Şimdi Ara

L2Extreme TITANDA TURK KALESI (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
269
Cevap
0
Favori
8.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyuna girmişem baya kolay olmus degisikleri güzel siz kontrol edin ona gore biz set falan degisiriz öglen baslaariz kasmaya
     L2Extreme TITANDA TURK KALESI
  • oyun acıldı beyler valla super oldu bekledıgımız an geldı çattı :) BEKLIYORUZ......
  • TITAN ACILDI BEKLİYORUZ PM ATIN BANA Nick LeVeL

L2Extreme TITANDA TURK KALESI
  • bu olaya katılmanın belli, bi lvl sınırı varmı ?
  • Sen yeterki gelmek iste
  • Bu arada server takrardan down
  • biraz once girip baktım gerçekten büyük değişiklikler var fishing olayi tamamen aktif 3 classlar aktif skillerde bugda yok şaşırdım kaldım doğrusu
  • Clan Bayrağımızıda Turk Bayrağı ile değiştirdik bekliyoruz arkadaşlar Gelin
    http://resim.donanimhaber.com/m_9597111/tm.htm
  • full c4 olmuş yaw akşam player bolluğundan oynayacak yer bulamadık

hoş yani

ama gk olayı b.k gibi olmuş

mammon yok vs.
  • mamnon var Giranda Taurine Giderken Merdiven dibinde ama bakmadim ne iş yapardie momnon yaziyordu tepede

AKŞAMA ŞENLİK VAR TİTANDA HERYER KIRMIZI BEYAZ OLUCAK
  • BAYRAĞIMIZ ARTIK AY-YILDIZ

GELIN ARKADAŞLAR TİTANDA ŞİMDİYE KADAR YAPİLMAMIŞ BİRŞEY İÇİN İLK TÜRK KALESİ İÇİN BİRLİK OLALİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DJEngin -- 30 Eylül 2006; 12:53:30 >
  • TITANDA TUM TURKLER ITTIFAK ICINDE SUPER BIR OLAY TUM TURKLERI TEK CATI ALTINA TOPLUYORUZ TEPEYEDE CEKTIK TURK BAYRAGINI SUPERIZ
  • @St.LuCiFeR bende acayip şekilde şaşkınım. Oyunda 3. class çalışıyor lvl 76 üstü skiller çalışıyor. GM SHop olayı ile daha yeni tanıştım. Silahlar direk ancient adenası olmadan alınabiliyor. Enchant scroll lar direk satılıyor. S grade weapon scroll en pahalısı 10kk kadar. Dye sistemi var bütün dye ler var ( Hala symbol maker' ın yerini bulamadım ). C4 le birlikte yeni yerler gelmiş. C4 dün gelmesi ile birlikte artik extremede titandaki yerleşik pazar vede popularitenin de yeri değişmiş durumda. Çoğu oyuncu artık hein de durmak yerine yeni yerlerede durmayı tercih ediyor.

Ketra Outpost dün çok kalabalıktı eray.gns ( Fluee) ile birlikte oynadık epeyce kalabalıktı. Eski alanların çok bir espiri kalmadı. Yeni yaratıklar yeni itemler zamanı artık. Map in yeni haritalarından başka bir yerinde oynamam artık.

C4 le birlikte extreme güzel olmuş. Gerçi oyuna aynen yeni başlamış biri gibi oldum. 3 classa geçmek 1 sn bile almadı . Gm shop trader ' a menu koymuşlar 3 class transfer diye tikladım aninda geciş yaptım. Pazarlarda satılan itemler bile değişti artık en çok aranılan listesindek itemler değişti " dusk shiled hala populer şu anda. c3 den kalma arti basılmış itemleriniz c4 de iyi iş yapar. oyunda elvin ruins , elf fortress , giants cave gibi yerlerdeki moblara ne oldu bilmiyorum yerleri değişmiş olabilir. Benim şu andaki tek favori yerim ketra outpost. Şekilli şekilli yeşil uzun saclı orc lar felan var. İnanılmaz iyi vuruyorlar ama. Onları kesiyorum iyide exp geliyor. O alandaki moblar hepsi birbirinin arkasına ip bağlanmış gibi birini çağırıyon hepsi birlikte üstüne geliyor. Kendine güvenen charlar bile yerle bir olabilir aman dikkat diyorum. C4 ile ilk karşılaşan biri olarak gayet güzel buldum.

Artık extremedede valakas hikayeleri okunmaya başlar. Vayy ne kesmiştik valakas felan diye. :))

Oyuncular o kadar çoktuki..

• symbol maker giranda magic shopta

valla baya iyi olmus

hani extremenin bu atağı daha once yapması lazımdı

ve ewt eski yerlerde kimsecikler yok biraz dolaştım in cin top oynuyo

ama baya donateli adam var yaw

pembe renkli mor renkli beyaz renkli silahlar mevcut ( enc. yapılmış )

vs. vs. gelin bi gorun derim
  • işin ilginc tarafıda şu extreme c4 e geçmeden önce ben o kadar donateli adam görmedim hiç. Extreme ne zaman c4 oldu. Goddar da göremediğim kadar donateli adam gördüm. Sanki kendilerini C4 de saklamışlar. Adamlar deli gibi vuruyorlar valla. Milyon tane item yerlerde kimseninde aldığıda yok.

Birde bizim skillerimizin içinde craft yapmak icin bir skill gelmiş. O nedir nasıl kullanılıyor. Şimdi bir recipes bulduğumuzda biz onu oluşturabilecekmiyiz pek anlayamadım. Extreme iyi olmuş birde bu lag olmasa
  • o playere o lag az bile bide valla yaw amma cok donateli adam var acaba diorum extreme kampanyamı başlattı 2 donate yapana bi bizden die filan
  • Fluee dün yok akşam yokdun sanirim oyunda. Brezilyalılarla parti yaptık. Uzun bir süre. Ketra Outpost taki tüm moblarin hepsi katil ya kesinlikle teker teker gelmiyorlarki hepsi bir anda çullanıyorlar üstüne.

Sırf inadina denemek icin bir dye kullanıcam str yi tavana vurduracam con unuda düşerecem. Sinir oluyorum valla kesilmiyor katil zebani moblar. Tabi bu arada Elimdeki S grade weaponu +2 den +3 'e geçirken yandığı icin ayri bir zarardayim.

Oyuna gelinde adena / lvl kasalim. Bu züğürtlük beni sinir etti.
  • hehe ben dun biraz inceledim dancerlere ilgi buyuk 2 kk dan yollarını buluyolar

ben akşam dancer kastım 0 dan su an lvl 42 ve ustu onumuzdeki haftaya kadar azar azar 60 yapıp bırakırım veya biraz daha devam ettiririm sona gelsin paralar ana karakteri zaten 2 lvl arttırmıitım

:)
  • bende overlordla söz konusu ketra orc outpost bolgesine gittim ciddende çok pis moblar var hepside orc sınıfı peşimden ordu geldı allahtan soulum var zor kurtarıyorum birde bunlardan özellikle büyücü olanlarından sakının derim hele yanında birde prophet orc denılen cinsler varsa kesınlıkle dalmayın lakin ben daldım buyucu olanına tam 3 buyucu bana ateş büyüleriyle saldırırken o prophet orcun biride büyücülerinden birine buff yapıordu ciddende bence en büyük gelişme mobların yapay zeka kombinasyonu artık çok akıllıca saldırılar yapabiliyorlar... eğer o bolgeye gideceksınız bir healer yada buffersiz kesınlıkle gitmeyın lakin sağ çıkmanız zor...

• ben sps ile rahat kasıyorum orda ama tek zevk vermiyo

ve o prophetlerle buyuculerden 1kk ya yakın adena dusuyo ( bazılarından )
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.