Şimdi Ara

L2Monarchy C4 Offical (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
0
Favori
7.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu sorunlar bi çözülsün Nasipse Kan Akıtıcaz yaa =)
  • Register sorunu yaşıyorum malesef, patch kva'nın gönderdiği linkten patchi indirmeme rağmen acc pwdd yanlış diyo. belki bi hata olmuştur diyip tekrar acc aldım yine aynı şeyi yaptı

edit : neyse bi şekilde halloldu girdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whisk. -- 27 Nisan 2010; 22:15:37 >
  • girdiysen problem yok
  • 5 gb bandwidth 'le L2 sitesimi açılır yahu :) Ah ah kva :P Nese Hayırlı olsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheLastRide

5 gb bandwidth 'le L2 sitesimi açılır yahu :) Ah ah kva :P Nese Hayırlı olsun :)

bunu al dediler aldık ben napayim artık coğalttıracaz yarın
  • quote:

5 gb bandwidth 'le L2 sitesimi açılır yahu :) Ah ah kva :P Nese Hayırlı olsun :)

Kanka ben zaten siteye yüklendiğini farketmemiştim :) Farketsem 5gb'ın az kalıcagını bılıodm :):) ama naparsın gitti bi kere. arttırcaz artk :)
  • bi sorun olursa msnden ulaşın :D yada telefondan :D
  • quote:

bi sorun olursa msnden ulaşın :D yada telefondan :D

tamam kankam :)
  • yaw c4 indirdim şimdi kurarken crc hatası verdi bu nedir yaw nasıl düzelcek bi yolu varmi yani yoksa tkrar mi indircez ?

• quote:

Orijinalden alıntı: kazuya55

serverin özellikleri iyi olabileceğini hissettirdi bana fakat şimdiki durumu (daha sitesinde oluşan fiyasko) pek güven vermeyip beklememem gerektiğini düşündürüyor. Kısa sürede yanıldığımı gösterin romanspartan:)

her serverda beklenmedik sorunlar oluşabilir bizimkiside aynı şekil hiç beklemediğimiz bir noktadan meydana geldi sadece büyük sorun bu ilerleyen günlerde daha cazip gelicektir bazı şeyler ..
  • ARKADAŞLAR ŞANSIZLIK ARDI ARDINA GELIYO SERVERDA PROBLEM YOK ŞUAN SAGDECE SITEMIZ ACIK DEGİL BAZI YANLISLIKLARDAN VE USTUNE BASA BASA SOLUYORUM 5 KERE ACMADIK SERVER PPL OLARAK COK OYNASAKTA SERVER ACMAK AP AYRI OLAY VE HER YENI SW NIN BASINA GELEN BAZI SEYLER OLUYO BUNLARI FAZLA BUYUTMEZSEK SEVINIRIM EMIN OLUNKI OZENLE USTLERINDE CALISIYORUZ....
  • bir site problemi yuzunden server eleştirlmesi komik
  • sana komik geliyor olabilir ama bu forma uzun süredir takılanlar bilirki yeni açılan serverlarda 3-5 ay sonra çeşitli bahaneler ile dökülmeler oluyor. Bende bu serveri kurucak olan arkadaşlara bu uyarıyla şunu demek istedim SERVERINIZI BEKLİYORUM. O yada bu sebepden dolayı sorun olmuş olabilir bu beni alakadar etmez. Şık olan taahhüt edilen zamanda oturaklı bir şekilde açmaktır. ama ben romanspartanı bir kaç serverdan tanıyorum, serverin gelişi güzel olmicanı tahmin ettiğim içinde bekliyorum. Bakalım.

ops önceki sayfayı son haliyle okumadan direk ikinci sayfayı açtım birinci sayfada kayıt ve patch için linkler varmış:) sorry

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kazuya55 -- 28 Nisan 2010; 20:12:26 >
  • Arkadaşlar Sorunu atlattık Allah'a şükürler olsunki..Tekrardan kusurlarımıza bakmayın..Yavaş Yavaş herşeyi düzelticez inş..

• quote:

Orijinalden alıntı: kazuya55

sana komik geliyor olabilir ama bu forma uzun süredir takılanlar bilirki yeni açılan serverlarda 3-5 ay sonra çeşitli bahaneler ile dökülmeler oluyor. Bende bu serveri kurucak olan arkadaşlara bu uyarıyla şunu demek istedim SERVERINIZI BEKLİYORUM. O yada bu sebepden dolayı sorun olmuş olabilir bu beni alakadar etmez. Şık olan taahhüt edilen zamanda oturaklı bir şekilde açmaktır. ama ben romanspartanı bir kaç serverdan tanıyorum, serverin gelişi güzel olmicanı tahmin ettiğim içinde bekliyorum. Bakalım.

ops önceki sayfayı son haliyle okumadan direk ikinci sayfayı açtım birinci sayfada kayıt ve patch için linkler varmış:) sorry

Allaha şükür benim bir bahanemin olacağını hiç sanmıyorum elimden geldiği kadar karşılaştığım sorunları sizinle paylaşarak sizide bilgilendirmek istiyorum bazı problemler zaman alabilir evet ama aşılamıyacak bir konum yok şuanda Server Açık bekleriz

Bu arada Sitemiz yeniden Hizmete Gİrmiştir ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoMaNSPaRTaN -- 28 Nisan 2010; 22:28:15 >

• kazuya bende bu forumdayım takılanlardan merak etme her l2 server konusundada msjlarım vardır herkesin basına gelebilir daha server a girmedgim icin yorum yapmıyorum inş yakında.Başarilar şimdiden

hocam sunu baska bir siteye upload edermisiniz netload rapid e felan 8mb 20 25 le cekio ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert1905x -- 29 Nisan 2010; 10:31:21 >
  • 9 saattir otomatik patch atıo anlamadim bişey ve hala bıtmedı

L2Monarchy C4 Offical

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Futuré -- 29 Nisan 2010; 11:02:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: z350

9 saattir otomatik patch atıo anlamadim bişey ve hala bıtmedı

L2Monarchy C4 Offical

sen clientini suan graciaya update ediyorsunnn
  • o ne anlamadım nası halledıcem
  • kurduğun oyunu sil setup dan bidaha çıkar ve bu update i yapma , sonra içine pacht i yükle , acc al gir oyuna
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.