Şimdi Ara

la conte tv kartı için vista driver lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar la conte tv kartımı vista işletim sisteminde XP driveri ile yüklediğimde görüntü alıyorum yanlız ses yok cok aramama rağmen vista driverini bulamadım.. vistada ses alabilmek için yapabileceğim birşey varmı?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orjinalden alıntı: Balanced blue

Arkadaşlar la conte tv kartımı vista işletim sisteminde XP driveri ile yüklediğimde görüntü alıyorum yanlız ses yok cok aramama rağmen vista driverini bulamadım.. vistada ses alabilmek için yapabileceğim birşey varmı?

vista driverini bulman lazımm ama bulabildiğin farklı model vista driverlerinide dene istersen
  • quote:

Orjinalden alıntı: mirza41

quote:

Orjinalden alıntı: Balanced blue

Arkadaşlar la conte tv kartımı vista işletim sisteminde XP driveri ile yüklediğimde görüntü alıyorum yanlız ses yok cok aramama rağmen vista driverini bulamadım.. vistada ses alabilmek için yapabileceğim birşey varmı?

vista driverini bulman lazımm ama bulabildiğin farklı model vista driverlerinide dene istersen

internnette araştırdığım her konu 2005 senesine ait tavsiye edebileceğin driver varmı
  • Vistaya TV karti kurmak yazıyı okuyun. 19 Kasım 2007 tarihli olacak; 2. veya 3. sayfada okuyabilirsin.
  • aramadığım yer kalmadı ama cözemedim avermadia nın bir kaç programını denedim onlarda da olmadı anlamadım görüntü var herşeyi kullanabiliyorum ama ses yok bu arada vista 32 kullanıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.