Şimdi Ara

Koxp Kullanan Kisilerin isimleri Buraya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Koxp Kullananlar Hakkında Cok Topicler Açılmaya Basladı Buda Topic Kirliligine Neden Oluyor

Lütfen Koxp kullanan kisilerin isimlerini ssleri yada videoları ile birlikte bu topicde toplarsanız Sevinirim Sikayet

etmek isteyenler burada topladıgımız isimleri official k2 sitesine koyup sikayet ede bilirler

Örnek ;

Server ; Ares
    Nick ; BenKoxpcuyum
    Kanıt ;http://xxxx.jpg yada xxx.wmv

yani Nick Server Ve Kanıtınızla birlikte lütfen koxpcuları bu topice yazın

iyi oyunlar.

• KOXP İS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _GardiyaN_ -- 25 Eylül 2006; 12:24:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _GardiyaN_

KOXP İS
    ben geçen sene kullandım şimdi değil ozman 1400 atak vardı dm kesiyodum 5 li okla paraya para demedim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeen

ben geçen sene kullandım şimdi değil ozman 1400 atak vardı dm kesiyodum 5 li okla paraya para demedim :D

Alıntıları Göster
    ben koxp kullanıyorum çok mutluyum birde programını indirdim 8 li yada 10 lu ok atıyorum llwl 64 yarına kalmaz 65 olur pana sabitlemede var manayada para vermiyorum çok mutluyum çoooook!!!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertuqrul

ben koxp kullanıyorum çok mutluyum birde programını indirdim 8 li yada 10 lu ok atıyorum llwl 64 yarına kalmaz 65 olur pana sabitlemede var manayada para vermiyorum çok mutluyum çoooook!!!!!

Alıntıları Göster
    şuraa bak nickleri alıp az sayak die isim istioz bütün forum koxp cu çıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Efsane34

şuraa bak nickleri alıp az sayak die isim istioz bütün forum koxp cu çıktı

Alıntıları Göster
    ii oldu burası
  • quote:

Orijinalden alıntı: £˧TÂ

ii oldu burası

Alıntıları Göster
    DAHA kimler kullanıyo ama soylenmez tabi en aznından bu forumdan 20 isim biliyom kospcu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeen

DAHA kimler kullanıyo ama soylenmez tabi en aznından bu forumdan 20 isim biliyom kospcu

Alıntıları Göster
    ya yürü git yaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: haisak

ya yürü git yaa

Alıntıları Göster
    Arkadaslar Geyik yerine lutfen Koxpcuların Nicklerini serverlerini ve ss yada videolarını koyun

lütfen post kasmayalim:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: haisak

ya yürü git yaa

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: haisak

ya yürü git yaa

Bu Lafın Kime

• quote:

quote:

ya yürü git yaa

Bu Lafın Kime

Alıntıları Göster
    Yazmaya kalksak bu sayfa 100 sayfa olur heralde..Bundan sonra buraya yazarım koxperları o zaman.

• quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfDarkness

Yazmaya kalksak bu sayfa 100 sayfa olur heralde..Bundan sonra buraya yazarım koxperları o zaman.

Alıntıları Göster
    Ben koxp kullanıyorum ve gayette mutluyum ...
  • quote:

quote:

ya yürü git yaa

Bu Lafın Kime

Alıntıları Göster
    Evet bazıları o kadar aciz ki... lvl kasarken kosp kullanmayı aşıp adam keserkende kosp kullanıyorlar..

bu acizlikten başka bir şey değil..

AYRICA, EDANA SERVERINDA İŞ ÇIĞRINDAN ÇIKMIŞ DURUMDA..

HEM EL MORAD HEM DE KARUSLARDA KOSPLA PK YAPAN EZİK RUHLU ACİZ İNSANLAR..

YAZIKLAR OLSUN Kİ,
    KENDİ IRKINDAN BİRİNDE KOSP VARSA SES ÇIKARMIYORSUNUZ AMA KARŞI IRKTAN BİRİ SİZİ KESERSE GM YE VERECEZ HEPSİ BANLANACAK DİYE ATIP TUTUYORSUNUZ ..

EĞER KOSPA KARŞI İSEN HANGİ IRK OLUSA OLSUN ŞİKAYETÇİ OLURSUN..

GERİSİ HİKAYE..

• quote:

Orijinalden alıntı: MiTRaLYöZ

Evet bazıları o kadar aciz ki... lvl kasarken kosp kullanmayı aşıp adam keserkende kosp kullanıyorlar..

bu acizlikten başka bir şey değil..

AYRICA, EDANA SERVERINDA İŞ ÇIĞRINDAN ÇIKMIŞ DURUMDA..

HEM EL MORAD HEM DE KARUSLARDA KOSPLA PK YAPAN EZİK RUHLU ACİZ İNSANLAR..

YAZIKLAR OLSUN Kİ,
    KENDİ IRKINDAN BİRİNDE KOSP VARSA SES ÇIKARMIYORSUNUZ AMA KARŞI IRKTAN BİRİ SİZİ KESERSE GM YE VERECEZ HEPSİ BANLANACAK DİYE ATIP TUTUYORSUNUZ ..

EĞER KOSPA KARŞI İSEN HANGİ IRK OLUSA OLSUN ŞİKAYETÇİ OLURSUN..

GERİSİ HİKAYE..

Alıntıları Göster
    Ben Cz de veya savaşlarda halen inatla koxp kullanmıyorum. Exp kasarken kullanıyorum ama cz de ve savaşlarda koxpa karşıyım. Bu yüzden savaşlara ve cz ye girmiyorum. Attack Enemy özelliği kalktığı zaman koxp da kalkacak demektir ve yokluğunu hissetmeyeceğim şahsen, exp kasmak için koxp kullandığım halde kalkarsa mutlu olurum. Ayrıca beni bilen bilir cz de np kasmam için koxp kullanmama gerek yok. Bir gün savaşta veya cz de benimle aynı partyde olursanız anlarsınız zaten ne demek istedğimi ...

• quote:

Orijinalden alıntı: ToTeM

Ben Cz de veya savaşlarda halen inatla koxp kullanmıyorum. Exp kasarken kullanıyorum ama cz de ve savaşlarda koxpa karşıyım. Bu yüzden savaşlara ve cz ye girmiyorum. Attack Enemy özelliği kalktığı zaman koxp da kalkacak demektir ve yokluğunu hissetmeyeceğim şahsen, exp kasmak için koxp kullandığım halde kalkarsa mutlu olurum. Ayrıca beni bilen bilir cz de np kasmam için koxp kullanmama gerek yok. Bir gün savaşta veya cz de benimle aynı partyde olursanız anlarsınız zaten ne demek istedğimi ...

Alıntıları Göster
    ben ullanıyorum

dermişim ben buffcuyuk kullanamam

• quote:

Orijinalden alıntı: Niang7

ben ullanıyorum

dermişim ben buffcuyuk kullanamam

Alıntıları Göster
    cypher da saysam bitmes
    ama
    nacati en buyuk koxpcu ve onun clanı koxpcu
    greenakın koxpcu
    vsvsvsvsv

• quote:

Orijinalden alıntı: Karikatur_komedya

cypher da saysam bitmes
    ama
    greenakın koxpcu
    vsvsvsvsv

Alıntıları Göster
    Çıktıgından Beri Kullanıyorum ama sadece para kasmak için kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karikatur_komedya

cypher da saysam bitmes
    ama
    greenakın koxpcu
    vsvsvsvsv

Alıntıları Göster
    cypher da o kadar çok varki bende dün gece rastladım saat 1 de c3 te her tarafa koxp kurmuşlar AMA RESİMLERİ ÇEKİP KNİGHTONLİNEWORLD E koyuyorum ban yicekler bekliyoruz....EMEĞE SAYGI NO KOXP
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..White-Tiger..

cypher da o kadar çok varki bende dün gece rastladım saat 1 de c3 te her tarafa koxp kurmuşlar AMA RESİMLERİ ÇEKİP KNİGHTONLİNEWORLD E koyuyorum ban yicekler bekliyoruz....EMEĞE SAYGI NO KOXP

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: tommy_b

Silve ve Gold Premium üyeleri senin çektiğin ss ler ile ban yemez boşuna uğraşma. Tek banlatabilme imkanı Slver veya Gold Premium üye olacaksın ve SS değil video çekeceksin ancak o şekilde banlatabilirsin. Aksi taktirde kaale almazlar. Ben kendi ss imi gönderdim ticked olarak 1 hafta 15 farklı ss yolladım ve halen oynuyorum. Saygılar ...

• quote:

Orijinalden alıntı: ToTeM

quote:

Orjinalden alıntı: tommy_b

Silve ve Gold Premium üyeleri senin çektiğin ss ler ile ban yemez boşuna uğraşma. Tek banlatabilme imkanı Slver veya Gold Premium üye olacaksın ve SS değil video çekeceksin ancak o şekilde banlatabilirsin. Aksi taktirde kaale almazlar. Ben kendi ss imi gönderdim ticked olarak 1 hafta 15 farklı ss yolladım ve halen oynuyorum. Saygılar ...

Alıntıları Göster
    bende bronz premium var belki kale alırlar...bu arada EFES CLANI VAR CYPHER da onlar macro yapıyo golemlerde videosu bile var girinwww.knightonlineworld.com...cypher ŞEREFSİZ DOLU :(

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.