Şimdi Ara

KIZ ARKADAŞIM EVLENMEK İSTİYOR[YARDIM!] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
3
Favori
2.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Zella Day

Evlilik garip şey mutlusu çok mutlu mutsuzu da çok mutsuz ortasını görmedim zaten bir süre sonra kardeş gibi yaşıyorsun cinsellik de bitiyor olabildiğince geç evlen gençliğini yakma
    İşte bu seni dinlesin ,ne kardeşi ana babasıyla yaşar gibi yaşayıp ölüyolar

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bulmuşsun zengin kızı daha ne istin yapış gitsin,

• Evlilikte orta diye bişey yok. Çiftler ya evlenince iyi ki evlendim der ya da keşke evlenmeseydim der. Eğer ileri de iyi ki evlendim dedirtirse, o zaman neden geç evlendim diye pişman olursun.

Bence kafa yapısı olarak birbirinize uyuyorsanız, fazla uzatmadan evlenin derim. Kız, ileri de bu çocuk korkuyor, sorumluluk alamıyor diye sizden soğumaya başlayacak ve kendisiyle gönül eğlendirmeyen, onu anlayan birisiyle evlenecek. Haaa cidden korkuyorsanız sıkıntı yok. Bu sizinde işinize gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke benimle de evlenmek isteyen kız olsa.

Senin yerinde olmak için mabadımı bile verirdim şerefsizim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yapayzeka037

Evlilikte orta diye bişey yok. Çiftler ya evlenince iyi ki evlendim der ya da keşke evlenmeseydim der. Eğer ileri de iyi ki evlendim dedirtirse, o zaman neden geç evlendim diye pişman olursun.

Bence kafa yapısı olarak birbirinize uyuyorsanız, fazla uzatmadan evlenin derim. Kız, ileri de bu çocuk korkuyor, sorumluluk alamıyor diye sizden soğumaya başlayacak ve kendisiyle gönül eğlendirmeyen, onu anlayan birisiyle evlenecek. Haaa cidden korkuyorsanız sıkıntı yok. Bu sizinde işinize gelir.
    Evlensin başkasıyla ? Nolacak sorumluluk almasın alınca nolacak ? Sen işinde iyiysen ,kendine yetiyorsan ne gerek var

• PunisherLord P kullanıcısına yanıt

Bakanlıkta çalışıyorum hocam

• Catcheee C kullanıcısına yanıt

Hocam kız arkadaşım gibisini bulacağımı sanmıyorum eğer o giderse alternatif kimse yok olamaz da onun alternatifi gerçekten devir kötü kimseye güven yok geçmişini bildiğin kız bulmak zor

• Yapayzeka037 kullanıcısına yanıt

Hocam benim ailemde karşı bu kadar erken evlenmeye birde aileme karşı da sorumluluklarım var onlara almak istediğim şeyler var evlenince nanay olur herşey

• quote:

Orijinalden alıntı: JassPerkent11

Hocam kız arkadaşım gibisini bulacağımı sanmıyorum eğer o giderse alternatif kimse yok olamaz da onun alternatifi gerçekten devir kötü kimseye güven yok geçmişini bildiğin kız bulmak zor

İşte bu yüzden hep kaybettik hayatımız boyunca ve kız bunun farkında sen ceptesin.Kadına güç verdiğin zaman çok merhametsiz olur.

Bende çok kaçırdım doğru ama seni daraltması doğru değil .

• DrakeMcCain kullanıcısına yanıt

Sağolun hocam evlenmek marifet değil ama çok boşanan insan var önemli olan doğru kişi doğru zaman Yoksa hayatınız zindan oluyor zaten çocuk olduktan sonra kadınlar hayatların çocuğa adıyor hele erkekse siz iptalsiniz birde kendini salan bakım yapmayan kilo alan tayfa da var evlendikten sonra

• Hocam 40 çok geç olur sperm kaliteniz de düşer ideal 28-30 bence kadın da 25-28 yaşında olmalı en verimli zamanları bunlar

• JassPerkent11 kullanıcısına yanıt

O zaman kızın vaktini daha fazla alma lütfen. Madem evlenmeyeceksin niye sevgili oluyorsun?

Kimsenin kimseyi oyalamaya hakkı yok.

"Doğru kişi" demişsin de 5 yıldır ilişkin olduğuna göre anlaşıyorsunuz demektir.

Sen şu an Allah'tan bela arıyorsun farkında değilsin.

Bu devirde seven, değer veren kadın herkese nasip olmaz.

Bak ben 31 yaşında doktorum, şerefsizim beni seven tek bir kadın bile olmadı.

Vallahi billahi gözüm doldu şu an bunları yazarken ya.

Beni böyle seven olsa şerefsizim saniyesinde nikahı basardım ya.

Çok sinirim bozuldu.

• DrakeMcCain kullanıcısına yanıt

Hocam tıpfakta genelde herkes sevgili oluyor belki hayırlısı böyleymiş daha zamanınız var karşınıza kimler çıkacak ki hastane gibi bereketli bir ortamdasınız sekreter hemşire personel tekniker ilaç pazarlayan güvenlik polis bir sürü ihtimal var

Kardeş sen ne vaktinden zamanından bahsediyorsun ya?

Ben beni evlendirmedikleri için anne-babamı öldürmeyi bile düşünüyorum, o derece kafayı kırdım yani.

• Sen önce kızı sevip sevmediğini sorgula. Hani kız seni gerçekten seviyorsa eğer olay maddiyatsa düğün falan yerine sade bir nikahla evlenir beraber tattiliniz vs yaparsınız. Buradaki mevzu kızın evlenmek istemesi değil sen kızı gerçekten sevip sevmediğinden emin değilsin.Ayrıca Kız da seni dediğim gibi seviyorsa bekler neden beklemesin.

Tatil falan yapayım diyorsan kızla konuş beraber tatilinizi yapın gezin tozun bir kaç yıl sonra birinizi hâlâ seviyorsanız evlenirsiniz.Kız çocuk falan istiyor olabilir o zaman bir şey diyemem belki acelesi bundandır.

• UzmanAga kullanıcısına yanıt

Hocam seviyorum kafalarımız da uyuşuyor zaten ondan yana problem yok ama evlilik sorumluluk istiyor ben ona hazır değilim yoksa biz her yaz beraber tatile gidiyoruz tatillerde kavga etmedik sorun yaşamadık doğru kişi olduğuna eminim ailesi başlı yapıyor ona da evlen evde kalacaksın yoksa diye 😂

• Şunu diyeyim birz zeki adam evlenmez zaten herseyi yaşıyorsunuz ne gerek var o imzadan sonra kadınlar çok değişiyo emin ol

Bence kız çocuk istiyor.Kızla konuş 1-2 sene daha başbaşa tatilimizi yapalım gezelim tozalım sonra evlenelim de. Çocuk olduktan sonra baş başa tatili milyon dolar kazansan bile zor görürsün o yüzden bu işi kızla konuşup halletmen lazım. 28 yaş işi olmaz onu söyleyeyim kız beni oyalıyorsun der çeker gider. Hele hele çocuk istediği için evlenmek istiyorsa geçmiş olsun 1 sene daha böyle takılırsınız sonra ya evlenirsiniz ya yolları ayırırsınız.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.