Şimdi Ara

Kiralık Araç ile ufak bir kaza yaptım sizce ne kadar tutar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
2
Favori
9.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam sorması ayıp, park ederken farı kırmayı nasıl becerdin acaba? çok mu hızlı dokundurdun orayı?

• Meticulous kullanıcısına yanıt
    Panik arkadan seri şekilde bir araç geliyordu selektör yapa yapa ben de gaza fazla dokununca araç fırladı resmen bir de bu şu an cevap vermek istediğim en son şey valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Dental -- 17 Mart 2021; 10:36:16 >
  • Baya ufakmış kral arabanın çeyreği yok sadece.
  • alkgs A kullanıcısına yanıt
    Hocam far kırık tampon çizik çeyreği ne demek siz hiç kazaya karışmadınız heralde
  • alkgs A kullanıcısına yanıt
    Çeyrek mi aracın çamurluk bile çizilmemiş tamponun sağı ve farda hasar var siz bir de üstüne üstlük pert dersiniz bu araca
  • Kiralık Araç ile ufak bir kaza yaptım sizce ne kadar tutar

Bu şirket aracı, park halinde vurdular geçen ay. Honda mutluhan 14bin küsür fatura çıkardı, 1 haftada teslim etti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • escanor_ kullanıcısına yanıt
    14bin mi offfff vallaha biterim
  • Zor günler sizi bekliyo Kiralık Araç ile ufak bir kaza yaptım sizce ne kadar tutar valla kiralık araçla kaza baya ugrastirirlar sizi manevi tahribat da cabasi

• defiant82 kullanıcısına yanıt
    Valla öğrenciyim bir de aileme haber vermeden olmayacak bu iş bugün sigorta poliçesini attılar bakalım başımıza neler gelicek zaten kaza olduğundan beri boğazımdan hiçbir şey geçmiyor uyuyamıyorum midem bulanıyor
  • Mr.Dental M kullanıcısına yanıt

Hocam trafik polisi gelmiyor ise siz ona gidin. En yakınınızdaki yediemin otoparkına gidin, trafik polisi günün belli bir saati illaki oralarda oluyor. Rica edin durumunuzu anlatın "park halinde oluşan araç hasarları için BEYAN tutturun, ertesi günü gidin ilçe emniyet müdürlüğünden beyanı alın. Garentaya teslim edin, 1 kuruş ödemezsiniz. Olmaz falan derlerse haklarınızı savunacağınızı gerekirse dava açacağınızı söyleyin, eğer o aracın kaskosu varsa ki vardır. Bu işlemi yapmak zorundalar. Dava açarsan da kazanırsın.

• Kiralık arabayla kaza olursa direk polisi aramaniz gerekiyor.Kiralarken söylüyorlardı ya da ben çok sorduğum için söylemiş olabilirler.
    Bu arada far camı değişmesi gibi bir olay yok far değişicek.
    Geçmiş olsun
  • healthbreaker H kullanıcısına yanıt
    Siz çok sorduğunuz için söylemişler bizim bilgimiz yoktu
    Evet bir servisi arayıp fiyat aldım 3817 lira dediler tampon şu bu ile bana 5.5 civarlarına kitleyecekler
  • Mr.Dental M kullanıcısına yanıt
    Bununla geçmiş olsun hocam tecrübe boyle boyle oluyor
  • bir iki tane polise gidersin, onların bölgesinde olan bir yerde yaptığını söylersin, tutanak tutarlar

kiralık aracta cama taş gelip çatlasa polise götürüyoruz , polis olmadan tek taraflı geçerli bir belge sunamazsin ,

aracı kıralarken mini hasar yaptırdıysan polise gerek yok aracı direk teslim edebilirsin

Valla ailem de benim üstümde bir şeyler tecrübe eder mi onu bilmiyorum araba konusunda hevesli bir bireyim ailemin arabasını da kazasız belasız kullanmıştım umarım aşırı bir tepki almam sonuçta adrenalin olsun diye çarpmadım arabayı adı üstünde kaza bu
  • Shelby_ kullanıcısına yanıt
    Araçlar mini hasar kaskolu geliyor zaten de hasar fazla tutarsa o zaman kesicekler faturayı
  • Farı mini onarımdan değiştirmezler, aracın yattı parasını da isterler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Panthér kullanıcısına yanıt
    Yattı parası gibi bir şey talep edemezler sözleşmede yazmıyor far kırılmasaydı iyidi tampon mini hasardan karşılanır mı peki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Dental

Yattı parası gibi bir şey talep edemezler sözleşmede yazmıyor far kırılmasaydı iyidi tampon mini hasardan karşılanır mı peki
    Yazıp yazmaması önemli değil araç tamir süresince iş kaybına uğruyor, bir bedeli olmalı(yattı parası firmaya göre değişir mi araştırın, netten firma yorumlarını okuyun?).Tampon mini onarıma girer gibi ama onlar bununla uğraşır mı yada miniden yaptırıp normal fatura mı ederler onu bilemem?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.