Şimdi Ara

Kopyala-Yapıştır Sorunu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bilgisayarım bi sorunla karşılaştı hiç bir şekilde kopyala yapıştır yapmıyor.Kes-Yapıştır da yapmıyor. Klasörden Klasöre, Winrardan Klasöre veya Masaüstüne, CTRL "C" ve "V" ile, mause ile , Bilgisayardan Flash'a . Yani bildiginiz ne kadar taşıma işlemi varsa yapmıyor. Ve bir çok işimi çok uzatıyor ve bozuyor. Flash'a birşey atacagım atamıyorum. 2 Defa virüs taraması yaptım Hiçbirşey bulunmadı. Format atmadan bu sorunu nasıl çözebiliriz bi bilginiz varmı?

Saygılar.

• Yapay Zekanın Yanıtı

Kopyala-Yapıştır Sorunu

İnternette gezinirken "yapıştır gelsin ne demek?" sorusu ile karşılaşabilirsiniz. Bu ifade, genellikle telif hakkı ihlaliyle ilgili bir uyarıdır.

Kopyala-yapıştır sorunu, başkalarının çalışmalarını izinsiz olarak kopyalamanız ve kendi içeriğiniz olarak sunmanız durumunda ortaya çıkar. Bu, telif hakkı yasalarına aykırıdır ve ciddi sonuçlara yol açabilir.

İnternetten içerik kopyalayıp yapıştırmak, özellikle aşağıdaki durumlarda sorun yaratır:

• Kopyaladığınız içerik telif hakkıyla korunuyorsa.
    • Kopyaladığınız içerik başka bir kaynaktan çalınmışsa.
    • Kopyaladığınız içeriğin kaynağına atıfta bulunmuyorsanız.

Kopyala-yapıştır sorunu yaşamamak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

• Kopyalayacağınız içeriğin telif hakkıyla korunup korunmadığını kontrol edin.
    • Kopyaladığınız içeriğin orijinal kaynağına atıfta bulunun.
    • Kopyaladığınız içeriği kendi sözlerinizle yeniden yazın.
    • Kopyaladığınız içeriği sadece adil kullanım kapsamında kullanın.
    Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • güvenlik kipten açıp denedinmi kopyala yapıştırı güvenli kiptede yapıyorsa sistem geri yükleeme yapın düzelmediyse son çare format

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PC Doktor -- 18 Ekim 2010; 19:45:50 >
  • kopyala ve yapıştırı sağlayan bir dll doyasıdır silinmiş olabilir. En kesin çözüm olarak sistem geri yükleme yapmanızı öneririm.Sistemin kararlı çalıştığı bir zamana sitemini geri döndürürsen problem ortadan kalkabilir.
    yinede olmazsa yapacak tek şey format olacaktır kolay gelsin
  • arkadaşım kesinlikle sistem dosyalarına virüs bulaşmış virüs programında da exe uzantılarını silme karantina ya al
  • bitdefender professional 9.0 antivirüs kullanabilirsiniz...
  • mustafa sağ a katılıyorum. hatta virüs flashdiskinize bile bulaşmış olabilir.Kurmuş olduğunuz yeni işletim sistemini antivirüs yüklemeden flashdiskleri takmayınız...
  • benim sorunlarım aynen böyle cevap veren varmı
  • virüsler kendini gizliyor olabilir bu yüzden tarama yaptığında virüs bulmuyodur virüsten olabilir yada kopyalamak yada taşımak istediğin dosya veya klasörün çalışır durumdaysa taşıma yapmaz....
  • öncelikle kolay gelsin arkadaşım bu sorun pc de virüs var demektir yapman gereken
    sağlam bir antivirüsün yükleyin tarama yaptırın sistemi o zaman sorun çözülebilir ..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.