Şimdi Ara

KURTULDUM...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün akşam saatlerinde soyulduğumu farketmiş bulunmaktayım...gırakonda son 2 haftadır ticaretle para kasmaktaydım...kaybım yaklaşık 11 gb...Büyük bir kayıp değil belki üstelik ilk de değil..1 senedir oynamıyordum..Geri dönmem de bir hataydı belki... Sadece evden oynuyordum..pc im temizdi..daha doğrusu öyle zannetmişim..birazdan format atacağım.. ŞİMDİ asıl konuya gelelim.. 2 hafta önce format attım pcye ve sadece ko ve cs malum... hiç download yapmadım... kimseyle bir msn görüşmem olmadı... vesaire bir sorun olabilecek herhangi birşey olmadı... sadece edanadaki gb lerimi gırakon a geçirmek için forumda da konusu olan turklevelin msnini ekledim...amacım takas yapmaktı..kendilerine sorduğumda msn kapandı... yanıt alamadım... bir de gameturkonline ile iletişim kurdum...bu 2 site dışında pc ile başka hiçbir iletişimim olmadı...hile hurda iftiraları sakın olmasın...bdw+ticaret ile bir miktar biriktirip kospun bitip piyasanın düşmesini bekleyecektim.. kısmet olmadı..aslında sevindim bile denebilir... Herşey yolunda giderse eylül ayında öğretmen oluyorum... böyle olması benim adıma daha iyi oldu belkide... En azından bir miktar ytl yatırma ihtimalim olurdu bu ihtimal de ortadan kalktı...yaşım 23... yaklaşık 3-4 senemi bu oyunla heba ettim denebilir.. şimdi soyulunca akıl vermek kolay denebilir.. aslında bende birçoğunuz gibi bu oyunun mantıksız olduğunu bile bile oynayanlardandım... ama şuan nacizene siz kardeşlerime,yaşıtlarıma,abilerime bir tavsiyede bulunmak istiyorum silkelenin ve düşünün gerisi zaten gelecektir... üzüldüğüm bir konuda millet olarak hırsızlık,düzenbazlık ve saygısızlık konusunda ilerlemekte bir saniye durmayışımız... Bir de devam edenlere uyarı niteliğinde daha öncede bahsettiğim gibi yukarıda sözünü ettiğim 2 siteden (gameturkonline-turklevel) biri bu olayın sorumlusudur.. aslında kendi adıma sorumlulara teşşekkür ediyorum ancak oyuna devam eden arkadaşları da uyarmak istiyorum...
    HEPİNİZE İYİ FORUMLAR,İYİ OYUNLAR DİLİYORUM... EN KISA ZAMANDA KURTULMANIZ DİLEKLERİMLE...SAYGILAR

• Hoşgeldin aramıza bende bölümde biraz yardımcı olmak muhabbet olsun diye takılıyorum zaten oyun şuan rezil halde düzelse başlarım belkide çok sakat gidişatı var oyunun
  • cok seviyeli ve güzel bir yazı yazmışsın arkadaşım umarım bırakmak bizede nasip olur..kurtulduguna sevindim.. bende bazen başıma benzer bir olay gelsin diye dua etmiyor degilim çünkü ööle olunca vesile olacak başka yolu yok gibi gözüküyo çünkü
  • quote:

Orjinalden alıntı: nefiskokorec

Bugün akşam saatlerinde soyulduğumu farketmiş bulunmaktayım...gırakonda son 2 haftadır ticaretle para kasmaktaydım...kaybım yaklaşık 11 gb...Büyük bir kayıp değil belki üstelik ilk de değil..1 senedir oynamıyordum..Geri dönmem de bir hataydı belki... Sadece evden oynuyordum..pc im temizdi..daha doğrusu öyle zannetmişim..birazdan format atacağım.. ŞİMDİ asıl konuya gelelim.. 2 hafta önce format attım pcye ve sadece ko ve cs malum... hiç download yapmadım... kimseyle bir msn görüşmem olmadı... vesaire bir sorun olabilecek herhangi birşey olmadı... sadece edanadaki gb lerimi gırakon a geçirmek için forumda da konusu olan turklevelin msnini ekledim...amacım takas yapmaktı..kendilerine sorduğumda msn kapandı... yanıt alamadım... bir de gameturkonline ile iletişim kurdum...bu 2 site dışında pc ile başka hiçbir iletişimim olmadı...hile hurda iftiraları sakın olmasın...bdw+ticaret ile bir miktar biriktirip kospun bitip piyasanın düşmesini bekleyecektim.. kısmet olmadı..aslında sevindim bile denebilir... Herşey yolunda giderse eylül ayında öğretmen oluyorum... böyle olması benim adıma daha iyi oldu belkide... En azından bir miktar ytl yatırma ihtimalim olurdu bu ihtimal de ortadan kalktı...yaşım 23... yaklaşık 3-4 senemi bu oyunla heba ettim denebilir.. şimdi soyulunca akıl vermek kolay denebilir.. aslında bende birçoğunuz gibi bu oyunun mantıksız olduğunu bile bile oynayanlardandım... ama şuan nacizene siz kardeşlerime,yaşıtlarıma,abilerime bir tavsiyede bulunmak istiyorum silkelenin ve düşünün gerisi zaten gelecektir... üzüldüğüm bir konuda millet olarak hırsızlık,düzenbazlık ve saygısızlık konusunda ilerlemekte bir saniye durmayışımız... Bir de devam edenlere uyarı niteliğinde daha öncede bahsettiğim gibi yukarıda sözünü ettiğim 2 siteden (gameturkonline-turklevel) biri bu olayın sorumlusudur.. aslında kendi adıma sorumlulara teşşekkür ediyorum ancak oyuna devam eden arkadaşları da uyarmak istiyorum...
    HEPİNİZE İYİ FORUMLAR,İYİ OYUNLAR DİLİYORUM... EN KISA ZAMANDA KURTULMANIZ DİLEKLERİMLE...SAYGILAR

k2 böyle devam ederse çok bekleriz

• Bitiyor gibi hiçbir şekilde attack yapamıyorum

İyiki kurtulmuşsunuz bu oyun bizi o kadar bağladı ki.. Bırakması zor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: AnimoSity

Bitiyor gibi hiçbir şekilde attack yapamıyorum

İyiki kurtulmuşsunuz bu oyun bizi o kadar bağladı ki.. Bırakması zor.

Kolay dostum git anvile upgrade yap gecerse devam gecmesse ßß KO %80 patlıcagı icin bn böle bıraktım oyunu bırakmak istiyenlerede tavsiyem en kolay bırakma yolu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.