Şimdi Ara

Kırık obp ile dokuz eylül/anadolu hukuk için denemeli miyim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2015 mezunuyum. ilk yıl sayısaldım sınava doğru düzgün hazırlanmadım. zaten 12 ye kadar da baya yattım 150 bin sıralama yapmıştım sayısalda.

sonra geçen yıl tercih dönemi tm ye geçip , hukuk için çalışmaya karar verdim. zaten bu düşünce sayısala geçtigim ilk günden beri vardı

neyse iyi kötü bir yıl geçirdik.daha önce ders çalışmanın ne demek oldugunu bilmeyen ben harbiden de çalıştım. tm3 ham 38 bin geldi , obpli 45 bin.

pdr ye yerleştim. ama gelecegi konusunda endişelerim var. bu yüzden hukuk hala aklımın bir koşesinde duruyor. 2 yıl sonra tekrar girsem çok geç olacak şuan zaten yaşım 19. 21/22 yaşlarında üniversiteye başlamış olucam.

bu yıl kırık obp ile denemek mantıklı olur mu yoksa boşa kürek sallamak gibi mi olur ? ortalama zaten 72. bir de kırık obp olayına girersek iyice beter olmasından korkuyorum

buda bu yıl ki netlerim  Kırık obp ile dokuz eylül/anadolu  hukuk için denemeli miyim ?

Kırık obp ile dokuz eylül/anadolu  hukuk için denemeli miyim ?
     Kırık obp ile dokuz eylül/anadolu  hukuk için denemeli miyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OksiToksi -- 19 Ağustos 2016; 11:03:50 >

• https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=108594133&p=7&anchorToGo=119656360#119656360
    Her şey senin elinde ama çok çalılman lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • upup
  • Hamda 3k civari yapman gerekiyor. Yil boyunca bunun yukunu ustunde hissediceksin .. Eger bu baskiyi ve agir calisma temposunu kaldirabilecegini dusunuyosan dokuz eylul-anadolu hukuk gayet mumkun.. Umarim istedigin gibi olur her sey.

• theraven1 T kullanıcısına yanıt
    Elimden geleni yaparımda , biraz gercekci olmak gerekirse ham 3k cok zor.

En iyisi ben artık ygs lys işini kafamdan sileyim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.