Şimdi Ara

Kitkat Hakkında Bulunan Hatalar ve Form ile Bildirme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
2
Favori
2.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar hataları bulup GMD nin sitesindeki formu ortak bir şekilde doldurarak eksiklerin giderileceğini düşünüyorum.
    Herkes yaşadığı sorunu yazarsa buraya ben eklerim ve formu doldurarak bi sonuca ulaşırtırırız.

Sorunlar:
    1.Wifi Çekim Gücünde Problem
    2.Kulaklıkta Müzik Dinlerken Ses Kalitesinin Düşmesi
    3.Mobil Veri Çekim Gücünde Problem
    4.Kamerada Sebepsiz Kasmalar
    5.Telefonda Arada Kasma Olması
    6.Çağrı ayarları - Additional Settings Bölümü İngilizce
    7.Yazıları Seç Diyerek Seçecekken İkinci Çizgiyi Oluşturamama
    8.Müzik Çalar Uygulamasının Kapanmaması
    9. Bazı Uygulamalar İki Tane (Not Defteri Gibi)
    10.Ekran Yazı Tipi Büyütülmüyor
    11.Uygulama İkonlarının Eşit Boyutta Olmaması
    12.Telefonun Kapanması Sonucu Klasör Bozulması Yada Uygulamaların Yerlerinin Değişmesi
    13.Bazı Yerlerin İngilizce Olması
    14.Tarayıcı Şifresi Kaydetmeme
    15.Ses Kısma Tuşu Ekranı Açıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 52asi52 -- 2 Aralık 2014; 0:31:50 >

• Wifi ve mobil veri çik kötü
  • hknfdn77 H kullanıcısına yanıt
    Eklenmiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 52asi52

Eklenmiştir.
    telefon açılırken çok yavaş açılıyor.bilmem sizde de var mı?
  • Hocam tam da bu konuyu açacaktım resimden bakabilirsiniz benim bulduğum hatalar bunlar :) :

http://i.hizliresim.com/J7rZNo.png

Ekleme :

13- Çağrı ayarları - Additional settings bölümü ingilizce.
    14- Yazıları seç diyerek seçecekken ikinci çizgiyi oluşturamama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flat_kil -- 30 Kasım 2014; 23:52:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: flat_kil

Hocam tam da bu konuyu açacaktım resimden bakabilirsiniz benim bulduğum hatalar bunlar :) :

http://i.hizliresim.com/J7rZNo.png

Ekleme :

13- Çağrı ayarları - Additional settings bölümü ingilizce.
    14- Yazıları seç diyerek seçecekken ikinci çizgiyi oluşturamama.
    Animasyonları kapatamıyoruz.
    EKLEME;Ayarı yaptığımız yeri aşağı çekince 0,5 ve kapalı tercihleri de çıkıyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metinnitem1 -- 1 Aralık 2014; 14:11:10 >

• Hocam iki gündür karnim catladi söylemekten bir müslüman da bakmadı kontrol etmedi.4 GB discoda menüde olusturdugumuz klasordeki uygulamalar hafıza kartında yüklü ise teli kapatın açınca klasorlerden çıkıyor yani klasör dağılıyor.
    2-ust menüdeki kısa yol tuşları düzenden dahi sıralaması değişmiyor.
  • Ekran yazi tipi buyutulmuyor menusunde hata var, tam turkce cevilmemis, uygulama logolari esit olmuyor, telefonu acip kapayinca menuler karisiyor, ses kulaklik zil sesi cok dusuk, hiz jelly bean a gore dusuk, takilmalar yavaslamalar var, widget ekranina gelince donmalar var yani varda var ama giderilmeyecek hatalar degil bence yuzde 80 stabil bir guncelleme olmus bu hatalar giderilirse yeni ufak bi guncelleyle sorun kalmaz omlarda artik discoveryle ugrasmaslar bizde guncelleme guncellem diye deyip durmayiz hata onlarda kit kat verecem demiyecektim ozaman bu sorunlari cozeceksinki piyasada markan kalsin ama birdaha zor general mobile almam yazilim sifir telefon belki ilerde kalite artan ama yazilim isi sifir..
  • Bahsettiğiniz sorunların hemen hemen hepsini wipe data Reset yaparak düzeltebilirsiniz. Kitkata geçtikten sonra bunu yapmamak cihazın bellegini temizlememek çok büyük hata.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muxo

Bahsettiğiniz sorunların hemen hemen hepsini wipe data Reset yaparak düzeltebilirsiniz. Kitkata geçtikten sonra bunu yapmamak cihazın bellegini temizlememek çok büyük hata.

Eminmisin bu sorunlar resetle giderliecek gibi gorunmuyor en fazla takilmalara etkisi olur yazilimsal sorunlar var kitkatta mesela ekrab yazi tipini buyutememe orta seciliyor buyuk olmuyor bu sence resetle duzelecek biseymi
  • Oyunlarda kasıntı yaşıyorum.
  • Tarayıcı şifreleri kaydetmiyor
  • flat_kil kullanıcısına yanıt
    Ekliyorum hocam ben erken davranmışım demekki sizde açsanız olurdu ben bekledim açılsın diyede açılmayınca el atayım dedim.
  • 52asi52 5 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam ondan demedim yanlış anlaşılmasın bunları toplu bir şekilde telpa desteğe yollarsınız siz inşallah güncelleme fazla gecikmez
  • flat_kil kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam demek istediğinizi sizin yerinizde başkası olsa laf söylerdi siz yine konuya yardımda bulunuyorsunuz teşekkür ederim.
  • 52asi52 5 kullanıcısına yanıt
    Hocam benim yazdığım alt paneldeki orta da ki menü tuşunun algılamama sorunu olması sizlerde yok mu bazılarını geçirmemişsiniiz genel sorunları mı yazıyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 52asi52

Anladım hocam demek istediğinizi sizin yerinizde başkası olsa laf söylerdi siz yine konuya yardımda bulunuyorsunuz teşekkür ederim.
    Ses kısma tuşu ekranı açıyor.
    Kulaklık sesi çok kötüleşti ve azaldı.
    Programları yavaş açıyor.
    Wifi dan modeme tıklayınca hata verip kapanıyor.(Yalnız bu evdeki modemde veya kişisel modemlerde olmuyor okulun internetine ve metrobüste girmeye çalıştım hata verip kapandı bunun çözümünü bilen varsa lütfen paylaşsın)
  • Tarayıcıda video izlerken film ve dizi sitelerinden videoyu tam ekran yapamıyoruz...chrome de tam ekran izleniyordu...diğer sorunları arkadaşlar yazmışlar
  • Kapata basınca kapatılıyor falan yazmamasi lazım eskisi direk kapanıyordu ama acilis 5-6snye düştü o iyi :D
  • Arkadaşlar ikonlar arasında da uyum yok indirdiğimiz programların ikonları daha büyük kötü bir görüntü var.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.