Şimdi Ara

Kurbanlık için 6 ortak aranıyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Alterac Ram (70 Level) aldım bi tane. 6 ortak daha arıyorum. Dalaran'da belediyenin kesimhanesinde kesilecek. Kellesi Undercity'e hibe edilecek. Derisini Leatherworking kimse o alsın. Hisseye girmek isteyenlerin isimlerini görelim :D

Tabi bi de pişirme mevzusu var. Cooking kasıp Chef'in şapkasını alan kimse mangalı da o yaksın

İlla hep ciddi mevzular konuşmak zorunda değiliz. Biraz da muhabbett olsun

• aaa ben private serverda oynuyorum bu serverda kesilenler 1. gün bitiyor malum çok player yok
  • hocam ben girerimde kacar gold veriyorz?Bide benim bir rogue arkadasım var 2 baltası var acısız bir sekilde ucuza kestirebiliriz istersen.Bende alchemyden baharatlı hos kokulu bir potion hazırlarım yanınada limon suyu etin üstüne gezdirir yeriz

not:500golddan fazla cıkmam..
  • ohooo.

biz tauren warrior kestik 3 ortak. iyi et verdi. bir de rare axe düştü... arkadaşlarda 25 ortak onyx girmişler. kaldırmadı ama sanırım 25 ortak öyle bir şeyler söylüyordu.
  • biz kestik dün private serverda 3 arkadaş bir Felsteed kestik caiz midir hocam felsteed?
  • quote:

Orijinalden alıntı: enesbduman@gmail.com

biz kestik dün private serverda 3 arkadaş bir Felsteed kestik caiz midir hocam felsteed?

hocam bildigim kadarıyla degil bir bilene sorsan iyi edersin
  • bir tauren shaman olarak kınıyorum sizleri gidin koyun filan kesin ufak baş ufak büyüklere dokunmayın.

• Zekeriya hocamız balıkta olur diyordu biz arkadaşlar murloc a gircez 3 hisse
  • quote:

Orijinalden alıntı: injection

ohooo.

biz tauren warrior kestik 3 ortak. iyi et verdi. bir de rare axe düştü... arkadaşlarda 25 ortak onyx girmişler. kaldırmadı ama sanırım 25 ortak öyle bir şeyler söylüyordu.

3 kişi zor kesersiniz zaten 1 tauren warrioru
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leech King

quote:

ohooo.

valla zor yatırdık hayvanı. /moo çekti paso.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carnige

Zekeriya hocamız balıkta olur diyordu biz arkadaşlar murloc a gircez 3 hisse

hopppp orda dur

murloclar 1 hissedir

kimse sordun dersen bizim köydeki priest trainere sordum
  • quote:

quote:

quote:

ohooo.

bide hocam tauren warriordan en az epic düşer rare düşmez. sizinkisi hormonluymuş heralde
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ohooo.

bide hocam tauren warriordan en az epic düşer rare düşmez. sizinkisi hormonluymuş heralde

olabilir valla burası türkiye

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ohooo.

olabilir valla burası türkiye

özel besi bunlar boş yok

• Çin serverlarında ne kadar kedi köpek varsa tükenmiş ..

bizde 7 arkadaş tauren paladin kestik.. en son moolaya moolaya balon bile cıkardı ama warlock arkadaş saolsun kaçmasına musade etmedi
    hayvanın canı ne tatlıymış.. bayaa mooladı.. ben PTR.... cataclysm.... filan bişeyler anlatmaya çalıştı ama dinlemedik.. inek inektir.. bastık daggeri.. 7ye böldük.. artan parçalarınıda petlere yedirdik.. saglam eti çıktı.. meger kesmeden önce büyütücü bir pot içmiş, birde feast yemiş.. ogrimarda milletin posta almasını engellerken yakalamıştık lavugu..
    mamuta binip gece gündüz posta kutularının, küçük vendorların üstünde bekleyip milleti uyuz ediyormuş.. iyi oldu, karnımız doydu

• quote:

Orijinalden alıntı: Silverlight7

quote:

Orijinalden alıntı: enesbduman@gmail.com

biz kestik dün private serverda 3 arkadaş bir Felsteed kestik caiz midir hocam felsteed?

hocam bildigim kadarıyla degil bir bilene sorsan iyi edersin

Thrall hazretleri diyor ki: muhakkak ki felsteed ve dreadsteed kesip yemek bir tauren i inek niyetine kesip öldürmek kadar haramdır
  • Yamyamsak napıcaz?

Human kesmek istiyoruz!Kabilemiz açlıktan ölüyo!
    Paramız yok!
    STV de yaşadığımızdan insan bulmakda zor:(

Undead olmasaydım keşke sürekli kurban sıkıntısı :(İnsan eti helal mi acabağ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.