Şimdi Ara

L2Monarchy C4 Offical (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
0
Favori
7.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yazik akıbeti hayrola, hakkıyla göz nuru döküp uğraşanlara Allah sabır versin.
    asasTR(l2assassin.com)
  • 1.cisi serverin kva ile hiç bir alakası yoktur
    2. Yanlış yapıyorsun ogz kaldıramayacaqın yuklerin altına giriyorsun
    3.kime neyi kanıtlamaya çalışıyorsunuz hemde benim serverimda
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoMaNSPaRTaN

1.cisi serverin kva ile hiç bir alakası yoktur
    2. Yanlış yapıyorsun ogz kaldıramayacaqın yuklerin altına giriyorsun
    3.kime neyi kanıtlamaya çalışıyorsunuz hemde benim serverimda

1. beni ilgilendirmez varmı yokmu lafım kvaya .
    2. ne alaka diger forumda olan ssyi aldm buraya koydm.
    3. kimseye bişey kanıtlama gibi bi cabam yok. herkezin aklı yerinde, kendileri neyin ne oldugunu biliyorlardır.
  • 1.serveri bilmem ama kvalyeyei sevmedim. emek verilmiş ve saldırılmış servera hakettiler gibi bişiler şaçmaladi
    2.ouz kimdir tanımam
    3.kanıta gerek yok yapanı biliyorum. İnanmaya mecbur değilsin kendi serverında
    sevdim bu tarzı artistik oluyor
  • borclu baska biri fatura bizemi kesildi Emin ol Bunlarla Yıkılmayız Biz ....

Keser Döner Sap Döner Gun Gelir Hesap Döner.....

istiyen istediqini yapmakta özqür Ama unutmayın bende özqürüm ALLAHIN Gavurunun yaptıqı seyin yukunu bize yukluyosanız Baska birileri Bisyler yapabilir sizlere....!!!
  • c1 den beri bu l2'nin içindeyim her zaman söylediğim her türk serverinin altına yazdıqım 2 kelime vardır Emeğe saygı
    bizim allaha şükür alnımız açık yaptıqımız belli yapmak istediğimiz belli cevaplayamayacağımız bir soru yok ...
    Ladyfox kardeşim olayı kısaca açıklamış zaten üstünede söylenicek fazla birşey yok biz duraksadıqımız yerden dewam edeceğiz yanımızda veya karşımızda olan herkeze teşekkürler...

bu arada oquz server acıyormusun hayırlı olsun :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoMaNSPaRTaN -- 25 Haziran 2010; 0:13:19 >
  • L2MOnarchy Tam Gaz Devam Edior Server ONLİNE ... Oynuyan Arkadasların Bilqilerine...

IYI OYUNLAR & IYI EGLENCELER..
  • quote:

Orijinalden alıntı: LadyFox

Yazdım İsterse Daha fazlasınıda yazabilirim Hiç luzum yok Bu İsler böle cunku ADAM OLANA ADAM GIBI Sizin gibi Kaypalara zaten Lafa luzum yok ama iste 16-17 yasındaki Cocuklarsınız COk Yakında öqrenirsiniz .. Canlarım benim...

evet çok doğru diosn kullandıgın kelimelerle akıl yaşının ne kadar küçük(ezik) oldugunu belli ediosn anonim -.-
  • bu 100x tamamen mi yoksa 1000xe donulcekmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrashBone -- 6 Temmuz 2010; 12:22:09 >
  • Server Kapanmıştır Emeği gecen herkeze teşekkür edeRim ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: LadyFox

L2MOnarchy Tam Gaz Devam Edior Server ONLİNE ... Oynuyan Arkadasların Bilqilerine...

IYI OYUNLAR & IYI EGLENCELER..

Tam Gazkapali
    www.l2assassin.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoMaNSPaRTaN

Server Kapanmıştır Emeği gecen herkeze teşekkür edeRim ...

Aslında 1000x olarak kalsa yada 1000x yerine 500x olarak dvm etseydi belki daha iyi olurdu daha fazla player olurdu gerci ben 100x olduktan sonra girmemiştim ilk zamanki monarchy gibisi yoktu...Yinede İyi PVP yapmiştik
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.