Şimdi Ara

Kuzen ile dışarıda yapılacak aktiviteler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kuzenim ile dışarıda yapılacak aktiviteler nelerdir (ikimizde erkeğiz)

ben 14 yaşındayım kuzenim 17 yaşında

Adana’da yaşıyoruz bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ruiatakan -- 6 Mart 2023; 21:3:39 >

• Yapay Zekanın Yanıtı

Kuzenle Dışarıda Yapılacak Aktiviteler

Kuzenlerinizle dışarıda keyifli ve unutulmaz anlar geçirmek için birçok aktivite seçeneğiniz mevcut. İşte kuzeninizle yapabileceğiniz bazı dışarıda yapılacak eğlenceli aktiviteler:

Doğada Zaman Geçirin:

• Birlikte yürüyüşe veya koşuya çıkın.
    • Bisiklet sürerek çevreyi keşfedin.
    • Piknik yaparken doğanın tadını çıkarın.

Macera Arayın:

• Kaya tırmanışına veya dağcılığa gidin.
    • Kano veya kürek çekmeyi deneyin.
    • Paintball veya lazer tag oynayarak heyecanınızı artırın.

Kültürü Keşfedin:

• Bir müzeyi veya sanat galerisini ziyaret edin.
    • Tarihi bir yeri keşfedin.
    • Canlı bir müzik performansına katılın.

Sportif Aktiviteler Yapın:

• Birlikte tenis, basketbol veya voleybol oynayın.
    • Go-kart veya mini golf gibi yarışma içeren aktiviteleri deneyin.
    • Su parkında eğlenin.

Eğlenceli Mekanlara Gidin:

• Bir tema parkını ziyaret edin.
    • Bir hayvanat bahçesinde hayvanları gözlemleyin.
    • Bir eğlence merkezinde oyunlar oynayın.

Bu aktiviteler, kuzenlerinizle bağ kurmanıza, yeni anılar yaratmanıza ve birlikte kaliteli zaman geçirmenize yardımcı olacaktır. İster doğada vakit geçirmek isteyin ister macera arayın, dışarıda yapılacak çeşitli aktiviteler arasından mutlaka size uygun bir şeyler bulacaksınız.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Ben Angaralı erkek kuzenleri Suadiye’ de bara götürüp sabah 04:00’ e kadar vur patlasın çal oynasın eğlendikten sonra Bostancı İskele’ de bulunan Altın Eldiven Dürümcüsü’ ne götürüp sucuk-kaşar dürüm ısmarladım.

Onlar birer dene yedikten sonra eve dönelim diye ısrar ederken ben beşinci dürümü götürdükten sonra kalkabildim.

Birkaç yıl sonra İzmirli erkek kuzenler gelince bu defa onları daha önce şoförlüğünü yaptığım konsomatristin çalıştığı Taksim Crazy Bar’ a götürdüm.

Kuzenler duble viski içerken ben araç kullandığım için soda içtim. Hanfendi tanıdık olunca fazla hesap ödettirmemişi, kuzenler de mekanı beğendi…

• Cem_Alim C kullanıcısına yanıt

Hocam şu anki işiniz nedir? Her seferinde farklı bir iş yaptığınızdan bahsediyorsunuz. Hayat hikayenizi merak ediyorum

• Ufaksınız ben tavsiye veremem.
  • Bilardo , yüzme, futbol, bisiklet...
    yaşınız reşit olsaydı Nargile Cafe
  • Yine Angaralı kuzenler ile Bodrum Yalıkavak Sporkent Sitesi’ ndeki yazlığa İstanbul’ dan arabamla gitmeye karar verdik.

Balıkesir’ e yaklaştığımızda Netmeeting’ de tanıştığım ama daha önce hiç görüşmediğim üniversiteli çıtırlara mesaj gönderip Balıkesir’ e uğracağımı yazınca bizi yemeğe davet ettiler.

Kuzenler teklife balıklama atladılar.
    Kızların evine vardık, güzel çıtırlar sanki 40 yıllık ahbap gibi samimi bir şekilde karşıladılar, çay ikram ettiler. Ardından yemek hazırlamak için mutfağa geçtiler.

Büyük erkek kuzen “Su almaya gidiyorum” deyip kızların yanına mutfağa gitti. Yaklaşık 5 dakika sonra asık suratlı odaya dönünce sordum ne oldu diye.

Nasıl bir özgüven geldiyse kuzen gitmiş mutfağa ve tencere karıştırmakla meşgul olan kızlardan birinin beline sarılıp öpmeye kalkmış ama kız nazikçe buna izin vermemiş.

Kuzene epey kızmıştım ama kızlar hiç bozuntuya vermeden yemek masasını kurdular, yemeğimizi yedik ve yolumuza devam ettik.

Yıllar sonra bu olayı kuzene anlattığımda bana: “Ben ne malakmışım, kız orada bağırıp çağırıp bizi evden kovabilirdi…” der…

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.