Şimdi Ara

Korsan film indirene hapis (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
0
Favori
9.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: cocobongo

http://www.ttnet.com.tr/web/204-924.../ttnet_vdsl2

İstediğiniz filmi bir kaç dakikada indirin: 700MB büyüklüğündeki bir filmi 4 Mbps hızla bilgisayarınıza indirmek yaklaşık 23 dakikanızı alırken, 32 Mbps hızındaki TTNET VDSL2 ile bu işlemi yaklaşık 4 dakikada tamamlarsınız.*

• Bu Habere Bir Şiiir Okuyum Bari

Büyükler Haklıdır Çalış Demekle
    Yaşamaz'ki Hırka Yavan Ekmekle
    Çalıştık Biz Boşa Bunca Emekle
    İyi Dinle Adil Ol Azıcık Bekle
    Katıldık Kervana Topal Eşekle

Çüş Yavrum Çüş Çatlama Bekle

Atomlar Gaz Benzin Nemize Gerk
    Kokar Yakıtımız Mis Gibi Tezek
    Akıntıya Karşı Çekeriz Kürek

Neyimiz Noksandır Bizim Dünyadan
    Ya Bu Amerika'dan Ya Bu Almanyadan
    Eşegi Boyadık Bizim Boyadan

Aziz Nesin

• internetten film seyretmek de suç mu kardeş?
  • film yok mp3 yok o zaman nedir bu kotalı kotasız muhabbeti
  • indirilen siyeyi kapatmak yerine indireni içeri kapatmak daha mı kolay onu anlamadım.
  • eğer böyle olacaksa o zaman vdsl getiriyoruz internet hızını 10 katına çıkartıyoruza ne gerek var zaten bir şey indirmeyeceksen 1024 hayli hayli yeterde artar bile valla kendi bindikleri dalı kesiyorlar haberleri yok.
  • hangi birini içeri alıcaklar
  • Bütün Türkiye İçerde olur öle bi saçmalık olursa
  • adsl 1 mb hızla 4gb kotalıya başladığında ulaştırma bakanımız mütebbessüm bir yüz ifadesiyle "artık ayda 4 film indirebilirsiniz" diye müjdeli demeç vermişti, e quiknete geçtik limit yok telefon hattı yok diye bu seferde indirecek birşey kalmayacak
  • Arkadaşlar,ben de az önce ntvmsnbc.com da okudum haberi.Bu da bu gün yazılan haber...

http://www.ntvmsnbc.com/news/473753.asp

Bu haber de geçen ''Sertifika numaralı'' siteler de ne oluyor ki? Bu site isimlerini bilen varsa yazsın da bir inceleyelim bakalım.

Ayrıca , korsan indirmenin yasaklanması kanun çalışmaları yıl ortasına doğru tamamlanacak mış.Haber de öyle diyor.Bu haberi okuyan yüksek hızdaki kullanıcılar abanmaya devam etsinler..Ben 512 uydunet kullanıyorum.Biraz zor oluyor tabii benim açımdan.

Hepimizin bildiği bir şarkıyı sözlerini değiştirerek yazıyorum:

Düşeceğiz mapus damlarına ,öğüt veren çok olur !
    Korsan belasına gardaş,yatarız zindan bizim !...

• Ohaa Saçmalık Ya O Kdar Kişi Kim Buluupta Cezanlandırcak TEşkilat Yetmez
  • Herkesin içeri girmesine gerek yok, zaten güzelim ülkemizi zindana çevirdiklerinden, hepimiz içerdeyiz.
    Bebeklerimiz bile mapusta "borçlu" doğuyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ramazanyurt

bu resmen kişi haklarını çiğner. kullanıcının bilgisi olmadan bilgisayarında ne yaptığını an be an takip edecekler. bunun altında başka bir amaç var. sen kim oluyorsun da benim özelime giriyorsun!!!!! git gücün yetiyorsa paylaşım sitelerini kapat. biz, bize verilen fırsatları değerlendiriyoruz.

bundan çok önce mp3 sitelerinide kapatıyorlardı ama yapamadılar bak piyasada bir sürü mp3 sitesi var bu söylenenler laftan daha öteye gitmez onu yapacaklarına film sitelerinini kapatsınlar adam cinayet işler telefonu dinlenecek anayasa yok der özelle girmek yasak der aile kavramı der ama şimdi nasıl olupta bizim pcleri kontrol edecekler geç bir iş çıkmaz bunlara kalsa ab i.in kendimizi düzenliyoruz ama bir türlü AB girmedik neyse daha diyecek çok şey var ama kafanızı ağırtmayayım

• çıkınca korsan işine başlarım o zamn iyi para gelir hee
  • önce ttnet sonra rapid bu olaya karşı gelir. :)
  • Beni asmaları lazım o zaman...
  • bütün pkk yı bitirdiler, bütün hırsızları yakaladılar, bütün cinayeleri çözdüler ya şimdi sıra internette... internetten oluşan yasadışı ekonomiyle uuuraşmak yerine önce devleti yönetenlerin devleti, bizi sömürmesini engelleyin. çok daha fazla kar sağlicaklarına eminim...
  • Microsoft Firewall varken kimse birşeye bakamaz
  • biraz komik olacak ama bu devlet xxx lerin de teelif hakkını savunacak mı acaba
  • Desenize Ne Kadar Adsl Kullanan Varsa Hapise Girecek

Anca lafta Bunlarinki Korkmayın İndirinnn
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.