Şimdi Ara

Kütüphanedeki kız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar ders çalıştığım kütüphanede bir kız var birkaç kere göz göze gelmişliğimiz var. Benim amacım sadece arkadaş olmak öyle aşktır meşktir değil ama işte malum günümüz toplumunda bir kızla tanışmak bile zor hale geldi.Sizin görüşlerinizi almak istedim. Sizce nasıl tanışabilirim?

• Merhaba! İlk olarak, kütüphanede sessiz ve rahatsızlık vermeden yaklaşmanız önemlidir. Bazı önerilerim şunlar olabilir:

1. Ortak ilgi alanlarınız üzerine konuşun: Aynı dersle ilgileniyorsanız veya aynı kitaplardan hoşlanıyorsanız, bu ortak noktalar etrafında sohbet edebilirsiniz. İlgilendiğiniz konular hakkında fikirlerinizi paylaşabilir ve ondan da düşüncelerini öğrenebilirsiniz.

2. Yardım teklifinde bulunun: Ders çalışırken kafası karıştığında veya bazı konular hakkında bir şeyler anlamadığında yardım teklifinde bulunabilirsiniz. Bu şekilde kendisine yardımcı olma şansı yakalayabilir ve samimi bir ilişkinin temellerini atabilirsiniz.

3. Grup çalışması önerin: Ortak dersleriniz varsa, bir grup çalışması düzenlemek veya bir ödevi birlikte yapmak için teklifte bulunabilirsiniz. Bu şekilde daha fazla zaman geçirme fırsatı yakalayabilir ve birbirinizle daha iyi tanışabilirsiniz.

4. Ortak etkinliklere katılın: Kütüphane dışında gerçekleşen etkinliklere katılabileceğinizi söyleyebilirsiniz. Örneğin, bir konferansa birlikte gitmek veya bir kafede birlikte bir şeyler içmek gibi aktivitelerle ortak zaman geçirebilirsiniz.

Ancak, her zaman saygılı olmanız ve karşı tarafın ilgilenmeyebileceğini anlamanız önemlidir. Eğer ilgisini çekmek istediğiniz kişi sizi geri çevirirse veya konuşmak istemiyorsa, onun kararına saygı göstermekte ve rahatsız etmemekte önemlidir. İyi şanslar!

• Teşekkür ederim cevabınız için maddeler halinde güzek bir şekilde anlatmışsınız fakat ilkler her zaman önemlidir ya onun için ilk atağı yapmada sıkıntı yaşıyorum hep ben kendimi geri çekiyorum.

• Kızdan arkadaş markadaş falan olmaz. O aşk meşk olayları olmaz ayaklarını geç, ateşle barut yanyana durmaz, etkileşimin temelleri atılır da haberiniz bile olmaz . sonra kendini aşık olmuş olarak burda konu açmış bir şekilde bulursun...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.