Şimdi Ara

Köpeklerdeki Tuvalet sıkıntısına azda olsa çözüm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben bu konuda yavru köpeklerin tuvaleti hakkında yazıcam. Köpeğimiz eve ilk geldiğinde evi tanımadığı için çekingendir kuyruğunu sıkıştırıp ortamı izler. Sonrasında biraz daha açılır ve Tuvaletini yapar kokusunu belli etmek için. Yapacağımız en iyi şey bir odayı feda etmektir. Odadaki eşyaları (Halı, Tv vs.) Kaldıralım. Oda çok boş kalmasın Oda çok sıcak veya soğuk olmamalı.Şimdi benim uyguladığım yöntemi Anlatıyım ;

Evin nerdeyse tüm halılarını kaldırdım. Yatak odalarına giremiyor. Ordaki halılar duruyor. Ve kapalı oluyor kapıları. Geceleri ise kartondan yaptığım sürgülü kapı gibi kullandığım kartonları kapıların önüne koyuyorum ve kapıları açıyorum. İlk başta alan daraltmak gerekir. Şuan geceleri yattığı alan koridor ve tuvaletini yaptığı Banyodaki yer. Ben tuvaletini dış ortamına yaptığında yaptığım şey yapmamasını belirtmek ve orayı hemen bir viledayla almak ardından domestoslu suyla viledayla siliyorum ve köpeğimi oraya çok yaklaştırmıyorum çünkü köpekler yere çok yakın ve bu kimyasallar onları etkiliyor göz akıntısı oluşuyor. En iyisi çok batırmamak ve hemen viledayla silip almak :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.