Şimdi Ara

L2Monarchy C4 Offical (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
0
Favori
7.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BigBad

1.2k çok az bi okçu normalde asıl 2-2.5k vuruyo magelere asıl abartı az damage vurulması

nerde vuruo ya 2 2.5k kafanmi guzel oyle normal vurus yapsa zaten cok hizli ok atio 4 okda her char yerde ... okcu 2.5k pdef olan domiye 1.6k vuramaz 700 900 arasi vuru cirt cikarir öyle magelerin damgeleri normal abarti falan yok c4 loyal oynarken 3bicacikci vslerim var burda 1 bicakcibile alacak nerdeyse c4 unutmusun sen.
  • 700 900 crit vurulan okcu'yla oynamam hayatta. şaka gibi heleki c4 ,,,,,,,,,,,, sana karsi 1 cevap degil sadece benim yorumum
  • quote:

Orijinalden alıntı: MORFEUS

700 900 crit vurulan okcu'yla oynamam hayatta. şaka gibi heleki c4 ,,,,,,,,,,,, sana karsi 1 cevap degil sadece benim yorumum

öyle degil 700 900 arasi vurur ustuntne cirit cikariri yani 1.5k 1.8k cirit vuru anlaminda 700 cirit degil
  • bu dark resist neden çalişmiyor ? bicakci normal vurmasi gerekenin 2katı vurur necroya dark resist alcaz çalişmaz ..
  • 700 normal vuruş nerde gördün sen bizim bahsettiğimiz crt.damage ,senin dediğin crt.damage dir 1.2k normal hayatta göremessin demekki şansına hep 1.2k crt. vurmuş okçu ben azda olsa orda oynadım 1.2k normal damage i dark crystal giyen mageye bile vuramadım.... yanlışın var senin
  • @l2sever
    düzeltilcek onlar biraz daha zaman lazım adminlere
    @bigbad
    vuruyolar ben ilk acildgindan beri sürekli serverdayim biçakci ve okcuların damageleri normalden yuksek baya.
  • Magelerde baya bi m.atak düşüşü yapılmış yaklaşık bi 3k civari şimdi arkadaşta +14 duel sword of miracles bulunmakta ve adamlara 700-750 dmg civari vuruyormuş ve tabi adamlarda resistte yok bide +4 duel sword of miraclesli adami düşünün kac vurur artik siz tahmin yapin benim için sorun yok mage oynamadığım için fakat birkaç arkadaş sırf bu yuzden birakti çünkü 3k bayabi büyük bi rakam..
  • yoo +4 dual somla adamlara 1k vuruom adamına bağlı bazılarının jeweller çok yuksek ondandır. Bide burak bişe diycem serverin sitesine online offline yazılarını ve pvp pk score list koyarsan guzel olcak site cok bakımsız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RollBang -- 12 Mayıs 2010; 21:39:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mec_Cem

yoo +4 dual somla adamlara 1k vuruom adamına bağlı bazılarının jeweller çok yuksek ondandır. Bide burak bişe diycem serverin sitesine online offline yazılarını ve pvp pk score list koyarsan guzel olcak site cok bakımsız.

bu düşüşten sonra eşit şekilde denediğimizde bahsedildiği gibi bir sorunla karşılaşmadık 700-800 dmg civarı online offline pvp pk score listi hazır ama web master yeni işe girdiği için giremiyor sorun bundan ibaret ..
  • server yok suanda ? şu patchi rapide felan yuklense 3 4 secenek iyi olur diger turlu 20 30dan fazla cekmiyor
  • Mrb arkadaslar .... Patch yarın Aksama 2-3 secenek daha eklenecek Rapid'de Kota olduqu icin eklemedin Ama baska upload sitelerine ekliyerek Linkleri sizlere Sunucaqız....

Forumdaki Register problemi Çözülmüştür Artık Paylaşım yapabilirsiniz.. şimdiden iyi Paylaşımlar..

Cumartesi : Gludio
    Pazar : Dion
    Siegeleri wardir aksam 20:00'da baslıyacaktır

pazartesi yani 17.05.2010 tarihinde OLY ACILICAKTIR...
  • acm deki buffer ne ya gidio millet pvp sirasinda hp cp cekio ne ario orda hocam buffer
  • aynen pvp sırasında heal alma , cp almada neyin nesi ? ayrıca admin arkadaşım bıcakcıdaki trick nie çalışıo ? hadi çalışmasınıda geçtim normal serverlarda trick gibi targetten çıkartan skilleri açıolar ama böle deil. ben necroyum skill tam atarken trick atio ve gördüğüm şey 0 damage :@ normalde trick targetten cikartir ama attiin skill in damage ini 0 a düşürmesi çok saçma. bu soruna bi çözüm üretirseniz sevinirim...
  • banada şimdi denk geldi baktım adam kacıo pvpden bi gittim npcden hp cekio yok artik ya dedim ciktim... artık şöyle şeyler olmasada adam gibi oynayabilsek
  • Enteresan bakayım bi
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxsinooxx

aynen pvp sırasında heal alma , cp almada neyin nesi ? ayrıca admin arkadaşım bıcakcıdaki trick nie çalışıo ? hadi çalışmasınıda geçtim normal serverlarda trick gibi targetten çıkartan skilleri açıolar ama böle deil. ben necroyum skill tam atarken trick atio ve gördüğüm şey 0 damage :@ normalde trick targetten cikartir ama attiin skill in damage ini 0 a düşürmesi çok saçma. bu soruna bi çözüm üretirseniz sevinirim...

olması çok normal..skill atmanı engelliyor, damagei düşürmüyor-yani sen skili atarken tam o sırada adam sana trick yapıp interrupt ediyor..o olmasa dagger neye yarar,zaten reuse u kısa deil en fazla 2 kere atar bi kişiye pvp boyunca..biraz ingilizce öğrenip skill açıklamalarını dikkatli okursan anlayabilirsin.....

• quote:

aynen pvp sırasında heal alma , cp almada neyin nesi ? ayrıca admin arkadaşım bıcakcıdaki trick nie çalışıo ? hadi çalışmasınıda geçtim normal serverlarda trick gibi targetten çıkartan skilleri açıolar ama böle deil. ben necroyum skill tam atarken trick atio ve gördüğüm şey 0 damage :@ normalde trick targetten cikartir ama attiin skill in damage ini 0 a düşürmesi çok saçma. bu soruna bi çözüm üretirseniz sevinirim...

muhahahauhuahua koptum

trick nie calısıo, dagger nie skill atıo, archerın stun neden calısıo hadi calıstı nie durduruo hadi durdurdu nie skill atmamı engelliyo nie silence calısıo hadi calıstı nie skill atmamı engeliyo adminler bunada bi care bulsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TehRedFlag -- 20 Mayıs 2010; 2:15:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kemalakın

quote:

olması çok normal..skill atmanı engelliyor, damagei düşürmüyor-yani sen skili atarken tam o sırada adam sana trick yapıp interrupt ediyor..o olmasa dagger neye yarar,zaten reuse u kısa deil en fazla 2 kere atar bi kişiye pvp boyunca..biraz ingilizce öğrenip skill açıklamalarını dikkatli okursan anlayabilirsin.....

pvp de en az 2 kere atarsin? lan skill 2 sn de dolio renewal champ alinca :D

• aynen normalden cok daha fazla o skill anlatılmaz yasaanır girip bakın öle konusun zaten duzeltilecektir onlar.Gene sacmalama gene TehRedFlag adamım hocam giranda oturmaya benzemez ben sizin clani dagitirken ss lerle mevcuttur sacma sapan adamlari almisiniz bilmiolar diyede okcu yapmisiniz ellerinde +16 dark bowlar 3 kisi gezioler 3vs1 de yattiolar geliolar gene yatiolar seni aradi gözlerim giranda oturuyodun ondan sorada gelmedin

not:1rinde 16 yokmus 2 16li digeri vardr bi 10 15 xd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert1905x -- 20 Mayıs 2010; 11:11:02 >

• burak bi şey dicem dyn armorlarin yanina dyn weapon deilde halisha bow fln yani gold daki custom weaponlardan koysan cok şekil olur çunku onlarin duruşu fln hiç bi weaponda yok xS. dyn weaponlar dandik yaf.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.