Şimdi Ara

KIA ile Hyundai'nin durdurulamaz Yukselisi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
1
Favori
8.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Basima gelmedi. 4×2 tucson / istanbul trafigindeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Bizim aracımız adı gibi devrim di kore araçları yollarda telef oluyordu. Ama olsun biz daha laikiz.
  • Öncelikle hyundai kullanıcısı olarak şahsi fikrim 2012 de cıkan hyundai Elantra/ tucson/ kia Sportage ile

Accent ten kalan teneke hyundai mantığı bitti yerine sağlam sorunu az çok km yapılabilen Amerika da Avrupa'da epey satış yapılabillen araçalr geldi. İ20/i30 ile de hatcback kısmına iyi giriş yapan marka kiaa ceed ile de bu gamı genişletti. Lakin son dönem yapılan makyajlar genel olarak pek beğenilmedi görüşündeyim. Vede baz donanım lar çok çok boşaltıldı. Tabş bunda ülkemizdeki vergi dilimi kur farkları büyük bş etkendi şahsi fikrim hyundai i20 hariç Türkiye pazarına çok gelen bir marka oldu elantra gelicek 230/250 den aşağı satamazlar belki 280/300 yazıcaklar fiyata bu fiyatlarla hyundai Türkiye de zor satar maalesef.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Mhmmd.239 M kullanıcısına yanıt

"Lakin son dönem yapılan makyajlar genel olarak pek beğenilmedi görüşündeyim" demissiniz.

Aklinizda bulunsun hocam, daha Hyundai i20 disinda Hyundai-Kia grubunun bu yeni dizayn dilini yansitan bir otobobil gelmedi Turkiye'ye. i20 disinda tr'de satilan tum 0km Kia-Hyundai arabalar 2010larin o yumusak hatli dizayn dilini yansitiyor hala.

• FurkanEmir411 F kullanıcısına yanıt

Bu video hakkında bilgim yok, ancak PSA grup araçları yaklaşık 30 yıldan fazla süredir Kuzey Amerika pazarında satılmıyor. Ancak FCA ile birleşip Stellantis grup oluştuktan sonra Peugeot tekrar bu pazara dönecektir. Ondan sonra Hyundai ile rekabete döner o zaman anlarız, Hyundai' ye göre tercih ediliyor mu edilmiyor mu? 

• Benim hyundai ile bildiğim eskiden kullandığım accent modellerinin motoru çok sağlam hararet nedir bilmezdi çekişleride seriydi şimdi durum nedir bilemiyoruz bütün araçlar birbirine benziyor

• quote:

Orijinalden alıntı: FurkanEmir411

Videonun ilk 20 saniyesinde söylüyor Amerika ve Kanada'da satılmadığını. İsteseniz de herhangi bir Peugeot modelini alamazınız diyor. Yanlış hatırlamıyorsam Bu aracı Meksika'dan getirip test etmişlerdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: jackall13

Videonun ilk 20 saniyesinde söylüyor Amerika ve Kanada'da satılmadığını. İsteseniz de herhangi bir Peugeot modelini alamazınız diyor. Yanlış hatırlamıyorsam Bu aracı Meksika'dan getirip test etmişlerdi.

Alıntıları Göster

Benim yazdığım mesaj gözükmüyor sanırım, bende gözükmüyor çünkü. Satıldığından emin değilim ama bu video aklımdaydı şimdi baktım satılmıyormuş.  

• echomaniac E kullanıcısına yanıt
    Evet doğruydu ozman ki fark şu idi kasalar hafif motorlar atik kalıyordu şimdi ise kasalar sınıfının en ağırları arasında çoğu modelde şasi sağlamlığı için şimdi ise tabi çok çok da hantal değiller özellikle Tucson var tgdı motor acayip bir güç 😎 ama eskisi gibide uçan teneke değiller genel olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Haberleri okuyunca, sokakta insanları gözlemleyince üzülüyorum sonra da kendileri istedi diyorum yine üzülüyorum.

• zotacing kullanıcısına yanıt

adamlar yöl yaptı !! heç yakıştıramadım!!!

• BerkKhan B kullanıcısına yanıt
    Elantra makyajından bahsediyorum 2019/2020 de satmaya çalıştıkları tipten 😉 gelecek elentra tasarımı da pek beğenileciğini düşünüyorum kısır satış adeti olucaktır. Kia k5 Kia k8 modelleei var sanırım d segment oluyor onlar muhteşem bir tasarım ve genişlik teknoloji tabi biree ülkemizde şu sorun var. Euro 7 emisyon ları için bu araçlar nasıl geçecek pek belli değil herkes fındık turbolu 3 silinidr modasında ama LPG uyumu tartışılır. Benzinde ülkemde fiyat malum elektrik li hibritler de ekstra epey satış fiyatı koyuluyor.markalar Türkiyeye ne satacak ne motoru koyacak şaşırdı valla 😂

• Bu kadar yükselmese keşke, on gündür Manuel 1.4 i20 arıyorum ege bölgesinde hiçbir bayide yok 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChelseaSmile -- 23 Mart 2021; 23:45:57 >
  • yav banane o arabalaran ben alabileceğime bakıyorum. TRye gelip gelmeyeceği bile belli değil modeller. bizde ne var i20 1.4 motorlu. tipi de mok gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Knight_Hammer

Bu video hakkında bilgim yok, ancak PSA grup araçları yaklaşık 30 yıldan fazla süredir Kuzey Amerika pazarında satılmıyor. Ancak FCA ile birleşip Stellantis grup oluştuktan sonra Peugeot tekrar bu pazara dönecektir. Ondan sonra Hyundai ile rekabete döner o zaman anlarız, Hyundai' ye göre tercih ediliyor mu edilmiyor mu? 

O pazarda otomobilin ne hissettirdiği (alman plasebo) ile ilgilenilmiyor. Eğer Peugeot modelleri de 100k mil arıza yapmadan kullanılabilir durumdaysa çok satar. Kim gecer YouTube kanalı 100k km 3008 kullanıp ilk gün ki kadar diri kaldığını söylüyordu. Hatta aracı 35-40k km'de alıp 140k km'de geri teslim etti diye hatırlıyorum. Eğer o sağlamlığı orada da sergilerse Türkiye'deki gibi hiçbir ön yargıya muhatap olmadan satar...

• Hyundai sonatayı unutmuşsunuz son kasası efsane olmuş onu da paylaşırsanız güzel olur

• quote:

Orijinalden alıntı: pakimeno

Bizim aracımız adı gibi devrim di kore araçları yollarda telef oluyordu. Ama olsun biz daha laikiz.

kore dediğin ülke ateist bir ülke, sen neden bahsediyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: ChelseaSmile

Bu kadar yükselmese keşke, on gündür Manuel 1.4 i20 arıyorum ege bölgesinde hiçbir bayide yok 

3 hafta önce istanbul bayilerinde 1-2 tane vardı, demek onlarda bitmiş. arabalara zam geleceği için malı piyasaya vermiyorlar demek ki. ihracat daha iyi getirdiği için oraya yöneldiler.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.