Şimdi Ara

L.A. NOIRE (PS4 VE PS4 PRO ANA KONUSU) 14 KASIM (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
2
Favori
9.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aga ben karar aldım en azından Türkçe altyazılı olmayan oyunu almiyorum. horizonu almadım mesela. hiçte merak etmiyorum. oyuna plolonya dilini ekle Türkçeyi ekleme. yok ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lıfenorm

quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

quote:

Orijinalden alıntı: ultrasturk

quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

Arkadaş bu nasıl kafadır. Türkçe çıkmayan oyun devlet yasaklasın bravo devletin işi gücü yoktu birde yasaklıcak he birde en güldüğüm şey 1 oyuna 300 lira veriyoruz diyen arkadaş :) şunuda iyiyce moda haline getirdiniz konsollarda oyunlar pahalı çıkınca oyunları ilk çıktığında alıyoruz sanacaklar. Ön siparişle aldığım oyunlar sayılıdır ve bellidir zaten onun dışında indirim beklerim. He sen 1 oyuna 300 lira gömüyorum diyorsan o senin sorunundur.

Ayrıca bu devirde yaşıyorsan 21.yüzyıldaysan İngilizce öğrenmemek senin ayıbındır. Üniversite hayatında bir bölüm seçerken sana iş verirken İngilizce dilin var mı diye soracaklar. Yok dersen Maaş'ın az olucak, diğer arkadaşların İngilizce bilicek çatır çatır ama sen az maaş alıcaksın bunuda garipsemicek misin? İngilizce sadece oyun hayatınızda değil günlük hayatınıza etkiler. He çatır çatır bilmenede gerek yok, cümleleri öğren, kelimeleri bil, konuşulan cümlelerde takılma o bile yeterli. Kimse akıcı konuş da demiyor. Bunuda yapamıyorsan zaten dil desteği beklersin böyle.

Süper zeka arkadaşım. Kimse ingilizce bilmiyoruz o yüzden türkçe istiyoruz demiyor.

Bizim derdimiz bizden o kadar para kazanan firmaların türk oyuncuları hiç kaale almaması. Keza EA ilgiyi gördü ve oyunlarına türkçe eklemeye başladı.

Herkezin illaki bir ya da 2 tane çıktığı gibi aldığı oyunlar vardır. bir çok insanın her hafta zaten 300 tl vermeye gücü yetmez. Şu mesajları bi tarafanızdan algılayacığınza beyninizden algılayın.

Ayrıca nedir yahu bu sizin ingilizce sevdanız? Biz burda türkçe oyun istediğimizi belirtiyoruz size ne oluyor ? ingilizce ingilizce diye bir taraflarınızı yırtıyosunuz yahu. yerim sizin ingilizcenizi.

Bende Türkçe olmasını isterim oyunların ama adamlar yapmadıktan sonra foruma dil dökmenin anlamı yok, yapan firmalar belli madem bu kadar dil desteği istiyorsunuz boykot edersiniz almazsanız olur biter gelip burada türkçe çıkmayan oyun ülkemizden yasaklasın demek cidden rezillik. İngilizce sevdalısıyım evet işimden dolayı İngilizce olmasaydı asgari ücretle çalışan birisi olurdum bu yüzden gurur duyuyorum İngilizce ile sen memnun değilsen ben ne yapabilirim. İngilizce oyun oynamak daha çok zevk veriyor, bilmediğim onlarca kelimeleri öğreniyorum. Sen öğrenemeyip İngilizceye b.k atmaya devam et.

'' Asgari ücretle çalışan biri olurdum '' bu arkadaşla tartışmayın dostlar.

Noldu zoruna mı gitti

• 2012 senesinde Türkçe yama yapılmıştı. Sizce eklenmiş midir?
  • Oyun fiyatlarına düzenlemeler gelmediği sürece daha çok böyle konuları konuşur oluruz. Hangimiz gidip TR PSN den çıktığı gibi alıyor böyle oyunları ? Teknoloji marketlerinden resmi satıcıdan alıyor ? Oyunların pahalı olmasından sebep gidip alternatiflere yöneliyoruz. Amazondan kod almak , başka psnlerden almak , gidip spotcudan almak.. Durum böyle hal alınca da bizim aldığımız oyunlar başka ülkelerin satışlarına ekleniyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kenanbal

aga ben karar aldım en azından Türkçe altyazılı olmayan oyunu almiyorum. horizonu almadım mesela. hiçte merak etmiyorum. oyuna plolonya dilini ekle Türkçeyi ekleme. yok ya

Osmanlı torunu olduğumuz İçin bizi kıskanıyolar. Polonyanın Almanyadan sonraki avrupanın en büyük sanayisi ile, yazılım sektöründeki en büyük ihracatçı olması ile, son on yıl içinde Ab üyeleri içindeki eğitim ve düşünce özgürlüğündeki sıralamada açık ara en yüksek basamak atlaması ile falan ilgisi yok yani. Hep dış mihraklar.

Ben de almıyorum şimdi onlar düşünsün. Mehter dinliyorum winampdan.

• Oyun ön siparişe açılmış 170 liraya satılıyor maalesef ki indirim beklicez her ne kadar L.A Noire hayranı seveni olsam da. 89 liradan çıksaydı en azından kardeşlikle alınabilirdi. Ama şaşırmadım 150-180 lira arası çıkıcak diye tahmin etmiştim yanılmamışım.
  • 16Kırmızı kullanıcısına yanıt
    işte ben de tam olarak bundan bahsediyorum abi. tüm dünya bizi kıskanıyor. birazdan Osmanlı tuğralı dobloma atlayıp son ses Dombıra ve mehter dinleyeceğim. hadi hayırlı işler.

• İstekte filan bulunsak güncelleme ile filan Türkçe eklemezler dimi ? İngilizce ise yazık olacak bu oyuna.İngilizcesi iyi olanlar oynar.

• Ps Türkiye vakti gelmeden dil ayrıntılarını açıklamaz. Rockstar deseniz dil konusunda bilgi almak neredeyse imkansız.

Ubisoft olsa anında oyunda Türkçe var mı yok mu öğrenirdik. Adamlar yüzsüz kral

• Türkçe olursa çıktığı gün alırım , diğer türlü PS3'de oynadığım için acele etmem hatta belki hiç almam.
  • Pardon ama kaç sene önce çıkmış , indirim zamanında Steam'de 10 (on) liraya satılan oyuna kim niye 170 lira versin? Max ederi 70 lira olur.
  • pc versiyonu için türkçe yama vardı. indirin oynu kurun yamayı oynayın ya. eski oyun süper bi pc istemez. dil seçeneği yoksa çekilmez bu oyun.
  • Türkçe desteği ile gelirse (Ki sanmıyorum), fiyatı düşünce PS4 içinde alırız. Diğer türlü yıllarda önce Steam'de oynayıp bitirdik zaten.
  • 4K video geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PleasantSinger0 -- 26 Ekim 2017; 17:34:8 >
  • Yaz indirimlerinde felan 30-50 lira civarına düşücektir.
  • En dip indiriminde alınır bu oyun. Şuan bu kadar para verilmez.
  • 169 çok, en fazla 119dan önsiparişe açılmalıydı.

• oyunda tr altyazı olucak mı eger ki yoksa o paralar verilmez
  • Türkçe olmayacak gibi,az kaldı çıkmasına
    Türkçe olsaydı reklam yaparlardı çoktan.Yazık oldu bir oyuna daha..
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.