Şimdi Ara

Kız arkadaşımla 3 gün başbaşa kalıcaz (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
5
Favori
8.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Skrilléx

quote:

Orijinalden alıntı: Michael Scofield.

Film çekin

usta yemin ederim ki aynısını dedi ya, film falan izleriz dedim, ben sana film çekicem sen rahat ol dedi
    Şimdi burdan ne anlaşılır herkes biliyor ama ben bu kızla ne zaman o tarzda konuşsam konuşturmuyo beni, şakasına takılıyorm ben sana öyle bi şey olmasn aklında diyo

Yemek masasına oturup tokum diyenden ben korkarım, sen de kork
    Hazırlıklı ol herşey olur orda.

• Kamil koyun ilişki adını dedemin ismi.
  • Bonzai çekin sonra filmi çekersiniz..
  • 3 gün boyunca forumda yazın
    bakalım ne yazacaksınız
  • Ağır CSB kokusu alıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miroğlu.

Osbirden beynin yanmış adamın hevesini kursağında bırakma

31 ?

İhtiyaç duymuyorum hemde hiç
  • delioflu kullanıcısına yanıt
    Ne güzel işte adamda bırakıcak belki niye hevesini kırıyorsun adam belki makine gibi tıkır tıkır işleyecek?
  • 7 ay yüzyüze Görüşmeden nasıl ilişki oluyor Yav vay anasını..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böbreği paketle bari ayıp olmasın kıza
  • Yanına geliyosa zaten içten içe seviyodur hocam.bişey hissetmeden evine gelicek kadar rahatsa bilemem yani.ayrıca ilk onun senin yanına gelmesi kalması acaip rahatlığınıda gösterir.gerisi senin biliceğin iş.gündüz gezersiniz orda burda gece de size kalmış.film falan hikaye oluyo genelde ilk 10 dakikadansonra başka yöne kayılıyo:-) hayırlısı

• Bencede guvenme kiza böbrekleri sar bu devirde babana bile guvenmeyeceksin demişler.

•  Kız arkadaşımla 3 gün başbaşa kalıcaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dukkha

Kardes kiz hiç beklediğin gibi çıkmayacak banada aynisi olmuştu böyle yabancı biri gibi gelcek ben şok olmuştum hayatimin tipi kaymisti sonra mesaj felan atmadim o atti hep o geldi 3sene surdu birde lan bu.

Hocam ben de biri ile asagi yukari 7 aydir konusuyorum , ne olduda siz konusmak istemediniz . tipi mi iyi degildi yoksa karakteri mi hosunuza gitmedi. Son olarakta sehirler ayrimiydi . cevaplarsan cok makbule gecer
  • Madem ilk defa görüşüyorsunuz doğal davran kendini kasma hiç.

Kız arkadaşın geldiğinde hemen bir markete gidip birlikte alışveriş yapın,flimleri birlikte seçin,alkolleri birlikte alın. Hanzoluk yapıp herşeyi kendin ayarlayıp hazıra kondurma kızı,bırak onunda eli değsin poşetlere. Parasını sen vericeksin tabi bunların,kızın elinide cebine sokturma.
  • Adamın hevesini kırmıyorum forumdaki yorumlara bakarak söyledim bunu.

Azmanlık had safhada Türkiye'de ne yazık ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LordusGavadus

evet başka ne olcaktı soruya bak

nick mesaj
  • demek biri kızkardeşinle aynı evde 3 gun kalsa ...
  • senatorts kullanıcısına yanıt
    Ee ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: airnavy

quote:

Orijinalden alıntı: Dukkha

Kardes kiz hiç beklediğin gibi çıkmayacak banada aynisi olmuştu böyle yabancı biri gibi gelcek ben şok olmuştum hayatimin tipi kaymisti sonra mesaj felan atmadim o atti hep o geldi 3sene surdu birde lan bu.

Hocam ben de biri ile asagi yukari 7 aydir konusuyorum , ne olduda siz konusmak istemediniz . tipi mi iyi degildi yoksa karakteri mi hosunuza gitmedi. Son olarakta sehirler ayrimiydi . cevaplarsan cok makbule gecer

Hocam tipi çok farkliydi karakter olarak değişen yoktu yani insanin beklediği gibi cikmiyor çünkü senin hayalinde ister istemez yükseliş yapıyor ve eldekini görünce hayal kirikligi yasiyorsun ben bunu cocukluk dönemimde yapmıştım siz yapmayin ne olcak gidin bi gorusuverin bi yerde sakin aylarca sirf mesajmis aramaymis yapmayin.

• quote:

Orijinalden alıntı: clopin

quote:

Orijinalden alıntı: cyberwar

oturup kitap okuyun siyaset konusun beyin firtinasi yapin matematik calisin yabanci dil ogrenin ne bilim kizla basbasa yapilcak cok guzel aktiviteler var bunlar gibi

bakanlar kurulu toplanmiyor birader manita bu ye gitsin ne yapacan baska

kadinlara sadece o gozle mi bakiyosun?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.