Şimdi Ara

KIZLA BARIŞMA TAKTİKLERİ YARDIIIM!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bundan 3-4 ay önce kız arkadaşımı alddatım (hatamın farkındayım) ve bu yüzden ayrıldık ama benı hala çok sevdiğine eminim. Ara sıra buluşuyoruz 2 3 hafta bir kere yarım saat 1 saat. Anlıyorum davranışlarından bakışlarından çünkü 3 yıl birlikteliğimiz vardı bide ondan önce 1.5 yıl tanıyodum. Yanı 4.5 senedir tanıdığım bir insan. Aldatılmayı kaldıramıyor yediremiyor kimse kaldıramaz zaten. Ama sırf beni sinir etmek için benım kavga ettığım çocuklarla konuşuyor, benım için çektiği resimleri instagrama atıyor. Mesaja gelınce soğuk davranıyor ama buluşunca tam tersi. Ne yapmalıyım barışmak için? Ne gibi yöntemler denemeliyim ? Yardım ederseniz çok sevinirim

Edit: Henüz 18imi doldurmadım 1 senem var 18 yaş gerektircek şeyler önermezseniz iyi olur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zamzungmağduru -- 2 Eylül 2014; 16:54:12 >

• Aldattım diyorsun ! Bir de barışma taktikleri istiyorsun be gerizekalı. Aldattıktan sonra barışma taktiği mi istenir.
  • neden aldattın ki madem birbiriniz çok seviyorsunuz
  • 4+4+4+4
  • Dr. Spider kullanıcısına yanıt
    Haklısın da ben isteyerek aldatmadım. Kız geldi yapıştı.
  • Yapışan kızla ilişkiye girmeseydin ?
  • Istemeyerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umuut32

Istemeyerek

Tecavüz mü etti birader? Bir de yüzsüz yüzsüz söylüyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schtroumpf -- 2 Eylül 2014; 17:07:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zamzungmağduru

Istemeyerek
    durum vahim paşam
  • Dr. Spider kullanıcısına yanıt
    İlişki falan yok sadece bi öpücük
  • No ss no guven joe
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rasim Ozan Kütahyalı

No ss no guven joe
    Gittin kızı aldattın, şimdi de sevmediğin tiplerle konuşuyor diye barışmak mı istiyorsun? Kardeş linç ederler bak burada. Bence aranma.
  • Tronco kullanıcısına yanıt
    Kardeşim sevmediğim tiplerle konuştuğu için falan barışmak istemıyorum. Bı hata yaptım farkındayım ve hala sevıyorum. Bırakmak istemıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tronco

Gittin kızı aldattın, şimdi de sevmediğin tiplerle konuşuyor diye barışmak mı istiyorsun? Kardeş linç ederler bak burada. Bence aranma.

Alıntıları Göster
    Evlendiğinde umarım seni biri aldatır. Hemde sadece ''bir öpücük'' le.
  • Kız yapıştığında ona söyleyebildin mi ben onu seviyorum, bırakmak istemiyorum diye birader? Daha ne?
  • Tronco kullanıcısına yanıt
    Sevgilim olduğunu biliyordu zaten.
  • Ulan kız sana tecavüz etmiş, o sırada elin kolun bağlıymış gibi konuşmuyor musun bir de..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tronco

Ulan kız sana tecavüz etmiş, o sırada elin kolun bağlıymış gibi konuşmuyor musun bir de..
    İnş kız senle barışmaz haketmişsin.
  • ulan biz bulamıyoz adam aldatmış vurun gitsin lan
  • FluxyGG kullanıcısına yanıt
    Ya öyle demeyin pişmanım gerçekten
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.