Şimdi Ara

Kız Meselesi (ciddi)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Konu dışında sebebini bilmiyorum ama konu açamıyorum. O yüzden buraya açtım.

Bizim okulda bir kız var bu sene geldi okula 9. sınıf. Ben 10. sınıfım. Ayrıca 98'liyim. Geçen gün kızın konuşmalarını duydum keşke benden 2 yaş büyük abim olsaydı dedi. Gözünde abi gibiyimdir tahminimce. Neyse ben kızı bir senedir takip ediyorum devamlı. Mesaj attım selam diye cevap vermedi çünkü yakın arkadaşının eski sevgilisiyim. Tahminimce o yüzden cevap vermemiştir. Bir kez de kafam güzelken aramıştım. Başka bişey yapmadım kıza. Yaşı benden küçük olduğu sürece normalde istediğim herkesi ayarlarım ama bu kız beni tanıyor. Konuşmuşluğumuz var ayrıca kızlarla çok yakın olduğum için adım pek iyi anılmaz. 2-3 aydır her gün rüyamda. Arkadaşlarıma sordum kızı çok düşünüyosan rüyana girer normal dediler. Ben kızı düşünmeyi bırakmak istemiyorum, böyle platonik olmak eğlenceli. Sizce başkasıyla çıkıp kızı unutayım mı yoksa böyle devam mı edeyim ? Yada bana öyle bir taktik verin ki kızı ayarlayayım. Basketbol takımındayım, şarkı söylüyorum, gitar çalıyorum, fen lisesindeyiz yani derslerim de iyi, zengin çocuğuyum. Kızı ayarlayamamak için sebebim yok tipim de idare eder yani biraz daha yakışıklı olsaydım keşke benim yaşımda kızlar paraya değil tipe bakıyor. Okula arabayla gelsem kız etkilenir mi acaba ? Bizde VW CC ve Audi A6 var kızın babasında da A6 var o yüzden arabalardan etkilenmez büyük ihtimal ama yine de arabayla okula gelsem çıkışta evine bırakayım filan desem keko gibi olur muyum ? Kız zengin olduğu için parayla etkileyemiyorum çaresiz kaldım, çok sosyal biriyim ama kızın muhabbetini dinlediğim kadarıyla tek önem verdiği şey yakışıklılık. Bu arada kız okulun açık ara en güzeli o yüzden kimseye bakmıyor egosu tavan yapmış yani. Bana mutluluk sağlayan şeyler fotoğraflarımı beğenmesi, ses tonu, kibarlığı. 2 gün aynı ortamda bulunduk baya tanıdım. Yardımlarınızı bekliyorum...

Not: Sevdiğim kişiyi unutmak için başkasıyla çıkmak doğru bir hareket değil o yüzden öyle yapmak en son tercihim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tek birşey sormak istiyorum ? Mal mısın ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu yazdıklarından 98'li olduğunu belli ediyorsun zaten. Git büyü biraz olgunlaş sonra kız işlerine bulaş abicim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tek Do iPhonedo

Tek birşey sormak istiyorum ? Mal mısın ?

onun tek suçu ergen olmak.. Şuraya yaş sınırı falan gelsin be bir de (ciddi) yazmış :(

• Mallıkla ne alakası var hocam ?
    Yaşımdan dolayı mıdır bilmiyorum işim gücüm kız. İstem dışı böyle oldum derdime çare yok mu abilerim yardım edin.

• İstediğim kızı ayarlarım yazmış bide :s

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek önemsedigi sey yakisiklilik diyorsin. Boyle bir kiz ne kadar kisilikli olabilir??

• 98'den sonrasını okumayın.

• zengin cocuğuyum audi a6mız var
  • 98 diye doğum yılı mı olur? 98 model olur Windows 98 olur ama doğum yılı olmaz. Olursa da işte böyle olur...

• Bazı insanlar şanslı doğuyor. Senin gibiler mesela.
    Vw ve A6'yı bırak bizim evimizin tapusu bile yok. Devlet istese her an bizi kovabilir.

Sahip olduğun bu şansları İyi değerlendir .
    Senin kıza değil kızın sana teklif etmesini bekle.
    Lafıma uymazsan kıza açıldıktan sonra yeni konu açıp "Sevdiğim kız çıkma teklifimi kabul etmiyorum dedi" diye konu açarsın.
    Bende 98 liyim ama sana hayat eğer bu dediklerin gibiyse toz pembe kardeşim.
    Acı nedir bilmezsin.

• unutmak için başkasıyla çıkarsan boşuna onu üzersin . ve bi umut varsa onuda tamamen kaybedersin. başkasına gideceğin zaman bu kızı gözden çıkar öle git.. bence ona gizliden hoş bi hediye yolla etkilensin.. merak etsin kim aldığını.. ve başbaşa buluşmayı teklif et . madem araba var al kızı güzel bi cafeye götür.. o yaşlarda arabayla gezmek güzel bi avantaj kız illaki etkilenecektir. şunuda unutma onu sevdiğini mesajda veya telefonda değil güzel bi gül al karşısına çık yüzüne karşı söle
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.