Şimdi Ara

ko oynayıcısı pisikolojik bunalıma girerse ne yapmalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

1: Antalyalıyım Hakkari de İran gümrügünde dogu görevi yapıyorum..( günde ortalama 50 kere elektırık gidiyo).Ko oynamak Antalyadan sonra işkence
    2:Son 15 günde 11 tane talos ve Tk . 30 a yakın diger bosslardan kestim . droblarım tail of sshaula ile feather of harpy queen (boslların hepsı eslandda cıkan bosslar)
    3:Yaklasık 1 haftadır tezgah atamıyom maksimum tezgah sürem 15 20 dk para bitti.
    4 : ex kasamıyorum
    5:Tek eylencem ve aktivitem KO
    6: Hatun çokkkk uzaklarda
    7: Hatunun abisi beni yaklarsa vurucak...
    8 Ün 4 sınıftayım okulu bitirmesem 15 ay askerlik kapıda beni bekliyo...........

KISACA PİSİKO BUNALIMDAYIM NE YAPMALIYIM SİZ NAPARDINIZ BENİM YERİMDE OLSANIZ......

• önceLikle ßu kadar Stres'e geLipte devam etmene helal olsun diyorum
    başka bişi demiyorum!.. mana
  • Bu kadar stres te hırsını galiba boss lardan cıkarıyorsun şaka bi yana biz psikolog değiliz git bir psikoloğa danış burası bir oyun bölümü her türlü sorunu olan buraya yazıyor geceleride online psikolog bulamayız dimi sana
  • bu konuyu actıgımdan beri 3 defa elektırık gıttı geldı daha yarım saat felan olmustur konuyu acalı:( 2 saat önce sinirden bilgisayara önce bir yumruk sonra tekme atmısımki bilgi sayarın kasası param parca oldu :( ön panel kırıldı ust metal kısmı yamuk yumuk oldu :( ondan actım bu konuyu :(
  • gez dolaş eğlen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qrt_ -- 7 Kasım 2007; 7:13:47 >
  • 31
  • quote:

Orjinalden alıntı: lord_lorien

Pisikoljik bunalımdayım...sebebleri...

1: Antalyalıyım Hakkari de İran gümrügünde dogu görevi yapıyorum..( günde ortalama 50 kere elektırık gidiyo).Ko oynamak Antalyadan sonra işkence
    2:Son 15 günde 11 tane talos ve Tk . 30 a yakın diger bosslardan kestim . droblarım tail of sshaula ile feather of harpy queen (boslların hepsı eslandda cıkan bosslar)
    3:Yaklasık 1 haftadır tezgah atamıyom maksimum tezgah sürem 15 20 dk para bitti.
    4 : ex kasamıyorum
    5:Tek eylencem ve aktivitem KO
    6: Hatun çokkkk uzaklarda
    7: Hatunun abisi beni yaklarsa vurucak...
    8 Ün 4 sınıftayım okulu bitirmesem 15 ay askerlik kapıda beni bekliyo...........

KISACA PİSİKO BUNALIMDAYIM NE YAPMALIYIM SİZ NAPARDINIZ BENİM YERİMDE OLSANIZ......

bunlar geçiçi şeyler strese sokma kendini askerliğede gelince vatan görevi yapıcaksın artık dedelerimiz önceden 25 20 ay yapıyorlarmış 15 ay dan nolcak vatan görevidir borcundur knight online gelince sana tavsiye yeni bi serverde ac kasamıyorum diyorsun acele etmeden yavaş yavaş kasarsın

• RoNarkLanD sitres feLan kaLmaz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aâmet -- 7 Kasım 2007; 7:58:19 >
  • 31 kemıyo artık yas 25 olmus :( ban a gari lazım gari de onuda vermezlerki benim gibi asalak bir KO cuya
  • quote:

31 kemıyo artık yas 25 olmus :( ban a gari lazım gari de onuda vermezlerki benim gibi asalak bir KO cuya

hocam sen bi psikoloğa görün durum pek iç açıcı değil
    böyle giderse televizyonlarda izleriz seni
  • quote:

Orjinalden alıntı: 0Mæ®

quote:

31 kemıyo artık yas 25 olmus :( ban a gari lazım gari de onuda vermezlerki benim gibi asalak bir KO cuya

hocam sen bi psikoloğa görün durum pek iç açıcı değil
    böyle giderse televizyonlarda izleriz seni

+1 hacı ben ne yazdım amcam 31 dio sen benim dediğimi yap

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.