Şimdi Ara

klavyeniz sizin emirlerinizi dinlemiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: EmperorOfSeas

k,LAVYEde a ya BaWsym zx ci]ko

Uzerine bir seyler dokuldu mu? Yani sivi temasi oldu mu? cay veya su gibi..
  • Donanımsal da olabilir zararlı yazılımlar sonucu da olabilir klavyeyi başka bir bilgisayara takıp dener misiniz ayrıca sorun çözülene akdar ekran klavyesi kullanabilirsiniz.
  • Arkadaşlar pc ye boş cd takıyorum ama kullanılabilir alan 0 bayt gözüküyo ne yapmalıyım
  • başlığı nasıl yazdın ?
  • evet arkadaşlar klavyenin üstüne çay döküldü ve klavyede mesela 5 tuşuna basıyorum 5647 ifadesi çıkıyo..hiçbi tuş istedigimi yapmıyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmperorOfSeas -- 3 Haziran 2012; 9:09:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roi-Aic

başlığı nasıl yazdın ?

dün kopyalayarak yazmışım bugun ekran klavyesini kullanıyorum
  • ıcıne 1 damla su dahı gırse delırebılıyor , kendın yapcaksan aç bak su vb varmı
  • quote:

evet arkadaşlar klavyenin üstüne çay döküldü ve klavyede mesela 5 tuşuna basıyorum 5647 ifadesi çıkıyo..hiçbi tuş istedigimi yapmıyo

Sivi temasi olduysa sac kurutma makinasinin en soguk bolumunde dokulen yere 3dk kadar hava tut. Tabi cay sekerli oldugu icin yapis yapis olmus olabilir. İcini acabilirsen iyice temizle duzelecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: «WhiSKy»

quote:

evet arkadaşlar klavyenin üstüne çay döküldü ve klavyede mesela 5 tuşuna basıyorum 5647 ifadesi çıkıyo..hiçbi tuş istedigimi yapmıyo

Sivi temasi olduysa sac kurutma makinasinin en soguk bolumunde dokulen yere 3dk kadar hava tut. Tabi cay sekerli oldugu icin yapis yapis olmus olabilir. İcini acabilirsen iyice temizle duzelecektir.

biraz yakın tutmuşum makinayı tuslar eridi temizliyecem birazdan olmazsa da yenisini alcam napalım..herkese teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.