Şimdi Ara

Kim bu Queue deki 1 KİŞİ :@

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Resimde gördüğünüz gibi bu 1 Kişiyi 10 dakkadır bekliyorum Hala giremedim Weste

Kimse bu kişi açıklasın yeter artık Başka şeytani gülümseme bulamadım

• Benim o sanırım
  • bendede o 1 kişi var şuanda
  • sıkıntı var aynı sorun bende de mevcut riot sucks
  • quote:

Orijinalden alıntı: stewie21

sıkıntı var aynı sorun bende de mevcut riot sucks
    GG RIOT.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dat Team

bendede o 1 kişi var şuanda
    Euweste Birşeyler oldu.Oyuna aynı anda 20.000 Kişi girmeye çalışıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: fvs

Euweste Birşeyler oldu.Oyuna aynı anda 20.000 Kişi girmeye çalışıyor

Alıntıları Göster
    Ben de düştüm oyundan ve reconnect geliyor sürekli ama 5 sn queue veriyor bana :D

• ben değilim valla ben değilim ben oyuna girmedim zaten mobil yazıyorum cidden bak ben değilim niye inanmıyosun ya yalan borcummu var kardeşim değilim dediysem değilim lütfen böyle şeylere gerek yok diyorum sana işleri çirkinleştirme ne istiyosan yap lan tamam banane kanıtlayamazsın zaten ben o saat başka yerdeydim ama şunu bil ki o ben değilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reney

ben değilim valla ben değilim ben oyuna girmedim zaten mobil yazıyorum cidden bak ben değilim niye inanmıyosun ya yalan borcummu var kardeşim değilim dediysem değilim lütfen böyle şeylere gerek yok diyorum sana işleri çirkinleştirme ne istiyosan yap lan tamam banane kanıtlayamazsın zaten ben o saat başka yerdeydim ama şunu bil ki o ben değilim
    pes etti galiba o kişi..girebildim sonunda
  • quote:

ben değilim valla ben değilim ben oyuna girmedim zaten mobil yazıyorum cidden bak ben değilim niye inanmıyosun ya yalan borcummu var kardeşim değilim dediysem değilim lütfen böyle şeylere gerek yok diyorum sana işleri çirkinleştirme ne istiyosan yap lan tamam banane kanıtlayamazsın zaten ben o saat başka yerdeydim ama şunu bil ki o ben değilim
    Yaa ne güzel takımımızda 4afk vardı 2dakika sonra bende düştüm,herkes düştü
    nihahaha
  • quote:

Orijinalden alıntı: Big-Brother

İyi benimde az kaldı.Sadece Over 20.000+ Kişi kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: fvs

quote:

Orijinalden alıntı: Big-Brother

İyi benimde az kaldı.Sadece Over 20.000+ Kişi kaldı

Alıntıları Göster
    Penta alıyordum oyundan düştüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rammvier

Yaa ne güzel takımımızda 4afk vardı 2dakika sonra bende düştüm,herkes düştü
    nihahaha

Alıntıları Göster
    Queue OP

• quote:

Sana o sensin diyen olmadı ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nocturne61

quote:

Sana o sensin diyen olmadı ki

Alıntıları Göster
    En son bende 1 1 yazıyordu sonra bi baktım 2 saat 3 dakika kapattım sinirden oyunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: OkanDRDYK

Queue OP

Alıntıları Göster
    Kapıştıralım mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaramazovX -- 14 Eylül 2012; 22:22:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaramazovX

Kapıştıralım mı?

Alıntıları Göster
    aynı sorun bende de var giramadim bir türlü bende şuanda sürenin bitmesini bekliyorum

guardsmanbob oyunundan eksik kalmıyor biz kalıyoruz böyle işin adaletine. Tahminimce bu lol'ün hazırladığı videoda brolaf cart curt o videoda türk hesapları otomatik geçirilcek diyordu şimdi bunlarda yolunu yapıyor oyuncuları alcak yerimiz yok türk serverında kalın falan diye olur mu olur yaparlar valla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cegaba -- 14 Eylül 2012; 22:45:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cegaba

aynı sorun bende de var giramadim bir türlü bende şuanda sürenin bitmesini bekliyorum

guardsmanbob oyunundan eksik kalmıyor biz kalıyoruz böyle işin adaletine. Tahminimce bu lol'ün hazırladığı videoda brolaf cart curt o videoda türk hesapları otomatik geçirilcek diyordu şimdi bunlarda yolunu yapıyor oyuncuları alcak yerimiz yok türk serverında kalın falan diye olur mu olur yaparlar valla.

Alıntıları Göster
    idyi yazarken klavyeye mi oturdun o ne

• quote:

Orijinalden alıntı: Raiwulf

idyi yazarken klavyeye mi oturdun o ne

Alıntıları Göster
    dayanamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Auspexa

dayanamadım

Alıntıları Göster
    kekte kill alıyordun oyundan düştüm şit

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.