Şimdi Ara

L2ELITE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
2.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    full lag, gm i gören cennetlik, millet donate,

ama donateye +22 sınırı koymuşlar (oda 270 dolar)

s gade itemler shoplarda var, bazı qust itemler var

server c3 ten beri açık şu an c4

bütün bunlara ramen belkide en organize olmus c4 serverlardan biri. insan hırs yapıto bazen sansa 16 bastiğimizda oluyo. seal stone olayı var,
    moonstone iyi para yapiyo.

benim arkadaslar wtt ile special armor ve 22 itemler almışlardı.
    turk baya var, coğu ezik ama :)

bende c5 client te olmasına karşın nedense yinde bu serverda oynuyorum. Herkesi beklerim.

(1 nisanda goddard a baium geldi:) Ayrıca yine goddard da valakas ile antaras pvp yaptı, bazen boyle ozel olaylarda oluyo)

• valakas vs antharas muhtemelen valakas almıştır ama sonuç ne oldu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: darksword

valakas vs antharas muhtemelen valakas almıştır ama sonuç ne oldu ?
    valakasın cp si bitmeden antharas i almistir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Probis

valakasın cp si bitmeden antharas i almistir

Alıntıları Göster
    valakas dehşet bişey
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seca2

valakas dehşet bişey

Alıntıları Göster
    bu serverdaki nick in ne?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sting61

bu serverdaki nick in ne?

Alıntıları Göster
    oohooooo ben bu server ı 3 yıl once oynadım ilk basladıgım serverdı bi tane salak cahrim wardi pezowenko ydu nick :D kimse de yard. etmedi serefsizler dual dagger dual blunt dual tofa falan cok guseldi aaaah ah
  • quote:

Orijinalden alıntı: kilerranger

oohooooo ben bu server ı 3 yıl once oynadım ilk basladıgım serverdı bi tane salak cahrim wardi pezowenko ydu nick :D kimse de yard. etmedi serefsizler dual dagger dual blunt dual tofa falan cok guseldi aaaah ah

Alıntıları Göster
    bende o serverda oynuyom turkler arasinda taninirim nick'm SAHIN..
  • quote:

Alıntıları Göster
    konu hortlatmada ustunuze yok
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: sting61

bende oynuyorum bu serveri nickim deatbeat

• quote:

Orijinalden alıntı: hasan61

quote:

Orjinalden alıntı: sting61

bende oynuyorum bu serveri nickim deatbeat

Alıntıları Göster
    bu oyuna 2 yıl önce başladığım sanırım ilk server. 79 lvl Phantom Ranger'im wardı. yaklaşık 6-7 tane arkadaş clan kurup baya oynamıştık. Nickim RoadRunner. Yunanlarla kapışıyoduk. Sonra server bi restart yedi tüm charlar silindi bizde ayrıldık. ilk başladığımızda c3 dü sonradan c4 oldu. ama o zamanlar valakas filan yoktu. serverin baya eksiği vardı ama güzeldi. geliştirmişler kendilerini anlaşılan. restarttan sonra bi ziyaret edelim dedik bi baktık kapıştığımız yunanlar bizim charların aynılarından taklit etmişler nickler bile aynı. Kendimi görünce çok şaşırmıştım. +16 draconic bow ilw a grade light armor female dark elf phantom ranger =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaGNeS -- 22 Şubat 2008; 15:59:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Probis

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: volkanakar

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkcbck

quote:

Orjinalden alıntı: volkanakar

+1

Alıntıları Göster
    yhaa mllette sa sız donate edildigi halde 24-25 sa lılar var normal den cok donater var gm ayda 1 online o da yeni herolar bellı olduunda bence baslamayın adamı kanser eder server song dance cilesi cabası + lag diim bide hic cekilmez ama server baya kalabalık

• quote:

Orijinalden alıntı: xJorfan

yhaa mllette sa sız donate edildigi halde 24-25 sa lılar var normal den cok donater var gm ayda 1 online o da yeni herolar bellı olduunda bence baslamayın adamı kanser eder server song dance cilesi cabası + lag diim bide hic cekilmez ama server baya kalabalık

Alıntıları Göster
    + basimmis item e seal vurunca + gitmez bunu bilmiyon herhalde...

bilmiyosan sana bi oyun onerebilirim...TETRİS or SUPER MARIO...

• quote:

+ basimmis item e seal vurunca + gitmez bunu bilmiyon herhalde...

bilmiyosan sana bi oyun onerebilirim...TETRİS or SUPER MARIO...

Alıntıları Göster
    ya beyler bende elitede oynuyordum askere gittim geldim oyunu bi actim hoppp critical eror sonra oyunu sildim tekrar kurdum amam oyuna giriyorum benim karakterin yarisini falan goruyorum olmus bi sekilde sonrada critical eror weriyor host tan diceksiniz belki ama hostuda kontrol ettim hostta sorun yok baska neden olabilir sorun bilenin weya bir tahmini olan awarsa lutfen yardim ettisn cuk ordaki charimı cok sewiyorum kaybetmek istemiyorum help me plz nihahahah

• quote:

Orijinalden alıntı: DelyHero

ya beyler bende elitede oynuyordum askere gittim geldim oyunu bi actim hoppp critical eror sonra oyunu sildim tekrar kurdum amam oyuna giriyorum benim karakterin yarisini falan goruyorum olmus bi sekilde sonrada critical eror weriyor host tan diceksiniz belki ama hostuda kontrol ettim hostta sorun yok baska neden olabilir sorun bilenin weya bir tahmini olan awarsa lutfen yardim ettisn cuk ordaki charimı cok sewiyorum kaybetmek istemiyorum help me plz nihahahah

Alıntıları Göster
    yeni pacht var onu yap c4 chillente
  • quote:

yeni pacht var onu yap c4 chillente

Alıntıları Göster
    item e ozellik vermen icin de senden o itemin +20 sını istio bunuda sen bilmiosun heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: xJorfan

item e ozellik vermen icin de senden o itemin +20 sını istio bunuda sen bilmiosun heralde

Alıntıları Göster
    beyler l2 elite açıkmı şuan bilginiz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teknik_Psikopat

beyler l2 elite açıkmı şuan bilginiz var mı?

Alıntıları Göster
    Yaw Arkadaslar Hic Bi Gm Mobla Mobu PvP Yaptiramaslar Hani Yaptıtrlarsada İkside o Mobun Kılıgına girrmistir
  • quote:

Orijinalden alıntı: By.GohanX

Yaw Arkadaslar Hic Bi Gm Mobla Mobu PvP Yaptiramaslar Hani Yaptıtrlarsada İkside o Mobun Kılıgına girrmistir

Alıntıları Göster
    Valla, bu sayfa uzun süredir altlarda kalmış, harbiden defalarca hortlatılmış, beni de hislendirdi şimdi okuyunca.... Oyuna ilk başladığım server L2Elite idi. SR açmıştım ama olayımı SPS ile yaptım, serverin FBI korkusu ile kapandığı zaman çok üzülmüştüm. Sonra tekrar açıldı, ama benim noble char Baium kavgasında pk olup içeri düşünce zevkim kaçtı bıraktım, geçen girdim servera yeniden ama char hala hapiste, bizim oynadığımız zamanda bir sürü insan var hala oynayan.... Ama şimdi başlasanız hiç bir şey yapamazsınız artık. Her şey oturmuş, donaterlara karşı hiç sansınız yok...

• quote:

Orijinalden alıntı: TomAmca

Valla, bu sayfa uzun süredir altlarda kalmış, harbiden defalarca hortlatılmış, beni de hislendirdi şimdi okuyunca.... Oyuna ilk başladığım server L2Elite idi. SR açmıştım ama olayımı SPS ile yaptım, serverin FBI korkusu ile kapandığı zaman çok üzülmüştüm. Sonra tekrar açıldı, ama benim noble char Baium kavgasında pk olup içeri düşünce zevkim kaçtı bıraktım, geçen girdim servera yeniden ama char hala hapiste, bizim oynadığımız zamanda bir sürü insan var hala oynayan.... Ama şimdi başlasanız hiç bir şey yapamazsınız artık. Her şey oturmuş, donaterlara karşı hiç sansınız yok...

Alıntıları Göster
    Tomamca senın nıck neydı elıtede ...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.