Şimdi Ara

Kudret Narı Kullanan Varmı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
53
Cevap
2
Favori
125.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Kudret Narı kullanan varmı özellikle mideye çok iyi geliyormuş ?

• Yapay Zekanın Yanıtı

Kudret Narı Kullanımı ve Deneyim Paylaşımları

Kudret narı (Punica granatum nana), geleneksel tıpta yüzyıllardır kullanılan bir bitkidir. Son yıllarda, sağlık açısından faydalı olduğu düşünülen bu meyvenin kullanımı giderek yaygınlaşmaktadır.

Kudret Narı ile İyileşenler

Bazı kişiler, kudret narı tükettikten sonra çeşitli sağlık sorunlarından iyileştiklerini belirtmişlerdir. Bunlar arasında aşağıdakiler yer alabilir:

• Bağırsak sorunları
    • Rahim ağzı yaraları
    • Cilt sorunları
    • Prostat büyümesi
    • Üreme sağlığı sorunları

Kudret Narı Yağı Kullananların Yorumları

Kudret narı yağı, meyvenin çekirdeklerinden elde edilen bir üründür. Bu yağın da çeşitli sağlık yararları olduğu düşünülmektedir. Bazı kullanıcılar, kudret narı yağını şu amaçlarla kullandıklarını belirtmişlerdir:

• Saç ve cilt sağlığını iyileştirmek
    • Bağışıklık sistemini güçlendirmek
    • Enflamasyonu azaltmak

Zeytinyağlı Kudret Narı Kullananlar

Zeytinyağı ile karıştırılmış kudret narı, geleneksel bir ilaç olarak kullanılmaktadır. Bazı kişiler, bu karışımı aşağıdaki amaçlarla kullandıklarını belirtmişlerdir:

• Vücut direncini artırmak
    • Sindirim sistemini düzenlemek
    • Kalp sağlığını desteklemek

Kudret Narı Kullanan Kadınlar

Kudret narı, özellikle kadın sağlığı üzerinde faydalı etkileri olabileceği düşünülen bir meyvedir. Bazı kadınlar, kudret narı tükettikten sonra şu faydaları gözlemlediklerini belirtmişlerdir:

• Regl ağrılarının azalması
    • Hormonal dengenin sağlanması
    • Menopoz semptomlarının hafiflemesi

Bal ile Kudret Narı Kullananlar

Bal ile karıştırılmış kudret narı, bağışıklık sistemini güçlendiren ve genel sağlığı destekleyen bir karışımdır. Bazı kullanıcılar, bu karışımı şu amaçlarla kullandıklarını belirtmişlerdir:

• Boğaz ağrısını hafifletmek
    • Öksürüğü yatıştırmak
    • Vücut direncini artırmak

Sonuç

Kudret narı, sağlık açısından faydalı olduğu düşünülen bir meyvedir. Ancak, bu meyvenin kullanımı ile ilgili bilimsel çalışmalar sınırlıdır. Sağlık sorunlarınız için kudret narı kullanmayı düşünüyorsanız, öncelikle bir sağlık uzmanına danışmanız önerilir.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Şu tv de reklamı yapılan iktidarsızlığa iyi gelen ilaçlardan mıydı o?
  • ne işe yarıyor o. hani
  • osmanlı zamanında savaşa giderken yanlarında götürüyorlarmış kılıç yaralarını tedavi için mucize diyorlar . mideye felan %100 etkiliymiş kullanan varsa paylaşsın bizle
  • 2011 şubatta ülser başlamıştı bende şuan çok şükür iyiyim sıkıntım yok.Proton inhibitörü yanında 6 ay kullandım kudret narını.Ballı kullandım bu arada.Askerde aralıksız her öğün öncesi bir tatlı kaşığı içiyordum.Bugünkü halimi borçlu olduğum ürünlerden biridir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vedkum

2011 şubatta ülser başlamıştı bende şuan çok şükür iyiyim sıkıntım yok.Proton inhibitörü yanında 6 ay kullandım kudret narını.Ballı kullandım bu arada.Askerde aralıksız her öğün öncesi bir tatlı kaşığı içiyordum.Bugünkü halimi borçlu olduğum ürünlerden biridir.

üstad bende doktora gittim ülser olabilir dedi boğazdan hortum felan korktum yaptırmadım ama büyük ihtimal ya gastrit ya ülser yemek yedikten sonra çok gaz oluyor ve ağrı oluyor sonra geçiyor . sence kullanmalımıyım
  • uppp
  • Babam kullanıyor iyi geliyor diyordu. Pazardan veya marketten bulursanız alın. İlaç halinde etkili olur mu veya ne derecede güvenilirdir bilemem. Ayrıca balla veya tatlı bir şeyle karıştırarak yiyin, tadı pek iyi değildi hatırladığım kadarıyla acı bir tadı vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skillet

Babam kullanıyor iyi geliyor diyordu. Pazardan veya marketten bulursanız alın. İlaç halinde etkili olur mu veya ne derecede güvenilirdir bilemem. Ayrıca balla veya tatlı bir şeyle karıştırarak yiyin, tadı pek iyi değildi hatırladığım kadarıyla acı bir tadı vardı.

bir site buldum satan kullanıcı yorumarı felan var memnun herkes ballı karışık gönderıyorlarmış link atsam reklam olucak :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: alivahit61

quote:

Babam kullanıyor iyi geliyor diyordu. Pazardan veya marketten bulursanız alın. İlaç halinde etkili olur mu veya ne derecede güvenilirdir bilemem. Ayrıca balla veya tatlı bir şeyle karıştırarak yiyin, tadı pek iyi değildi hatırladığım kadarıyla acı bir tadı vardı.

bir site buldum satan kullanıcı yorumarı felan var memnun herkes ballı karışık gönderıyorlarmış link atsam reklam olucak :)

Hocam oturduğunuz yerde pazar filan kuruluyorsa oralardan bulmanız daha iyi olur diye düşünüyorum, eğer yoksa o zaman yönelin internete

• quote:

quote:

quote:

Hocam oturduğunuz yerde pazar filan kuruluyorsa oralardan bulmanız daha iyi olur diye düşünüyorum, eğer yoksa o zaman yönelin internete

uludağ yolunda oturuyorum hocam her zaman inmek nasip olmuyor :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

uludağ yolunda oturuyorum hocam her zaman inmek nasip olmuyor :)

Tamam o zaman hocam. Satış sitelerinden anlamam ama güvenebileceğiniz yerden alın.

• uppp
  • quote:

uppp

Dostum şikayetlerine göre ya gastrit yada ülser rahatsızlığın olma ihtimali yüksek.Kesinlikle hortum salmaları lazım midene başka yolu yok.Sabah hiçbişey yemeden su bile içmeden hortum salınırsa hiç sıkıntı çekmezsin ben 4 kere baktırdım hiç rahatsız olmadım hem kendi içini görüyorsun ekrandan.

Kudret narı için; ben hep bundan kullandım en rahat bulunanı bu zaten.

Macun

• satılan siteyi pm atar mısın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yeehee.

satılan siteyi pm atar mısın ?

tabiki pm attım .
  • teyzem kanser iken yiyordu kudret narini. her derde deva diyorlar. ama tadi iğrenc .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thriller2

teyzem kanser iken yiyordu kudret narini. her derde deva diyorlar. ama tadi iğrenc .

kardeşim benım elime geçti ufak bir şişe bir kaşık attım zeytin yağı gibi tatı içilmiyecek birşey değil . her derde devaymış .
  • quote:

quote:

teyzem kanser iken yiyordu kudret narini. her derde deva diyorlar. ama tadi iğrenc .

kardeşim benım elime geçti ufak bir şişe bir kaşık attım zeytin yağı gibi tatı içilmiyecek birşey değil . her derde devaymış .

aynen yağlı falan iğrenc bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

aynen yağlı falan iğrenc bence

kardeşim konu sağlık olunca hiçbirşey iğrenç olmuyor :) Allah hepimize sağlık versin başka hiçbirşey önemli değil , ufak bir mide ağrısı bile insanı nasıl rahatsız ediyor Allah hastalık vermiş ama çaresinide vermiş bu tür mucize bitkileri kullanmak bize düşer :) paylaştığın bilgi için teşkkürler :)

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.