Şimdi Ara

Kızın attığı anladım, tamam, aynen gibi mesajlara nasıl cevap verilir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• iletişimi keserek güzel bi cevap verebilirsin

• Köyüne dön diyebilirsin.
  • Bir de "hımm" var.
  • Cevap verilmez
  • Çok konuşmayarak

Tamama cevap vermeywrek yapabilirain sıkmışsın demek ki kızı.

Muhabbet kuşu musun sen?

• buradakiler hiç kadın ruhundan anlamıyor benden öğrenecekleri çok şey var

• sıkıntı orda zaten. ben bir şey yazmayınca o da yazmıyor. tamam dedikten sonra bir şey yazmalıyım ki muhabbet ilerlesin.

• Marcus Glory kullanıcısına yanıt

genç adam, karılar bir erkeği istediğinde erkeğe sadece kapıdan geçmek kalır. 

ahahahahah demek ki kızın ilgisi yok. Napacaksın zorla mı tavlayacaksın kızı. Evinden kaçırıp dağa kaldır istersen

• quote:

Orijinalden alıntı: Maraz Alinin sağ kolu

genç adam, karılar bir erkeği istediğinde erkeğe sadece kapıdan geçmek kalır. 

• Bunları yazıyorsa büyük ihtimal soğuk yapıyordur ve konuşmak istemiyordur zaten, ben de bu şekilde konuşan kızlar böyle mi devam edecek diye bir süre yazmaya devam ediyordum, aynı devam ederse yazmayı bırakıyordum.

• bi daha yazmayarak

hiç uğraşıp kendini yorma o kız konuşmak istemiyor zorlarsan sadece kenini üzersin tecrübeyle sabit

• Eğer böyle mesaj atıyor ise senin yazdıklarından rahatsız oluyor seni istemiyor demektir, gönlünü almalısın ama bu kolay değil onun ruhuna hitap ettiğinde senden önce o mesaj atacak hele gönlünü fetih edersen sen yazmadan mesajların ardı arkası kesilmez kadınlar malesef böyle sen şuan ağzınla kuş tutsan da onun için bi önemi yok malesef deneyimlere dayanarak bu yorumu yaziyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.