Şimdi Ara

Kitapçığa salon/sıra no yazmadim bakin bi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yazmayi unutmusum tam yazarkende gozetmen aldi yazamadim.Çok önemli değil zaten dedi sorun olur mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Troll yapmayın arkadaşlar zaten yusuf yusufum

• Volviii kullanıcısına yanıt
    ABİ NOLCAK YA SINAVI İPTAL OLURSA YEMİNLE KALBİME İNCEK BİRİ BİŞEY DESİN
  • Hocam ösym'yi arayın sorun en doğru bilgiyi ordan alırsınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kitapçığın kaybolursa sorun olabilir, onun dışında sorun olmaz diye düşünüyorum, umarım olmaz

• Mirov M kullanıcısına yanıt
    ABİ SENİN DURUMUNDAYIM KALBİME İNCEK AİLEM TEKME TOKAT DALARIZ DEDİ SINAVIN OKUNMAZSA NOLUR
    SORU KİTAPÇIĞIMI DOĞRU İŞARETLEDİM KISMINI UNUTTUM
  • Volviii kullanıcısına yanıt
    ABİ KONROL KISMINI BİZ ÇIKTIKTAN SONRA MI YAPIYORLAR
  • Doğru işaretledim kodlaması falan mutlaka yapılmalı. Gözlemcilerin görevi bu kodlamaları yapıp yapmadığını kontrol etmek. Yapmadıysanız ve görevli buna dikkat etmediyse çok büyük sıkıntı olur ösym binasına ulaşın
  • pacman18 P kullanıcısına yanıt
    GÖZLEMCİ YA KONTROL ETMEDİYSE ABİ BEN YAPMADIM KALBİME İNİYOR AİLEME DESEM YÜZÜME TÜKÜRCEK ABİ KILAVYEYE BİLE ZORLA YAZIYORUM
  • valla bende unutmuşum yazmayı gözetmen toplarken söyledi unutmuşsun diye bende hemen aldım yazdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: evladıhomosaphiens2

GÖZLEMCİ YA KONTROL ETMEDİYSE ABİ BEN YAPMADIM KALBİME İNİYOR AİLEME DESEM YÜZÜME TÜKÜRCEK ABİ KILAVYEYE BİLE ZORLA YAZIYORUM

Sonradan değil sınav anında veya sonlarına doğru kontrol gerekiyor. Sınav bitince derlenip kalın dosyaya konacaklar. İlgilenmezler yani bu yüzden sen de o da suçlu. Bence ara şimdi ösym binasını anlat durumu onlar hallederler. O işaretleme kısmını boşuna koymuyor adamlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.