Şimdi Ara

Kodak EasyShare Z1015 IS vs Nikon Coolpix L100

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İki makine arasında çok kararsız kaldım..görünüşe göre ikisinin arasındaki bariz iki fark kodak'ın Hd. video çekebilmesi. Nikon'un ise Makro çekim yapabilmesi. Siz olsanız hangisini alırdınız ? Makro çekim o kadar önemli olur muydu.. 20 cm diyor. ondan daha yakın mesafeye odaklanmada çok mu sorun çıkarır. kullananlar ya da bilenler yorum yapabilir mi.. ?

bu da link.. Kodak EasyShare Z1015 IS vs Nikon Coolpix L100

Compare the Kodak EasyShare Z1015 IS vs Nikon Coolpix L100

Important Differences
    Kodak Z1015 IS Nikon L100

Supports RAW yes vs no The Kodak Z1015 IS supports shooting in RAW format
    Records Movies High quality (720p) vs Standard (480p) The Kodak Z1015 IS records movies in HD
    Min Focus Distance 20cm vs 1cm The Nikon L100 can focus much closer to objects
    Max Light Sensitivity 6,400 ISO (Boost) vs 3,200 ISO The Kodak Z1015 IS's maximum light sensitivity is 1 f-stop better
    Announced Jul 10, 2008 vs Feb 3, 2009 The Nikon L100 is 6 months newer

Important Similarities
    Kodak Z1015 IS Nikon L100

Optical Zoom 15x (420mm) vs 15x (420mm) They have the same zoom range
    Widest Aperture f/3.5 vs f/3.5 Their lenses capture the same amount of light
    Built in Flash
    Yes vs Yes Both cameras have a built in flash
    LCD Display 3.0", 230k dots vs 3.0", 230k dots They have very similar screens
    Weight 375 g vs 360 g The Nikon L100 weighs 4% less
    Megapixels 10.0 megapixels vs 10.1 megapixels They take photos at approximately the same resolution
    Min Focal Length 28mm vs 28mm Their lenses have the same min focal length

• kesinlikle kodak 1/1.6 inch lik kompakt makinalar arasında piyasadaki en büyük sensöre sahip iki üç makinadan biri ayrıca 5x optikzoom hd video ve dahada önemli olan optik titrewşim önleyici farkı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: doroşenko

kesinlikle kodak 1/1.6 inch lik kompakt makinalar arasında piyasadaki en büyük sensöre sahip iki üç makinadan biri ayrıca 5x optikzoom hd video ve dahada önemli olan optik titrewşim önleyici farkı var.

yanlış bilgi vermeyin sensörü 1/2.3 tür kodakın.iki makinanında eksisi çok kardeşim.
    alsana iki makinanında artılarını aynı gövdede toplamış.ikisinide her konuda tokatlıycak bi makina
    panasonic fz-38
    biraz daha bütçeni zorla bunu al.
    bu ilanda hemen teslim ve 2 yıl firma güvencemiz var diyor
    http://urun.gittigidiyor.com/PANASONIC-LUMIX-DMC-FZ38-12-1MP-18X-HD-DIJ-MAK_W0QQidZZ24240610

• Arkadaşlar kafa karıştırmak istemem ancak ben çok araştırdım, Kodak z1485 IS aldım, sadece fotoğraf kalitesi değil video kalitesi ile de çok üst düzeyde benim diyen video kamera ile yarışır.

Fiyatıda GG de 380-400 aralığında.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.