Şimdi Ara

L.A. NOIRE (PS4 VE PS4 PRO ANA KONUSU) 14 KASIM (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
2
Favori
9.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Remastered bir oyun için fiyat yüksek. Türkçe dublaj ile gelse yine bir nebze ama onun için de umut yok pek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dublajı rüyanızda görürsünüz ancak bu ekonomiyle bırakın dublajı türkçe altyazı görmek bile artık çok zor. Boşuna dublaj felan beklemeyin beklentilerinizi her zaman düşük tutun.

Bu oyunu oynayan oynadı artık, alıcak olan indirim bekler alıcaktır. Sony Türkiye RDR 2 yapsın yapacaksa altyazı dublajıda bu saatten sonra beklemeyin
  • Kendi adıma söyleyecek olursam Türkçe altyazı bile iyidir ama asla o paraları etmez. İndirim beklerim en iyisi. Oynadığımız oyun ne de olsa. Biraz daha iyi grafik için değmez.

• Türkçe altyazı yok yine. En çok türkçe altyazı olması gereken oyun tarzı aslında. RDR 2 hiç olmaz gibime geliyor.

• Geçen nesil oynamak birtürlü kısmet olmamıştı. Bu nesilde hiç affetmeyeceğim, çok merak ettiğim bir oyun.
  • multiplayer incelemesini izleyince dayanamadım satın aldım

ps3'te ayıla bayıla oynamıştım

bir de ps4'te oynayalım

muhteşem oyun
  • PC'de 3 kez bitirdim soluksuz TR Yama yapıştırmıştım. 4.kez PS4'de bitiricem inşallah indirim kolluyorum oyunun artık neyin ne olduğunu bildiğim için İngilizce olsa da sıkıntı çekmem ezbere biliyorum :)

Bu arada oyunun ana tema müziğine bayılıyorum. <3

Bir Red Dead Redemption birde L.A Noire Rockstar'ın en sağlam oyunları

• ulan bu firmaları anlamıyorum o kadar oyun satıyorsunuz türkiyeye, o kadar nufüsüyle potansiyeli olan bir ülkeye bir dil ekleyemiyorsunuz.

hele sony ye daha uyuzum.İnsanlar deli gibi oyun alıyor , deli gibi ps4 'ler alıyor türkiyede hala exc oyunların bazılarını türkçe getirmekten aciz bir yönetimi var

niye bu büyük firmaların türkiye ayakları hep bu kadar leş yönetimleri oluyor anlamıyorum
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Satamayacak oyunlara getirmiyorlar.

Knack Türkçe dublaj getirmişlerdi satışları kötü olduğundan Knack 2 türkçe çıkmadı.
    Horizon Zero Dawn masraflı diye uğraşmadılarını söylediler.
    L.A Noire ise eski oyun olduğu için bunlada uğraşmamış olabilirler.

Türkçe altyazı oyunların gelmesi için belli popüleritesi olması lazım oyunun mesela ülkemizde ps4'ü fifa-pes-bf serisi için bir sürü kişi var diğer oyunları oynamıyor bile.

Ama RDR 2'i Türkçe altyazı-Türkçe menü yapacaklarını düşünüyorum ben ülkemizde belli kitlesi oldu oyunun
  • türkçe olursa ve indirimlerde 50 tlye falan düşerse alırım ama tabi Türkçe olmaz
  • valla altyazılı olsa bende alırdım metinleri çevirip oynamak biraz zor belli bir noktadan sonra sıkar
  • 74 lira iken aldım ve çok sevdim. GTA'dan çok daha güzel bir oyun olmuş. 40'lı yıllardaki atmosferi çok iyi yansıtmışlar. Oyun aksiyon odaklı bir oyun değil, tamamen cinayet çözme, sorgulama ve delil bulma odaklı bir oyun. Tabi ki yer yer çatışma olsa da öyle GTA'daki gibi katliam yok.

Oyun ileri derecede İnglilizce istiyor ama GTA'daki gibi boş konuşma yok ve GTA'daki gibi çok konuşma yok. Olay yerine gittiğimizde ilk önce delilleri inceliyoruz, sonra olay yerindeki görgü tanıklarıyla konuşuyoruz. Sorduğumuz sorulara göre ifadeleri farklı oluyor. Gözlerini kaçırıyorsa mutlaka yalan söylemiş oluyor. Bu durumda good cop seçerseniz hata olarak geçiyor.

İsterseniz konuşmaları log kısmından döküman olarak okuyabilirsiniz.

Türkçe altyazı olmaması oyunun en büyük eksiği. Rockstar'ın da pek umrunda değil.

• OnLiNe MaNaGeR kullanıcısına yanıt
    PC'de 3 defa bitirdim 4.kez nasip olursa PS4'de oynayacağım. Oyunun hiç değeri bilinmedi zamanının en güzel oyunuydu şuan bile hala gideri olan oyunların arasındadır ve bir çok oyundan kalitelidir. Team Bondi kapanmasaydı oyunun ikincisi kesin gelirdi. Rockstar artık bu tarz oyunlara yönelmesi lazım GTA sıktı artık.

Bende fiyatının 50 lira civarına inmesini bekliyorum. En son 74 değil, 89 TL ye düşmüştü hafta sonu indirimde :)
  • İyi ki çıkarmışlar Ps4 için, önceden oynamamıştım. Yeni bitirdim muhteşem bir oyun diyebilirim. Atmosferi, oynanışı, hikayesiyle çok farklı bir deneyimdi. Unutulmayacak bir oyun.

• Yazan oldu mu bilmiyorum ancak lütfen şunu eley noyir diye telaffuz etmeyiniz. Doğrusu "El ey Nuğar" olacak arkadaşlar. Noire Fransızca bir kelime ve oi hecesi "ua" olarak telaffuz edilir. Siyah anlamına gelir. Siyah ve basık atmosferin hâkim olduğu, karamsar filmler için de benzer bir tabir olan "film noire" kullanılır.
  • 89 tl ye düştü

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi de 59a düştü
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

İyi ki çıkarmışlar Ps4 için, önceden oynamamıştım. Yeni bitirdim muhteşem bir oyun diyebilirim. Atmosferi, oynanışı, hikayesiyle çok farklı bir deneyimdi. Unutulmayacak bir oyun.
    İngilizcesi kötü olan biri oynayabilirmi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: forward 1905

İngilizcesi kötü olan biri oynayabilirmi ?

Alıntıları Göster
    Oyunda çok diyalog ve ara sahne olduğu için biraz zor.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.