Şimdi Ara

Knight Online Çözünürlük Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar knight onlineyi 1024&768 çözünürlüğünde oynuyordum ekrana tam bir şekilde sigiyordu ayarlardan 1280&1024 yaptim çözünürlüğü oyun ekrana küçük geliyor tam sigmiyor yani bunun sorunu ne olabilir sizce pc nin kendi çözünürlüğü de 1280 1024 olmasına rağmen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: atakanbaki42

Merhaba arkadaşlar knight onlineyi 1024&768 çözünürlüğünde oynuyordum ekrana tam bir şekilde sigiyordu ayarlardan 1280&1024 yaptim çözünürlüğü oyun ekrana küçük geliyor tam sigmiyor yani bunun sorunu ne olabilir sizce pc nin kendi çözünürlüğü de 1280 1024 olmasına rağmen

Eğer oyuna girmediysen daha girmeyi dene yani login ekranıyla farklı gözüküyor mesela bende server seçim ekranında kücük ama oyuna girince tam ekran oluyor. Diğer türlü de knightonline.exe yi bulup (kısayol değil) steam ise altta dizin atacağım. Knightonline.exe ye sağ tıkla özelliklere bas üst sekmeden uyumluluğa gir Yüksek DPI ayarlarında ölçeklendirmeyi devre dışı bırak kısmına tik at tamam a bas öyle dene o da olmazsa yine uyumluluk sekmesinden windows 8 uyumlulukla çalıştırmayı dene. Ama bunları denedikten sonra dediğim gibi oyuna girip bak server seçme ekranında küçük karakter seçme ekranında tam ekran olabiliyor.

• Teşekkürler oyuna girince tam ekran oldu o sadece giriş tarafında oluyormuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.