Şimdi Ara

Korsan film indirene hapis (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
0
Favori
9.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kendi içlerinde çatışıyorlar benim bilgisayarıma bakıp hangi filmi indirdiğimi görmek demek bilgisayar korsancılığına girer yani hackerlık
    kendileri bu işi yaparken başkalarının yapmamasını nasıl engelleyecekler?

• Korsan Film Oyun Program cd 2.5 tl - dvd 5 tl

Nette Beleş

• quote:

Orjinalden alıntı: gocmen93

Microsoft Firewall varken kimse birşeye bakamaz

Bunu gerçekten mi dedin yoksa şakasına mı?
  • bu ne ya sacma sapan iş, kendi oğullarına falan baksınlar önce..
  • quote:

Orjinalden alıntı: tevez

bu ne ya sacma sapan iş, kendi oğullarına falan baksınlar önce..

ne olmuş oğullarına ki ; onlar sanki oturup netten filmmi indiriyorlar bastırır parayı alır. halk gibi gariban mı onlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rosenrot

quote:

Ne şakası, Microsoft bu konuda çok ciddidir. EULA'yı hiç okumadın galiba
    "Xp'de arka kapı yoktur, başkalarının verilerinizi okuması ancak harddiskinizi söküp götürmesi ile mümkündür."
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Rosenrot

quote:

Ne şakası, Microsoft bu konuda çok ciddidir. EULA'yı hiç okumadın galiba
    "Xp'de arka kapı yoktur, başkalarının verilerinizi okuması ancak harddiskinizi söküp götürmesi ile mümkündür."

İstediği kadar yazsın ben ne Microsoft'a ne de onun bir moka yaramayan firewallunu kullanırım. Şu anda sırf Windows'un kendi firewallunu kullanışsız ve işe yaramaz bulduğum için ZoneAlarm kullanıyorum ve çokta memnunum.

@trimaxsahinabi
    O çocuklar XXX de mi dışarıdan alacak. O sektör bir numara. Zengin fakir ayrımı yapmaz en azından TR de.

• Sokaktaki bıyıklı adama 5 lira vereceğime internetten kasarim..Alışveriş merkezlerinde faiş fiyatları söylemiyorum bile..Onlar ancak mozart çalarken gaza gelip cebince bolca parası olanlara hitap eder..

Beni lütfen yakalayın..Bu akşam saat tam 10 da blueray film kasacam o ara lütfen bulun o 'MÜTHİŞ' altyapınızla beni..Site ismide verirdimde DH e ayıp olmasın diye bunu yapmayacagım ama bu işleri yaparken DH e bu nickle bağlı olmuş olacam..Daha ne yapayim birsürü tüyo verdim..

Ben'ki sinema işiyle uğraşıyorum ve hayatım boyunca uğraşacagımda..Ama sen kalkıp bu ülkede bu filmlerin dvd sine 20 - 30 lira para istersenki .O ARKADAŞLAR benim yönetmenliğimi üstleneceğim filmleride netten kassınlar saygı duyuyorum..Ama bu beni korkutmuyor..Ben ileride bir baltaya sap olacaksam para için değil aklımdakileri insanlara nasıl anlatabilirim, nasıl gösterebilirim, nasıl bana 'HELAL OLSUN NE GÜZEL BİR AYRINTI YAKALAMIŞ' in kaygısı içinde olacağım para için değil..Daha çok korsan daha çok insana ulaşmam anlamına gelir..Beleş ya!..Kazanan yine ben olurum..Kimse korkmasın..Sanat icraa etmeye devam..

SAYGILARIMLA..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atakandurden -- 31 Ocak 2009; 10:00:06 >

• biri o adama download un ne demek oldugunu söylesin sınırsız internet alanlar ne amacla sınırsız alıyor ozaman tam bir saçmalalık.. o adam şunuda bilsinki bugun piyasada bulunan ipod ( apple ) marka mp3 calarlar sadece mp3 oynatır ve yukleyebılmek için 2 secenek vardır ya itunes dan para verip indireceksiniz bu olay türkiye ye gelmemiştir yada onların deyimiyle illegal yönden arama motorlarıyla indirmek tirr.. yiyorsa yasaklasınlar bakalım apple analarını aglatmıyormu dünyada yasaklanmamış olan şeyi onlar yasaklıyacak ülkenin başka sorunu kalmadı sanki ..............
  • eğer uyarı gelirse yaşasın odtü dc derim başka da bişey demem :D ( yurtta kalan bir arkadaş bulup em emebildiğin kadar :P)
  • Rapid üyeliği alanları patır patır toplamaları lazım o zaman Saçma sapan şeyler... Sen önce dışarda korsan satış yapan dükkanları kapat da bireysel kullanıcıya uğrarsın bi ara.
  • quote:

Orjinalden alıntı: antique

türkiye'de çıkan bütün kanunlar kararnameler tam uygulansaydı şu an Avrupa Birliği, üye olalım diye bizim kapımızdaydı

+999416865615461034135186
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.