Şimdi Ara

Kuş Avından Anlayanlar İçeri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kirklaeli sakarya arası avcılık yapan iş arkadaşlarımla ava gitmek istiyorum. Satın alma belgem falan var halletim.
    Tüfek tavsiyesi istiyorum 500tl civarı. Şişmeden dağılmadan kullanabileceğim. Bıldırcın ve üveyik avlarında kullanıcam. Fiyat performans tüfeği tavsiyesi istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• takip benımde ihtiyacım var
  • Kardesim fiyat aralıgin biraz düşük..kendini biraz daha zorlayabilirsen huglunun g 601 modeli olur... fiyat aralığın düşünülürse aradiğin bu olmalı

http://www.karacaogluav.com/urun/huglu-601-g-av-tufegi_136.aspx?CatId=158

• av tüfeği alınca av ruhsatı almıs sayılmıyorsunuz o sadece size tüfek bulundurmaya izin sağlıyor. av yapabilmek için ayrı bir ruhsat almanız lazım. dikkat edin kaçak avlanırken tüfeğinizi ve tüm ekipmanınıza devlet el koyar üstüne ceza keser.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildchild

av tüfeği alınca av ruhsatı almıs sayılmıyorsunuz o sadece size tüfek bulundurmaya izin sağlıyor. av yapabilmek için ayrı bir ruhsat almanız lazım. dikkat edin kaçak avlanırken tüfeğinizi ve tüm ekipmanınıza devlet el koyar üstüne ceza keser.

Biliyorum avlanma belgesinide alıcam ama önce tüfek işini halletmek istiyorum malum bütçe kısıtlı.
  • o bütçeyle alabileceğin en iyi tüfek kral marka çelik kasa yada alüminyum kasa 66 namlu poze olur.600-650 tl
  • valla o paraya havalı tüfek alırsın anca bence biraz daha biriktir güzel bi tüfek al.
    Hilal av bence satış konusunda çok iyi ben bütün ekipmanımı burdan alıyorum
    http://www.hilalav.com/av-tufekleri?St=1&Sr=4
  • Dogru diyosunuz az daha biriktireyim ben en iyisi sonucta bir kere alicaz sonra yenisini almak yada degistirmek icin bir suru evrak isi gerekiyo

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.