Şimdi Ara

Kız Arkadaşınızın İlgisini Nasıl Çekersiniz.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya arkadaşlar sevgilimle aramda bi sorun var nezaman filmlerde veya kız arkadaşlarıyla birlikteyken yakışıklı bir çocuk görse çok yakışıklı,çok şirin, ayy çocuğa bak gibi iğrenç terimler kullanıyor.

Oysa ben taş denilcek kadar güzel kızlar peşimde koşarken yüz bile vermiyorum ki bu hareketleri beni oldukça rahatsız ediyor..Yanımda söylemesi iyice sinir bozuyor.

Dayanamıcam yakında yoldan geçen kızlara yanında laf atıcam hadi tipsiz bişey olsak anlıcazda ne bu anlamadım gitti aynı sorunu yaşıyanlar varmı..Veya buna benzer şeyler.Eminim bu hareketleri ben yapsam onun yanında sağlam bir tokat yerdim veya en az 2 hafta konuşmazdı.

( ne olursa olsun seviyorum bea )

• -bak ben bu durumdan gerçekten rahatsız oluyorum
    -hangi durumdan ?
    -ben yanındayken başkalarına yakışıklı filan demenden. yani kendimi yanında gezmem için tutulmuş bir süs eşyası gibi hisediyorum belki şimdi bana küsüceksin ama benim açımdan bak. ben senni yanında başka bi kıza "taş gibi" desem ne düşünürsün ?

büyük ihtimalle surat yapıp gitmek isticek

-gitme sana gitmen veya beni terketymen için söylemedim bunları. (devamı hayal gücüne ve sevgine bağlı )

bi dene bakim olucakmı

piyango oynar gibi

• sende kızlara laf at..neler hissettiğini anlasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: imPsYcHo

sende kızlara laf at..neler hissettiğini anlasın.
    gözüm ondan başkasını görmüyorki laf atıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: [Se®] + [Can]

gözüm ondan başkasını görmüyorki laf atıyım

Alıntıları Göster
    Ama O'nun gözü yorum yapacak kadar başkalarını görüyor..
  • yaninda sus esyasi gbi gezersen ole olr biras ekşın ol yakin ol annarsin hani biraz dha fazlasiyla samimi hele bazi konularda yetenekliysen aklini basindan alablrsin :) kıs arkadasim yanimdayken benden baskasiyla ilgilenmek aklina gelmes

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PhileoSophia -- 20 Ağustos 2007; 11:12:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: PhileoSophia

yaninda sus esyasi gbi gezersen ole olr biras ekşın ol yakin ol annarsin hani biraz dha fazlasiyla samimi hele bazi konularda yetenekliysen aklini basindan alablrsin :) kıs arkadasim yanimdayken benden baskasiyla ilgilenmek aklina gelmes

ayrıl kzdan sana göre diil o

• quote:

Orijinalden alıntı: SkiNNy

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: SkiNNy

• quote:

Orijinalden alıntı: Renji Abarai

ayrıl kzdan sana göre diil o

Alıntıları Göster
    Seni seviyorsa bence böyle sözler sarfetmemeli,bence kız arkadaşınla konuş bi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OkyaNuS.

Alıntıları Göster
    Bunun sebebi ona karşı ilgisiz oldugunu düşünüyor olabilir.Birde o söylediği kişilerin tarzıyla kendininkini bir karşılaştır bakalım.Belkide bu konuda bir problemi vardır

Yoksa bir kız durup duruken böyle birşey yapamaz altında muhakkak bir neden vardır

Ama bu sekilde davranması son derece yanlış

• quote:

Orijinalden alıntı: SkiNNy

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: SkiNNy

+1

ve

ben olsam hemen bırakırdım, hiç hoş bi durum değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OkyaNuS.

Alıntıları Göster
    Öyle deyince, "Ne yani ben tatlı değilmiyim?" de. Cevap verebilirse iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lownage

-bak ben bu durumdan gerçekten rahatsız oluyorum
    -hangi durumdan ?
    -ben yanındayken başkalarına yakışıklı filan demenden. yani kendimi yanında gezmem için tutulmuş bir süs eşyası gibi hisediyorum belki şimdi bana küsüceksin ama benim açımdan bak. ben senni yanında başka bi kıza "taş gibi" desem ne düşünürsün ?

-gitme sana gitmen veya beni terketymen için söylemedim bunları. (devamı hayal gücüne ve sevgine bağlı )

bi dene bakim olucakmı

piyango oynar gibi
    quote:

Orjinalden alıntı: diabolik191

-hangi durumdan ?

bi dene bakim olucakmı

piyango oynar gibi

çok saçma

• quote:

Orijinalden alıntı: bymuratcan

quote:

Orjinalden alıntı: diabolik191

-hangi durumdan ?

bi dene bakim olucakmı

piyango oynar gibi

çok saçma

Alıntıları Göster
    Kız arkadaşın senin yanıda bunları söyleyebiliyorsa kız zaten sorunlu, ancak sende de problem var demektir.
    Bunu seni kıskandırmak için bile yapıyorsa arkadaşın ya fazla karaktersiz yada yaşınız küçük bilemicem.

• quote:

Orijinalden alıntı: PhileoSophia

yaninda sus esyasi gbi gezersen ole olr biras ekşın ol yakin ol annarsin hani biraz dha fazlasiyla samimi hele bazi konularda yetenekliysen aklini basindan alablrsin :) kıs arkadasim yanimdayken benden baskasiyla ilgilenmek aklina gelmes

quote:

Orjinalden alıntı: HaYaLeTR

valla ekşın fazlasıyla var uçuruyorum anlıyan anladı

@proxTed

evet sevgilimle konuştum ve gayet olumlu tepki aldım hatta aynı şeyi benim onun yanında yaptığımı birde öyle düşünmesini söyledim. özür diledi ve (tek ilgi duyduğum erkek sensin bunu düşünmen bile garip ,madem rahatsız oluyorsun birdaha olmaz dedi )

neyse tatlıya bağlandı peki sizin böyle sorunlarınız varmı kıskançlık falan? Ben aşırı kıskanırım saçından tutun ayakkabısına kadar ama ne yaparsam yapim hep anlayışlı davranıyor I<3U

• adam gibi konuş,rahatsız olduğunu söyle,ık cık ederse postala gitsin!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr StEaLtH

adam gibi konuş,rahatsız olduğunu söyle,ık cık ederse postala gitsin!!
    yaşınız kaç acaba lütfen yanlış anlamayın ona göre yorum yapacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknofobi

Alıntıları Göster
    konuşmayla olmas abijim..

belliki kızla az ilgileniyosun sevdiğini filan pek belli etmiyosun.. oda aklıınca seni kıskandırmaya çalışıyo..

bu konuda çivi çiviyi sökmez.. seviyosan onu durmadan ara.. kıskançlık gösterileri yap. heh yanında öyle bişey dedimi sert davran konuşmaya filan gerek yok.. :)

sen benim yanımda başka kişilere bakamassın kızım. filan.. sen benimsin filan.. Allah bilir arada bir ya ayrılırsak filan da diyodur.. ( en uyuz olduğum şeydir )

hehe :)

• quote:

Orijinalden alıntı: [Se®] + [Can]

quote:

Orjinalden alıntı: HaYaLeTR

valla ekşın fazlasıyla var uçuruyorum anlıyan anladı

@proxTed

evet sevgilimle konuştum ve gayet olumlu tepki aldım hatta aynı şeyi benim onun yanında yaptığımı birde öyle düşünmesini söyledim. özür diledi ve (tek ilgi duyduğum erkek sensin bunu düşünmen bile garip ,madem rahatsız oluyorsun birdaha olmaz dedi )

neyse tatlıya bağlandı peki sizin böyle sorunlarınız varmı kıskançlık falan? Ben aşırı kıskanırım saçından tutun ayakkabısına kadar ama ne yaparsam yapim hep anlayışlı davranıyor I<3U

Alıntıları Göster
    quote:

@proxTed

güzell

• quote:

Orijinalden alıntı: teknofobi

Alıntıları Göster
    bu ne demek ya , filmler anlaşılırda kız arklarıyla konusurken gecen cocuk hakkında yorumları cok ilginç, ya yaş itibariyle böyle (lise aşkları) yada kız seni yanında gercekten kullanıyo. Bi konus ona göre karar ver derim, ilgi cekmekten ziyade derdini anla..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.