Şimdi Ara

Kulaklık süngeri nereden bulabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
14.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İstanbulda oturuyorum. Süngerler yırtıldı ve şuan kullanılmaz durumda kulaklık. Kadıköy'de falan nereden bulabilirim bu süngerleri?

• Yapay Zekanın Yanıtı

Kulaklık Süngeri ve Pedleri: Nereden Bulunur?

Kulaklıklarınızın süngerleri veya pedleri yıpranmışsa veya soyulmuşsa, rahat bir dinleme deneyimi için bunları değiştirmeniz gerekebilir. İşte kulaklık süngeri ve pedlerini bulabileceğiniz bazı yerler:

• Elektronik Mağazaları: Best Buy, MediaMarkt ve Teknosa gibi elektronik mağazaları, çeşitli kulaklık süngeri ve pedlerini stoklar.
    • Çevrimiçi Perakendeciler: Amazon, eBay ve AliExpress gibi çevrimiçi perakendeciler, çok çeşitli kulaklık süngeri ve pedleri sunar.
    • Kulaklık Üreticileri: Philips ve Sony gibi kulaklık üreticileri, genellikle kendi kulaklık modelleri için yedek süngerler ve pedler satar.
    • Özel Mağazalar: Bazı özel mağazalar kulaklık aksesuarları konusunda uzmanlaşmıştır ve çok çeşitli kulaklık süngerleri ve pedleri bulundurabilir.

Kulaklık süngeri veya pedleri satın alırken şunlara dikkat etmelisin:

• Uyumlu Modeller: Satın aldığınız kulaklık süngerlerinin veya pedlerinin kulaklık modelinizle uyumlu olduğundan emin olun.
    • Malzeme Kalitesi: Süngerlerin veya pedlerin rahat ve dayanıklı olması için kaliteli malzemelerden yapılmış olmasına dikkat edin.
    • Boyut ve Şekil: Kulaklık süngerleri veya pedleri, kulaklıklarınızın boyutuna ve şekline uygun olmalıdır.
    • Yedek Parçalar: Bazı paketler, gelecekte değiştirmek üzere yedek süngerler veya pedler içerebilir.

Kulaklık süngeri veya pedlerini değiştirmek, kulaklıklarınızın ömrünü uzatmanıza ve dinleme deneyiminizi iyileştirmenize yardımcı olabilir. Yukarıdaki ipuçlarını takip ederek, kulaklıklarınız için doğru süngerleri veya pedleri kolayca bulabilirsiniz.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • cevap yok mu?
  • benimde kablosuz kulaklık süngeri koptu ve dün gece siyah çorabımı kesip taktım çevresine paket lastiği bulamadım ama yorgan dikilen kalın beyaz ip var onu doladım gayet kullanışlı oldu
  • 3-5 liralık kulaklıkların yanında geliyor pedi alın kulaklık çöpe
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halleluja

3-5 liralık kulaklıkların yanında geliyor pedi alın kulaklık çöpe

çorap güzel oluyor hemde yumuşak oldu
  • telefoncularda bulabilirsin
  • bknz:Eminönü
  • Kulaklık ve aksesuarlar bölümünde paylaşmıştım bugün. Hala ihtiyacı olanlar yararlanabilir, hakkaten bulamayınca kafayı yiyo insan. Ben baya bi dert etmiştim. Özellikle gece yatarken benim gibi müzik dinliyorsanız kulağınıza resmen işkence oluyor

http://forum.donanimhaber.com/Sonunda_kulaklik_sungeri_buldum/m_44728290/tm.htm

Satıcı ilanları tek tek açmış, alım yapınca bitiyor, burada değişik adetlerde satıyor. Ben 20 adet aldım, dolaba atarım, yırtıldıkça, kayboldukça kullanırım diye. Kargo ücretsizmiş. Bir de bunların silikon kulak içi olanlarından satsalar güzel olacak

http://arama.gittigidiyor.com/?aramasatici=teknogaleri

• quote:

Orijinalden alıntı: baris195
    benimde kablosuz kulaklık süngeri koptu ve dün gece siyah çorabımı kesip taktım çevresine paket lastiği bulamadım ama yorgan dikilen kalın beyaz ip var onu doladım gayet kullanışlı oldu

Türk zekası işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: Part_of_Me

quote:

Orijinalden alıntı: baris195
    benimde kablosuz kulaklık süngeri koptu ve dün gece siyah çorabımı kesip taktım çevresine paket lastiği bulamadım ama yorgan dikilen kalın beyaz ip var onu doladım gayet kullanışlı oldu

Türk zekası işte

Yün çorap daha bi konforlu olur, hem ses açısından da tokluk verir tahminimce
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.