Şimdi Ara

Kendime Ne Alayım(Teknoloji Ürünü) Lütfen Önerinizi Bildirin...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Saygıdeğer DH üyeleri babamla yaptığımız antlaşma sonucunda okul bitimi istediğim bir cihazı almaya söz verdi. Ancak ben ne alacağıma karar veremiyorum??
    İphone, x-box 360(natal project ilgimi çekti), yeni bir bilgasayar(sistem toparlarsanız makbule geçer). Sizce hangisi olabilir?? Diğer fikirlere de açığım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bariscancan -- 7 Haziran 2009; 17:39:30 >

• UP! Bir mesajı çok görmeyin...
  • Bir Xbox360 ve HDMI girişli bir lcd monitör
    Tabi sınırsız internet ve Dual Layer yazabileceğin bir dvd-rw oyunlar için çok lazım olur

İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Boidae -- 7 Haziran 2009; 17:54:03 >
  • x-box 360 natal project süper bişey bence onu al
  • 5610 xpress music telefonum da var. X box 360 alırsam pişman olurmuyum. Bir de 3 kırmızı ışık sorunu ne demek?? ELITE PACK almam daha iyiyiymiş herhalde. natal project ne zaman çıkar?
  • arkadaşım eğer oyun konsolu alıcaksan erkek kardeşin veya abin yada çok yakın bi arkadaşın olsa iyi olur ben PS3 aldım. tek başıma oynuyordum bi süre sonra sıktı satıp iyi bi laptop aldım. şahane oldu valla.

3 kırmızı ışık sorunu tam bilmiyorum ama okuduğum kadarıyla makina durup dururken ışık 3 kez kırmızı yanıyor ve cihaz iptal yani açılmıyor. servis falan bi sürü uğraş.

5800 bi göz at derim iphone yerine veya samsung i900 dokunmtaik en iyi 2 telefon bence.

Not: oyun konsolunda ısrar ediyosan PS3 şaşma. Xbox bi türlü sevemedim.
  • psp fena değil
  • PS3
  • PS3 pişman olmazsın
  • PS4 beklerdim senin yerinde olsam
  • Eğer orta halli bir PCin varsa ve LCD TVin veya 20-22'' monitörün varsa Xbox 360 al. PSP, İphone hepsi hikaye 1 ay sonra yüzüne bakmazsın onların (tecrübe ettim)
  • Bence laptop al. Laptop'un varsa veya istemiyorsan iPhone al. Yada odana bir tane full hd lcd tv alabilirsin. Laptop iyidir derim ama. Sistem toplayayım, bilgisayar yapayım işine girme bence.
  • iPod Touch veya XBox360 olabilir. Hem Project Natal'da sene sonuna kalmaz piyasaya çıkar...
  • badboy39 a aynen katılıyorum tek başına oldunmu çok sıkıcı oluyor
  • Öncelikle hepinize katkıda bulunduğunuz için teşekkür ederim. Evet bilgisayarım iyi gibi ama yeni oyunları açmıyor. Sene sonu çok geç ya. Ben şimdiden Xbox alırsam elite pack kaç para eder ve bozulur mu?? son kez bu sorularımı cevaplarsanız minnettar kalırım. (NOT: Kalbim natalda kaldı)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.