Şimdi Ara

L2Monarchy C4 Offical (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
0
Favori
7.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TehRedFlag

quote:

Orijinalden alıntı: xxsinooxx

bizde 5 6 arkadsimla biraktik bu buff işinden sorada iyce bozuldu.oyanyanlara kolay gelesn

yapma be hacı

yaptık baktık sen pvp gelmekten korkuyon sıkıldık bizde neyleyim ben server i icinde redflag olmadan

• Servera wipe geldi..
    100x oldu..
    Dynastyler eklendi..
    Boss area's eklendi..

Bilmek isteyen arkadaşlara.. Updater indirip,update edip oyuna yeni bi register alarak katılabilirsiniz tekrardan.
  • zaten oren siegesinde demişti burak wipe atarim 100x yaparim diye yapmışda çok havladilar o gun adamı deli ettiler :S. Neyse başarilar
  • Arkadaşlar benim niyetimi anlamadılar başta ben ve arkadaşlarım oturup konuştuğumuz zaman herkezin zevk alabileceği küfürleşmenin olmadığı pvp ye doyabilecekleri bir server yapmaya çalıştık acemi halimizle ...Elimizden geldiği kadar birşeyleri size sunmak için mucadele verdik kimi şeyleri hemen yaptık kimilerini yapmamız biraz zaman aldı ..
    Herkezin dört dörtlük olmayacağı gibi bizde dört dörtlük deqiliz bu topici ilk açtıqımda her türlü eleştiriye açığım dedim ama kötüleme adına olan hiç birşeyi kabul edemem benim alnım açık yaptığım herşeyi serverda oynayan arkadaşlarla paylaştım tartıştım..
    Gelelim şuanki durumumuza ...
    Dynasty ArmorLar eklendi
    24 buff slot eklendi
    Boss jeweleryler Shoptan kaldırdı 12 saatte bir spawn olacak şekilde ayarlandı
    Dark Omens boss zone olarak ayarlandı 1o tane boss mevcuttur random itemler düşüyor bosslardan

Şimdilik sizlere bildireceklerim bu kadar tavsiyeniz veya gözünüze çarpan birşey olursa beni bilgilendirmenizi rica edicem herkeze iyi oyunlar ...

• quote:

Orijinalden alıntı: RoMaNSPaRTaN

Arkadaşlar benim niyetimi anlamadılar başta ben ve arkadaşlarım oturup konuştuğumuz zaman herkezin zevk alabileceği küfürleşmenin olmadığı pvp ye doyabilecekleri bir server yapmaya çalıştık acemi halimizle ...Elimizden geldiği kadar birşeyleri size sunmak için mucadele verdik kimi şeyleri hemen yaptık kimilerini yapmamız biraz zaman aldı ..
    Herkezin dört dörtlük olmayacağı gibi bizde dört dörtlük deqiliz bu topici ilk açtıqımda her türlü eleştiriye açığım dedim ama kötüleme adına olan hiç birşeyi kabul edemem benim alnım açık yaptığım herşeyi serverda oynayan arkadaşlarla paylaştım tartıştım..
    Dynasty ArmorLar eklendi
    24 buff slot eklendi
    Dark Omens boss zone olarak ayarlandı 1o tane boss mevcuttur random itemler düşüyor bosslardan

Şimdilik sizlere bildireceklerim bu kadar tavsiyeniz veya gözünüze çarpan birşey olursa beni bilgilendirmenizi rica edicem herkeze iyi oyunlar ...

olur bazen şansızlıklar, tekrardan hayırlı olsn burak

• quote:

Orijinalden alıntı: Dum4nisT

quote:

Orijinalden alıntı: RoMaNSPaRTaN

Arkadaşlar benim niyetimi anlamadılar başta ben ve arkadaşlarım oturup konuştuğumuz zaman herkezin zevk alabileceği küfürleşmenin olmadığı pvp ye doyabilecekleri bir server yapmaya çalıştık acemi halimizle ...Elimizden geldiği kadar birşeyleri size sunmak için mucadele verdik kimi şeyleri hemen yaptık kimilerini yapmamız biraz zaman aldı ..
    Dynasty ArmorLar eklendi
    24 buff slot eklendi

Saol Oqzda yaptıklarını hiç tasvip etmiyorum haberin olsun sana yakıştıramadım l2hobbyi de başarılar ...
    olur bazen şansızlıklar, tekrardan hayırlı olsn burak

• adena az düşüyor galiba lvl 20 oldum 250k vardı d grade silah 2kk....
    ve boss jeweller sadece boss zone içindeki bosslardan muı düşüyor??? boss zone dışındaki rblerden bişey düşüyor mu??
  • boss zone dısındaki bosslardan sadece bless enchant dusuyor adena dropu biraz daha yukselticez ....
  • Unutmuşum yazmaya Saitx ve
    TheLastRide yardımlarından dolayı teşşekküRler
  • Yeni Weaponlar Eklendi Server'a Demonic Weps...
    Ustunde Az Duzenlemeler Kaldı En Yakın Zamanda Shop'a Koyulucaktır...

Bu Linkten Goruntulerine Bakabilirsiniz...!!!

http://www.l2monarchy.com/forum/index.php?topic=63.msg157#new
  • Burda 2 yüzlü arkadaşlar hariç diğer arkadaşların hepsine teşekkürler.

Burda hayırlı olsun diyip,diğer yerlerde kötüleyen arkadaşlardan bahsediyorum 2 yüzlü diye :) İsteyen üstüne alınır ;)
  • biyeremi gidiyon lan ?
  • Donations AcıLmıstır ...!!

http://www.l2monarchy.com/donate.html

bu Linkten Listeye Bakabilirsiniz....

İyi EqLenceLeR...!!
  • ee bu silahları ne zaman görcez hazır deillermi daha ?
  • Titanium ve Dynasty arasında pek fark yoktu hatta titaniumlar dynastylerdren bile daha iyiydi. En son update ile armorların hem pdefleri orjinale çekildi hemde armorlar hak ettikleri özelliklere kavuştular.
    Weaponların hala düzenlemeye ihtiyacı var. Düzenlemeler bittikten sonra tekrardan yeni bir update sürülerek trader'a eklenecektir.
  • Gereken ayarlamalar yapıldı demonic weaponlar shop'a eklendi iyi oyunlar ...
  • KVA'ya cevap :

:@
  • eee oğuz ?
  • eesini kva ya sor .
  • EE kValye kardeş ne oldu l2hobby haketmiş miş. ne demişler çalma kapiyi çalarlar kapını. KLavye kardeşekle msn ye kim yapti nasil yapti gel gösterelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yamchi -- 24 Haziran 2010; 21:55:24 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.