yuzukleri

şaka bi yana cok kotu bir olay saçmalık yani buyuk geçmiş olsun roll back iste bence :)
  • beyler bazen sizdede oluyomu mirageler +2 basarken weya +3 basarken yanıo ben 4-5 mirage aktım we insan çok sinir oluo
  • Burdan Çıkaracağımız Ders : Knightta Babanın Bile Dediklerine Güvenmicen
  • Peki neyle basılıyo .

Sanki ringimiz olcakda bide bascak kağıt alcaz tak işde paşa paşa
  • quote:

Orjinalden alıntı: bolsoru

Peki neyle basılıyo .

Sanki ringimiz olcakda bide bascak kağıt alcaz tak işde paşa paşa
    kardeş öle sandıın gibi diil mesala ilk 3 tane +0 ı birleştriosun bi tane +1 oluo sonra bidaha 3 tane +0ı birleştiriosun sorna bi daha 3 tane +0ı birleştiriosun 3 tane +1 oluo.sonra bunnarı birleştiriosun bi tane +2 oluo.öle direk bi scrool basıp +2 yapıosn sanma
  • Allahdan dilerim gelirse bol artılı gelsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: D@n93rMert

Bizim bu konuda yapmamız gereken nedir ??

Geçmiş olsun demek
  • yani bu demek oluyo ki arkadaş tam 27 tane kekuri ring yaktı:( milayarlar gitmiş
  • Dupe itemler de kolay yanıor
  • beyler pardon yanlış dedim başkalarının kafası karışmasın toplamda 9 tane kekuri ring ediyo
  • neyle basılacak buslamı +2 ye nele basam bendede war bi tane

• Geçmiş oLsuN
  • TAKI UP ETMEYİ BİLMİYORMSUN? BUS LA OLMAZ O İŞ Bİ KAĞIT WAR 50K LIK ONLAR AYRICA +1 YAPMAN İÇİN 3 TANE +0 KEKURİ RİNG GEREK.. SONRA BİR TANE +1 KEKURİ YAPIAN ONUN İÇİNDE 3 TANE KEKRUİ BİR TANE DAHA YAPIACN +1 SONRA ELİNDE 3 TANE +1 KEKURİNGİ WAR ONARLIDA +2 BASICAN TOPLAMDA 9 TANE KEKURİ RİNG YAKMIŞ OLUYOSUN AMA ELİNDE SADCE BİR TANE +2 KEKURİ WAR;)
  • vahvahvah
  • hepiniz cok saolun bu biraz acımı hafifletebildi artık ne yapayım yeni server a gecicem knightı bırakayım diyordum ama sıp diye de bırakılmıo
  • Ah ulan anvil ah dibine dinamit koyacam nedir çektirdiğin

• quote:

Orjinalden alıntı: LORDadonis

quote:

Geçmiş olsun demek

Bana laf atanların hepsini kınıyorum.Diyeceğiniz laf sadece bu..Yok neymiş psikolojık sorunların mı var?Ya kardeşim senin yaş kac bunun psıkolojı ıle alakası ne?Hayret bişey ya..
  • Gereksiz topic
  • az ile yetinmeyi bilmeli arkadaşın dediği gibi çoğu isteyen azı bile bulamaz
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: LORDadonis

quote:

Geçmiş olsun demek

Bana laf atanların hepsini kınıyorum.Diyeceğiniz laf sadece bu..Yok neymiş psikolojık sorunların mı var?Ya kardeşim senin yaş kac bunun psıkolojı ıle alakası ne?Hayret bişey ya..

sana laf atanı sadece sen kınamıyosun.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.