Şimdi Ara

KİLİT TUŞU BOZUK RESTORE YAPAMIYORUM (RESİMLİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar telefonu garantiye yollıcaktım jb vardı onu siliyordum herşeyi sildim tek tek cydia simgeside gitti sonra telefonu sıfırladım ve bu halde kaldı açılmadı bidahada neredeyse 2 saaattir böyle

• UP UP UP UP YARDIM LÜTFEN
  • sıfırlanırmı hiç jb varken tel göçmüş öylece yolla açılmaz zaten jb silinmiştir geçmiş olsun
  • up up up
  • RedSn0w ile DFU moda alabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: multiTYRT

RedSn0w ile DFU moda alabilirsiniz

Arkadaşın dediği gibi RedSn0w u deneyebilirsin bro
  • quote:

Orijinalden alıntı: palo1

arkadaşlar telefonu garantiye yollıcaktım jb vardı onu siliyordum herşeyi sildim tek tek cydia simgeside gitti sonra telefonu sıfırladım ve bu halde kaldı açılmadı bidahada neredeyse 2 saaattir böyle

En kötü ihtimal şarjının bitmesini bekle. Kapandıktan sonra ysb kablosunu bağla. Home tuşuna basılı tut, cihaz açıldığında tuş basılı olsun. Bu şekilde sıfırlayabilirsin.
    Batarya %5 olmadan açılmaz bu yüzden parmağın ağrıyabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 5 dakikadır bu bölümde takılıyorum, gördüğüm konuların alayı telefonum jb'li idi şöyle oldu böyle oldu yardım help plsss. Hep böyle konular yazık lan size
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aazam

5 dakikadır bu bölümde takılıyorum, gördüğüm konuların alayı telefonum jb'li idi şöyle oldu böyle oldu yardım help plsss. Hep böyle konular yazık lan size

bence burada birine acınması gerekiyorsa oda sizsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tevez

quote:

5 dakikadır bu bölümde takılıyorum, gördüğüm konuların alayı telefonum jb'li idi şöyle oldu böyle oldu yardım help plsss. Hep böyle konular yazık lan size

bence burada birine acınması gerekiyorsa oda sizsiniz.

neden? telefonu orjin olarak kullanınca acınası mı oluyormuşuz?

• quote:

Hacı , öyle bir yorum yapmışsın ki sanki jb yapan herkes sorun yaşıyor.

söylediklerinden anlaşılıyor ki: Senin gibi kullanmayı bilmeyen jb yapınca yardım konuları açılıyor; bizim gibi kullanmayı bilen jb yapınca o kısıtlı iOS, en özgür dandikroidden daha özgür oluyor ve hiç çökme kökme sorunu yaşamadığımız için de yardım diye konu açılmıyor.

Olay kullanıcıda bitiyor; jbde değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: MuratbanK

quote:

söylediklerinden anlaşılıyor ki: Senin gibi kullanmayı bilmeyen jb yapınca yardım konuları açılıyor; bizim gibi kullanmayı bilen jb yapınca o kısıtlı iOS, en özgür dandikroidden daha özgür oluyor ve hiç çökme kökme sorunu yaşamadığımız için de yardım diye konu açılmıyor.

bizde biliyoruz jb kullanmasınıda bi anlık dalgınlığa geldi yaptık ! acmasınıda biliyoruz ama işte kilit tuşu bozuk olduğu için yapamadık başka birileri bişey biliyorsa yardım istedik sadece

• quote:

Orijinalden alıntı: Cell_master

quote:

arkadaşlar telefonu garantiye yollıcaktım jb vardı onu siliyordum herşeyi sildim tek tek cydia simgeside gitti sonra telefonu sıfırladım ve bu halde kaldı açılmadı bidahada neredeyse 2 saaattir böyle

En kötü ihtimal şarjının bitmesini bekle. Kapandıktan sonra ysb kablosunu bağla. Home tuşuna basılı tut, cihaz açıldığında tuş basılı olsun. Bu şekilde sıfırlayabilirsin.
    Batarya %5 olmadan açılmaz bu yüzden parmağın ağrıyabilir

Şarj bitti ve senin dediğini yaptım teşekkürler :) yardımın icin telefon açıldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MuratbanK

quote:

bizde biliyoruz jb kullanmasınıda bi anlık dalgınlığa geldi yaptık ! acmasınıda biliyoruz ama işte kilit tuşu bozuk olduğu için yapamadık başka birileri bişey biliyorsa yardım istedik sadece

Hacı lafım sana değildi ki biye üstüne alındın? Lafım Aazam denen kendini bilmez elemanaydı. Jb yapmayıp konuşanları hiç sevmem. Senin gibi jb yapıp sorun yaşayanlardır hakiki jbciler. Çünkü benim nezdimde sorunsuz jb, jb değildir. Alınma üstüne böyle basit şeyleri.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.