Şimdi Ara

Kulaklıktan sesin kesilip hoparlöre geçmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bugün steelseries siberia 150 kulaklık aldım kasaya taktım ilk başta sorun yoktu fakat spotify youtube bişi dinleyince ve izleyince ses kesilip otomatik hoparlörden geliyor 2 sn sürüp tekrar kulaklığa geçiyor bu yazılımsal bişi mi yoksa geri mi vermeliyim teşekkürler şimdiden

• Donanımsal bir sorun olarak gözüküyor Başka bir bilgisayarda da deneyin orada da aynı sorunu yaşatırsa aldığın ürün sorunlu demektir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GokhanAtas

Donanımsal bir sorun olarak gözüküyor Başka bir bilgisayarda da deneyin orada da aynı sorunu yaşatırsa aldığın ürün sorunlu demektir

babamın külüstür laptopunda hiç sorun olmadan çalıştı bende realtek audio kaldırdım başka forumda biri ses kartları çakışıyor dedi bende bi denedim kaldırdım ve oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dolores O'Riordan_

quote:

Orijinalden alıntı: GokhanAtas

Donanımsal bir sorun olarak gözüküyor Başka bir bilgisayarda da deneyin orada da aynı sorunu yaşatırsa aldığın ürün sorunlu demektir

babamın külüstür laptopunda hiç sorun olmadan çalıştı bende realtek audio kaldırdım başka forumda biri ses kartları çakışıyor dedi bende bi denedim kaldırdım ve oldu

ve gene uzun süre sonra aynı hatayı aldım bu forumda bilen biri yokmu ya hiç cevap yazan yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.