Şimdi Ara

Korayspor Güvenilir mi ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
19.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ELdarioN19

quote:

Orijinalden alıntı: John Mayer

Markayı bilmiyorum ama daha önce Korayspor.com'dan ayakkabı aldım, hiç sorunsuz geldi.

Hiç sorunsuz

Ne oldu hiç mi duymadın hiç ve sorunsuz kelimelerinin birlikte kullanıldığını?

Kimlerle uğraşıyoruz ya.

http://books.google.com.tr/books?id=c-GFAwAAQBAJ&pg=PT227&lpg=PT227&dq="hiç+sorunsuz"&source=bl&ots=cELdetWnXJ&sig=dMcEV6_Ow49WmYcwuXx0gn2UvUs&hl=tr&sa=X&ei=hpd5VL7OLITbavKXgugG&ved=0CBoQ6AEwADgU#v=onepage&q=%22hi%C3%A7%20sorunsuz%22&f=false

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi retired guy -- 29 Kasım 2014; 11:54:59 >

• Yorumlar için teşekkür ederim konu güncel
  • manchester united cantası aldım oradan ınternet uzerınden bır sorun cıkmadı aldıgım ürün geldı
  • Oldukça güvenilir hem ürünlerinin arkasında duruyorlar.Hem de değişim durumlarında sizi madur etmiyorlar.Şahsen ben aldığım ürünlerde hiçbir sıkıntı yaşamadım.Müşteri hizmetleri ve ürün değişim ekiplerinde ki kişiler oldukça ilgililer.
  • Beri12 kullanıcısına yanıt
    Evet katılıyorum sonuna kadar

Teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ün!em

güvenilir bi site nike ayakkabı almıştım yanında bürsürü ıvır zıvır hediyelerle geldi

Neler vardı gelen hediyeler arasında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben daha önce Nike dirseklik aldım. Beğenmediğimden ücretsiz kargo ile geri iade ettim paramı hesabıma geri yatırdılar. Geçenler de Nike eşofman altı aldım gayet güzel bi şekilde 2 günde ulaştı elime paketinde ben memnunum.
  • Ben de online alışveriş için şöyle bir araştırdım ama;

sözlükler,sosyal medya ,forum ve şikayet sitelerini okuduktan sonra malesef online sitesinden alışverişten vazgeçtim .

Stokta olmayan ürünü varmış gibi göstermeler,kullanılmış ürün,yanlış ürün gönderme,iletişim sıkıntısı gibi sorunlar varmış.

Birde orjinal olmayan ürün sıkıntısı dillendirilmiş ki kafam allak bullak, o kadar parayı sahte ürüne vermek sıkıntı.

Oysa htiyacım olan ürün bu sitede ve sürekli online alışveriş yapan biri olarak keşke bu şüphelere cevap verseydi firma değişik sosyal medya ortamlarında.

Not: Amacım firmayı karalamak, viral değil.200-300 TL mizin hakkını almak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deeplord

Ben de online alışveriş için şöyle bir araştırdım ama;

sözlükler,sosyal medya ,forum ve şikayet sitelerini okuduktan sonra malesef online sitesinden alışverişten vazgeçtim .

Stokta olmayan ürünü varmış gibi göstermeler,kullanılmış ürün,yanlış ürün gönderme,iletişim sıkıntısı gibi sorunlar varmış.

Birde orjinal olmayan ürün sıkıntısı dillendirilmiş ki kafam allak bullak, o kadar parayı sahte ürüne vermek sıkıntı.

Oysa htiyacım olan ürün bu sitede ve sürekli online alışveriş yapan biri olarak keşke bu şüphelere cevap verseydi firma değişik sosyal medya ortamlarında.

Not: Amacım firmayı karalamak, viral değil.200-300 TL mizin hakkını almak.

spor ekipmanı firmalarına merak salıp konuları hortlatmışsın ve her konuya aynı mesajı atıyorsun, hayırdır ?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.