Şimdi Ara

Komik Anılar Gülmek İsteyen İçeri :D

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet Beyler daha önce böyle bir konu açıldımı bilmiyorum fakat nette boş boş dolaşmaktansa biraz gülelim dedim herkes başından geçen komik olayları anlatabilirmi gülelim biraz ben bir tane anlatayım;

Birgün kardeşlerimi bisikletimle okuldan almaya gittim neyse okulun önüne geldim millet çıktı bende bizimkileri çağırdım birini arkaya birini öne oturttum yavaş yavaş gidiyoruz frenleride yeni yaptırdım ve kendime güvenim ile gidiyorum okulun az ilerisinde bir rampa varki anca motoru güçlü araba çıkar orayı ikinci vitesle ben aşağı doğru iniyorum tabi hızlı hızlı yolun bitiminde frene bir bastım pat halat koptu allaha emanet gidiyoruz tam rampadan indik yaya geçidinden geçerim dedim ama keşke demez olaydım pat kaldırıma bi vurdum kardeşlerim bi düştü bende kafamı kaldırıma çarptım ondan sonra ordan bi bakkal geldi kaldırdı ama milleti görmeniz lazım yıkılıyorlar resmen eve geldik neyse aksam babam geldi noldu la size dedi durumu anlattım ondan sonrası vahim güzelim bisiklet gitti ondan beridir töbe bir daha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLooDyyHeLL -- 20 Şubat 2012; 16:07:17 >

• sona o ":D :D" iafedelerini eklemesen olmaz...
  • ''kafamı kaldırıma çarptım''dan sonra okuma gereği duymadım bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThePhenoM

''kafamı kaldırıma çarptım''dan sonra okuma gereği duymadım bile.

Oraya kadar okuyabildiysen ne mutlu sana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLooDyyHeLL -- 20 Şubat 2012; 16:08:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLooDyyHeLL

Evet Beyler daha önce böyle bir konu açıldımı bilmiyorum fakat nette boş boş dolaşmaktansa biraz gülelim dedim herkes başından geçen komik olayları anlatabilirmi gülelim biraz ben bir tane anlatayım;

Birgün kardeşlerimi bisikletimle okuldan almaya gittim neyse okulun önüne geldim millet çıktı bende bizimkileri çağırdım birini arkaya birini öne oturttum yavaş yavaş gidiyoruz frenleride yeni yaptırdım ve kendime güvenim ile gidiyorum okulun az ilerisinde bir rampa varki anca motoru güçlü araba çıkar orayı ikinci vitesle ben aşağı doğru iniyorum tabi hızlı hızlı yolun bitiminde frene bir bastım pat halat koptu allaha emanet gidiyoruz tam rampadan indik yaya geçidinden geçerim dedim ama keşke demez olaydım pat kaldırıma bi vurdum kardeşlerim bi düştü bende kafamı kaldırıma çarptım ondan sonra ordan bi bakkal geldi kaldırdı ama milleti görmeniz lazım yıkılıyorlar resmen eve geldik neyse aksam babam geldi noldu la size dedi durumu anlattım ondan sonrası vahim güzelim bisiklet gitti ondan beridir töbe bir daha

Tamam.

• quote:

Orijinalden alıntı: BLooDyyHeLL

quote:

Orijinalden alıntı: ThePhenoM

''kafamı kaldırıma çarptım''dan sonra okuma gereği duymadım bile.

Oraya kadar okuyabildiysen ne mutlu sana

Olmamışsın.
  • Daha komik anılar çıkacağına eminim DH Üyeleri
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.