Şimdi Ara

LAIR harika (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
0
Favori
3.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: hell knight

Oyunu bir kaç gün önce bitirmiş biri olarak, sadece şunu söyleyebilirim, sadece PS3 sahipleri değil, kendine oyuncu diyen bütün herkesin kesinlikle oynaması gerek her yönüyle müthiş bir oyun.

Kendi kendime çokmu gaza geliyom diye düşünmüştüm ama oynayan herkezde aynı hisleri uyandırıyo bu oyun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sfred

oyun efsane. Eğer evinizde hd tv varsa film seyretmeye hazır olun.

bu oyun 4.5 aldı bide dimi. en kötü oyunumuz böyle olsun verilen puanlara hala inanamıyorum.
  • Yani incelemeler göz önüne alınır ama her inceleme de objektif olacak diye bir kaide yoktur. Onun için denenmesi gereken oyunlardan biridir diye düşünüyorum. Oyun hakkında hala alsam mı almasam mı düşüncesi yapanlar varsa Sfred arkadaşımızın forumda yazdığı incelemeyi bir okusunlar, öyle karar versinler.
  • ejderhanın adı nazgül mü
  • yok dül dül
  • kop kop

• quote:

Orjinalden alıntı: SEMiZ

kop kop

Alllaaah! Ramazan geldi, oruç milletin başına vurdu, adamlar ne yazdığını bilmiyor... Hobaa yandan...

• Allah sonumuzu hayır etsin
  • amiiiiiiiiiiin
  • Bu LAIR'ı da herkes övüyor.PS3'te oyun sıkıntısı çekicem diyordum ne oynayacağımı şaşırdım walla.LAIR mı, WARHAWK mı, Ninja Gaiden mı,Heavenly Sword mu,MotorStorm mu....
  • Aynı şekilde LAIR mı, WARHAWK mı Heavenly Sword mu arasında kalıyorum bunardan ikisini alacam ama büyük ihtimal lair ve WARHAWK olacak
  • quote:

Orjinalden alıntı: Solid_Snake

Bu LAIR'ı da herkes övüyor.PS3'te oyun sıkıntısı çekicem diyordum ne oynayacağımı şaşırdım walla.LAIR mı, WARHAWK mı, Ninja Gaiden mı,Heavenly Sword mu,MotorStorm mu....

Lair al sonra warhawk tabi paran varsa hepsini al
  • Lairini satmak isteyen varsa 80 ytlye alirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: margornn

Lairini satmak isteyen varsa 80 ytlye alirim

80mi 100den aşağı bulamazsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: sagorap

quote:

Orjinalden alıntı: margornn

Lairini satmak isteyen varsa 80 ytlye alirim

80mi 100den aşağı bulamazsın

Bulurum bulurum heavenlysword çıksın playasiadan 3 tane oyun alıcam 95 e mal olucak Ayrıca lair buldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi margornn -- 16 Eylül 2007; 13:50:37 >

• ben 3 oyunuda aldım warhawk,lair,h.sword oynadıktan sonra lair ve h.sword satılıktır
  • oyun inşallah yarın elimde olacak. cidden sabırsızlanıyorum oynamak için
  • ps3 için yapılmış su ana kadarki en güzel oyun ve bence bu senenin en güzel oyunu olur. Hiç düşünmeden ps3 ü olan herkes alsın. Sixaxis le neler yapabilceğiniz adına şaheser bir oyun..
  • Ejderhayı sixaxisle yönetmek inanılmaz kolay öyle güzel ve hoş ki iyiki analogla yönetme eklememişler diye seviniyorum Grafikler 10 numara, atmosfer mükemmel, müzikler harika.... süper ötesi bir oyun ona 4.5 puan veren eller kırılsın diyesim geliyor. Gamespotun not verme sistemine bakın ya nerden kırmış puanı nasıl 4.5 verir anlamak mümkün değil. bu oyuna 8'in altında not vermek insafsızlıktır. Def jam icona bile 8.2 puan vermiş gamespot ama neden çünkü 3.parti oyun xboxada çıkıyor... keza virtua tenniste öyle... Uzun lafın kısası almayan pişman olur benden söylemesi bu ps3ün tadı exc oyunlarla çıkar bu yüzden heavenlyyi, lairi kaçırmayın derim

• Hala son bölüme gelemedim, bir önceki bölümde takılı kaldım. Taşların ne taraftan geldiğini bulamıyorum. yön gösteren ibre sapıttı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sfred -- 18 Eylül 2007; 16:11:23 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.