Şimdi Ara

L2Monarchy C4 Offical (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
0
Favori
7.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

kardesim yurekten tebrik ediyorum cunku simdiki l2 gracia dan sonrasi bi *** benzemior.
    C4 ve C6 rules diyorus ve unutmadan.

Hayirli olsun.
  • lag olayı kesin ttnetten online baska oyunlara weya baska serverlerede bakıyorum hep lag war
  • l2monarchy Forum Acılmıştır arkadaşlar...!!!

http://www.l2monarchy.com/forum/index.php
  • cessin dediği gibi lag bizden kaynaklanmıyor kaynaklanma gibi bi lüksüde yok şuan İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ediyorum desteklerinizi bekliyorum ...
  • dingilin teki seni banlatricam die laf soluodu kestim diye varmi bunlara ceza felan ss aldım duruo güldüm baya
  • Bırak allahından bulsun Olur öyle sorunlu arkadaşlar
  • aynen ara giren ler gülsün bari

L2Monarchy C4 Offical

bütün yazılar onundur bilerek kestim ismini belki forumdandir ortaya cikmasin ne oldugu
  • Bunlar hanqi Turk sw'sinde yokki =)))))))))

ceza versende ztn fark etmez eşşeqe altın semer sersen eşşek gene eşşek =)
  • Server iyi güzel sadece biraz playere ihtiyaç var pvp bakımından yani genellikle herkez item kasiyor

Bunun İçin <<< Vote Please >>>
  • hocam neden lag oluyor bizde ya baska oyunlarda yok hic lag 8mb net var serverda lag grio hep
  • dikkatını cekerim toplam 5 kişisiniz böle hep laq die baqıran Ama gerisinde laq yok ve Coqunluqunuz TTNET kullanıyonuz... 8mb net olduquna deqil Birazda ne kadarını Kullandıqını Bi Sorarsan TTNETİNE sevinirim....!!!!
  • ohh be sonunda indi sorunsuz bi şekilde c4 kurdum acc aldim şu an patch inio inş bekleneni verir tkrardan Hyirli olsun dileklerimle 15 dk oyundayim ^^ Nick ProKiller
  • yaw oyuna girdim 10 lvl olup girana gittim snra crt error verdi tkrar girdim yine verio systemi silip tkrar yükledim şimdi oyuna girmeden verio
  • ProKiller deilde ProCenabet desek nasıl olur ?
  • Patch'le Alakası yok Patch sorunsuz Senin C4te sorun wardır .... iyice bi bak ...
  • k byler l2 silip tkrar kurdum duzeldi girdim sv ye harbi bu aralar şanssızlık peşimi bırakmıyo hedi hayirlisi xD
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mec_Cem

k byler l2 silip tkrar kurdum duzeldi girdim sv ye harbi bu aralar şanssızlık peşimi bırakmıyo hedi hayirlisi xD

qirdiysen problem yok
  • Bide Herkez Her Girdiqinde Vote Atsa Tamam Miss qibi Online olur =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: LadyFox

dikkatını cekerim toplam 5 kişisiniz böle hep laq die baqıran Ama gerisinde laq yok ve Coqunluqunuz TTNET kullanıyonuz... 8mb net olduquna deqil Birazda ne kadarını Kullandıqını Bi Sorarsan TTNETİNE sevinirim....!!!!

ben bir kere bile serverdan lag yazmadım roman da biliyor bir ton sey oluyor burdan vercegime pm olarak atiyorum laf atacağına türkçeyi düzgün kullan.ben izmirdeyim burdan 2 arkadaş oynuyoruz 3 4 tane daha online oyun oynuyorum +cod online hicbir sorun yok dowlanda 750 780 gelio baska burda lag olunca merak ettik sorduk adminsen adam gibi cevap vericen.
  • tamamen ttnet le alakalı oldgunu sanmıyorum smile var bende ayni lag oluyor bendede
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.