Şimdi Ara

L2Extreme TITANDA TURK KALESI (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
269
Cevap
0
Favori
8.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TITANDA HERYER TURK OLDU ARTIK HERKES << RISE OF JUSTICE >> TANIYACAK BEYLER CLANA BICOK ADAM ALINDI VE SUPER BI CLAN OLDUK SIZLERIDE BEKLIYORUZ ALLY GELMEK ISTEYENIDE BEKLERIZ PM ATSIN KONUSURUZ....

BEKLIYORUZ.....
  • eray bu akşam geliyormusunuz ketra outpostta kasalım biraz.

Birde bu oyunda C4 de yani SA nerden alınıyor. Etrafda o kadar çok item varki. Birde craft diye bir skill koymuşlar . Gerekli olan recipesleri bularak bizmi SA oluşturacaz biliyormusunuz ?
  • mad ben de msn var senin bana systemi yollasana extremin kota doldu hatta geçti yaaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: cosmodream

eray bu akşam geliyormusunuz ketra outpostta kasalım biraz.

Birde bu oyunda C4 de yani SA nerden alınıyor. Etrafda o kadar çok item varki. Birde craft diye bir skill koymuşlar . Gerekli olan recipesleri bularak bizmi SA oluşturacaz biliyormusunuz ?

hocam kusura bakmayın okulum nedeni ile sadece cuma ve cumartesi akşamları girebiliyorum ama artık onada kısıtlama gelicek sanırım ( zaten oyuna kaçak giriyorum )

gündüzleride biraz bakabiliyorum anca kaçak olarak

kısaca hayatım bundan ibaret

neden yasak anlamıyorum sanki ders çalışmayacağız bole daha cok zararları dokunuyo ama nese kusura kalma tekrar

• Aşşağıdaki Arkadaşlarımızın sadece Ufak bir Bölümünü göstermektedir

L2Extreme TITANDA TURK KALESI
  • GÜN GEÇTİKCE DAHA İYİYE GİDİYORUZ HERKESİ BEKLERIZ...
  • beyler hade kımse yazmıyor artık oyunda pm atın bana
  • ULASS97
    NeFrEt
  • ulas senın bu siege olayı noldu?
  • bende geliyom bana yardım edin msn im glacier_mage_mrt@hotmail.com
  • HABERİNİZ YOK HERALDE
    BİZ SİEGEYE GİTTİK VE COK ZORDU ENGİN ABİYE DE ULASAMADIM
    ASIRI ZORDU SİMDİDE Bİ OALY CİKTİ LVL 78 SON BEN LVL 78 % 350 İM ATLAMYIO
  • En son lvl 78 olarak ayarlanmış durumda. http://www.l2extreme.com/forum larindaki sitesinin admini olan @Anne yazmış lvl 80 silinmiş durumda.

Şu sıralarda bu seven signs denen item toplama yarışına merak sardım. Kayıt oldum ama beni göndermiş oldukları necropolislerdeki mobları kesmek icin parti olmak şart konumda.
  • KARdes ne işe yariyorsa bende gelirim 69 lvl sr var bende öyle bişe almıstı mseven signs yaziyordu ne oldugnu anlamamamıstı myardı nfull pc basındao albilirim pazarda
  • ULASCIM KARDESIM BEN PAZAR GUNU OYUNDAYDIM VE SIEGE FALAN OLMADI KARDESIM NYSE KARDESIM ANLAMISSINDIR NE DEMEK ISTEDIGIMI OYUNDA GORUUSURUZ KARDESIM
  • beyler ramim yeterse ben de baslıyorum hayırlsıyla :)
  • hahahaha hala EXTREME'de oynayan war mi ???? puhahahaha
  • oynayan varmı mı

sen gel extremeye ve adam gibi boş adam kasabilcen yer goster bana

girana girince zor yuruyosun adam bolluğundan goddarddan ve ketra orc outpost vede varkadan soz bile etmiyorum

ve sana bi tavsiye gel gör ole konuş
  • LoL....ßen extremi birakali 1sene oldu hala o serverin olduğuna inanamiyorum o kadar donate içinde AMA Yinede tebriK ediyorum benim kastettiğim buydu..
  • ya mob yok kesmeye arkadaş. dag bayır geziyorum. bombos heryer.
  • Extremenin birçok kotu yani olmasına rağmen C4'ü kendisine yamadiktan sonra hayli populer oldu. Donateli playerlarlarda gözle görülür bir biçimde artmış durumda. Goddar / giran gibi yerlere girdikten sonra birde lag in etkisiyle yürülmez oluyor. Oynayan kisilerin sayısının artmış olduğu gözle görülüyor. Game SHop , Game Trader Npc lerinin her yerde olmasından kaynaklı olarak C3 ün eski populer yerlerinde kimsecikler yok şimdi . Elf fortress / Hein / gibi yerlerde. Şu anda Giran vede goddar da oyuncular birikiyor. Buffcıların yeni skilleride Buff satma piyasını etkilemiş durumda. Elinizde C3 den kalma Blue / Fire / seul stone gibi SA vede armor almak icin biriktirdiğin taşlar varsa onları atmayın satmayın saklayın bir işe yarar elbet.

Oyuncular artık Elmore Map ' in C4 le birlikte gelen yerlerindeki mobları kesiyorlar. Balıkçılık yapıyorlar. Bende bugün gittim olta aldım olta icin high-grade soulshot aldım Balık tuttum.. Pumping vede Ree gibi bir kac yeni skill öğrendim. 10 dk sonra bir tane pirana tuttum inv düştü.

Bunun yanısıra Olimpiyat var tüm necropolisler vede catacombslar çalışıyor. Seven sign olayınıda baya bir tutturmuşlar @eray.gns ile olayı çözdük ama party olmadan item toplama yarışına gidilemiyor. Benim amacım oyundaki tüm mobları görmek vede ne düştüklerini bilebilmek o itemleri elde etmek. Artık eskisi gibi silahima enchant yapmakla uğraşmıyor parti olunca en az 4 kisi her türlü grup halindeki mobu kesebiliyorsunuz. Pvp yapmadığım icin enchant la uğraşmıyor. +4 S grade demon splinterım var mutluyum.

Bu arada party mask ini nasıl elde edebiliyoruz bilen varmı . Forumda bahsi gecmiş kedi kulağı alınan değil boyle korsan mask yada çift mask lari nasıl alabiliyoruz. C3 de giran castle da treasure chest diye bir hatun npc vardi onun listesinde hepsi vardı. O maskları alabilmek icin Quest item istiyordu. (Oyundaki Quest item satan yerlerde o itemler yokdu.) Bende araştırdım " Party Mask Fabric" diye Quest item istiyordu. Fabric de balikcilik yaparak düşüyormuş . Ondan şimdi balıkçılık yapıyorum zevkli uğraş isteyen birşey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cosmodream -- 9 Ekim 2006; 0:02:52 >

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.