Şimdi Ara

Koxp Kullanan Kisilerin isimleri Buraya (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • http://www.youtube.com/watch?v=-SetPPf8n-Y
    EFES CLAN MACRO GİRİN İZLEYİN...
  • Ben msn koxp kullanıyorum o da cafeden felan çağırırlarsa yani sürekli koxp la kasanlardan deilim
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozenc_ozenc

ben geçen sene kullandım şimdi değil ozman 1400 atak vardı dm kesiyodum 5 li okla paraya para demedim :D

arkadaşım bi kere dm lerin arrow defansı war koxp ile kesemessin.burda birazz salladın gibime geldi...
  • ben koxp kullanıyorum,ve su ana kadar parti attıgım ve gelmeyen kimse olmadı,butun ak kaşıklar dh de:))
  • edana saysam sığmaz dağlara taslara pis orclar
  • quote:

Orjinalden alıntı: _elkA

quote:

ben geçen sene kullandım şimdi değil ozman 1400 atak vardı dm kesiyodum 5 li okla paraya para demedim :D

arkadaşım bi kere dm lerin arrow defansı war koxp ile kesemessin.burda birazz salladın gibime geldi...

kesiliyo denedim
  • quote:

Bende 1950+ AP var ben kesemiyorum DM i sen bırak kesmeyi birde item kasıyorsun iyi valla tebrik ederim seni ne diyim .

quote:

Orjinalden alıntı: ertuqrul

ben koxp kullanıyorum çok mutluyum birde programını indirdim 8 li yada 10 lu ok atıyorum llwl 64 yarına kalmaz 65 olur pana sabitlemede var manayada para vermiyorum çok mutluyum çoooook!!!!!

Koxp daki mana sabitleme yani "Safe Mana" çalışmıyor sadece görüntüde çalışıyor iyi bakarsan görürsün. Çalışsa ben günde 30m para yatırmam sadece mana için ...

• Ben Xigenonda Kullanan Bir Cok Kisiyi Biliyorum
    Ama SS Cekmemisim SS Cektikten Sonra Hepsini EkLicem
    Genelde Hepsi Bizim IRKTAN.. Yani Humanlar....
    Zaten Orclarin Ezici Bir UstunLugu Var.. EzikLer Kosp Kullanir..
    Oyunu Kirletenler Kirlenecektir..
    En Cok Nefret Ettigim Kopscu İse Shadow_Momen dir..
    Cunku Cz de Spikemi Yiyen Kisiyi Benden Once Aliyo..zzzzZzzZz

Nick : Shadow_momen
    Server: Xigenon
    Kanit : Suan Yok Ama Sabah aksam Xigenonda Bagiriyorum Herkes onu biLir.. Bide Nasil Kanit EkLiyecem biLmiyorum.. İkimizde Ayni Irctaniz.. Ancak Ona kops kullaniyormusun derim oda evet der
  • [

ben koxp kullanıyorum çok mutluyum birde programını indirdim 8 li yada 10 lu ok atıyorum llwl 64 yarına kalmaz 65 olur pana sabitlemede var manayada para vermiyorum çok mutluyum çoooook!!!!!

Koxp daki mana sabitleme yani "Safe Mana" çalışmıyor sadece görüntüde çalışıyor iyi bakarsan görürsün. Çalışsa ben günde 30m para yatırmam sadece mana için ...

mana sabitleme ayrı bir program... koxpla beraber çalıştırdığım programlardan biri fucko gibi çalışıyor ama sadece inn açmak için swit içic ve mana sabitlemek için kullanılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertuqrul -- 25 Eylül 2006; 14:13:08 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: tommy_b

http://www.youtube.com/watch?v=-SetPPf8n-Y

Benim arkadaşta bu clana girdi adını vereyim : Mcandrew 68 lvl okçu.Eskiden asastı okçuya döndü sırf koxp için ama çocukta koxp yok msn koxp kullanıyor ve şuan ise koxp arıyor...
  • kardeş sen bana msn ni wersene beraber kasarız ben hiç koxp kullanmadım ama ....
  • ayıp ya walla gecen bi ölwsine girdim pk için abi her tepede bi rogue var, kaç 1 seferde adam kaç kez vuruyo yaw bann atsınlar
  • quote:

mana sabitleme ayrı bir program... koxpla beraber çalıştırdığım programlardan biri fucko gibi çalışıyor ama sadece inn açmak için swit içic ve mana sabitlemek için kullanılıyor

Valla mı ? Link pls ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: MiTRaLYöZ

Evet bazıları o kadar aciz ki... lvl kasarken kosp kullanmayı aşıp adam keserkende kosp kullanıyorlar..

bu acizlikten başka bir şey değil..

AYRICA, EDANA SERVERINDA İŞ ÇIĞRINDAN ÇIKMIŞ DURUMDA..

HEM EL MORAD HEM DE KARUSLARDA KOSPLA PK YAPAN EZİK RUHLU ACİZ İNSANLAR..

YAZIKLAR OLSUN Kİ,
    KENDİ IRKINDAN BİRİNDE KOSP VARSA SES ÇIKARMIYORSUNUZ AMA KARŞI IRKTAN BİRİ SİZİ KESERSE GM YE VERECEZ HEPSİ BANLANACAK DİYE ATIP TUTUYORSUNUZ ..

EĞER KOSPA KARŞI İSEN HANGİ IRK OLUSA OLSUN ŞİKAYETÇİ OLURSUN..

GERİSİ HİKAYE..

SADECE EDENA DEĞİL OLYMPIA VE DİĞER SERVERLARDADA DURUM AYNI
    BU REZİLLİĞİN BİR AN ÖNCE DÜZELMESİ LAZIM
    OLYMPIADA İRFAN VE BAYRAM_ABİİ VARDI 2 SİDE LANDI
    AMA İŞ BUNLARLA BİTMEDİ
    HER GÜN YENİ BİR KOXPCU ÇIKIO
    BUNLARIN ALAYINA DÜZ GİDER

• bugün görevde gün boyu koxpla kasıldım...her yerde koxp var.göreve gidiorum..bi bakıorum okçular öttürüo.böyle işte
  • Maneste SeWenhel, PcKopat humaların en ş......siz kosper leri cz de pk da dikkatli olun sizin karşınızada çıkabilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: tommy_b

http://www.youtube.com/watch?v=-SetPPf8n-Y

Ordaki DarknEsLord. Tanıorum adam Sırf Koxp Cz Koxp Kendisi Bursa/Mudanya.
    Cafe Takılır Kendisi. İsimi Cenk Matba Dükkanları var. O adam öle Birisiki Yani.
    Bİ Healer ARkı war Yasını Basını Almıs aDamın Yaptıgına Bak Ya. Utanıorum Bunlardn.

ChatlaK_12 adamlar Sırf Koxp Ya. Bıktık ARtık

Heavenden Çıktı Gitmiş Gene koxper Clana Gidem Şİmdi Videoyu Göstericem xD

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.