Şimdi Ara

Laptop'a harici monitör almalı mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaslar ben de laptop kullanıyorum monitör 15.4' ve bazen bana yetmiyor.Acaba soyle 22' bi lcd monitör alsammı diye düşünüyorum.Ama boşa para harcamak da istemiyorum sizlerin bi fikrini alayım dedim acaba benim gibi düşünen kaç kişi var.
    Laptop u cogu zaman evde kullanıyorum ve genellikle masanın üzerinde duruyor.Alsam koysam söyle masanın üzerine bir de klavye alsam laptop u da kasa niyetine kullansam biyere gidecegim zamanda koysam cantasına götürsem güzel olmaz mı hem masaüstü hem dizüstü bilgım olmus olurSiz ne dersiniz fikirlerinizi bekliyorum len olm get işine gerek yok mu dersiniz yoksa aaa süper olur mu dersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ER_JaNN -- 25 Mayıs 2007; 21:08:42 >

• len olm get işine gerek yok :D demek gelio içimden ama babam aklıma gelince süper olur diyebiliyorum

ama şunu söliim çok zorlamıosa en fazla fareyle kullan ;) ama tabi alırsanda güzel olur rahat rahat kullanırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: KSK_istayfa

len olm get işine gerek yok :D demek gelio içimden ama babam aklıma gelince süper olur diyebiliyorum

ama şunu söliim çok zorlamıosa en fazla fareyle kullan ;) ama tabi alırsanda güzel olur rahat rahat kullanırsın
    de get işine ya ekrana o kadar para verdikten sonra birde kasa al ne olacak ki bunuda çantaya koyasın gidersin gittiğin yerine :D o zaman laptop kullanmanı manası kalmıyor zaten olmadı laptopun kasayıda sökelim tek tek parçları ayıralım bi yere gideceğimiz zaman toplarız nasıl olur güz€l değilmi :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Extinet_DeviL

de get işine ya ekrana o kadar para verdikten sonra birde kasa al ne olacak ki bunuda çantaya koyasın gidersin gittiğin yerine :D o zaman laptop kullanmanı manası kalmıyor zaten olmadı laptopun kasayıda sökelim tek tek parçları ayıralım bi yere gideceğimiz zaman toplarız nasıl olur güz€l değilmi :D

Alıntıları Göster
    hiç gerek yok,
    15,4" bence küçük sayılmaz, hatta büyük bile
    misal ben 13,3" araştırıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Extinet_DeviL

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Extinet_DeviL

+1 içimden geçenleri yazmışsın :D

banada saçma geliyor laptop masaüstü olarak kullanılacaksa daha ne anlamı var masaüstü bilgisayar hem daha ucuza mal olur

• quote:

Orijinalden alıntı: marcorcun

quote:

banada saçma geliyor laptop masaüstü olarak kullanılacaksa daha ne anlamı var masaüstü bilgisayar hem daha ucuza mal olur

Alıntıları Göster
    Bence saçmalık olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Doobly

Bence saçmalık olur.

Alıntıları Göster
    42'' LCD daha uygun olur onu da masanın tam üzerine rf transmitter ile bağla ki bir extra masraf daha çıksın.Üzerine de 7+1 ses sistemi al bir masraf kapısı daha, bunlara ek olarak bunları yerleştirebileceğin ve mobiliteni kaybetmeyeceğin bir de panelvan tamam işte taş çatlasın 50000 dolara biter bu iş. Bir de bunları panelvana taşıyacak iki adam tuttun mu işlem tamam.

De get demenin uzun yolu bu herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: Doobly

Bence saçmalık olur.

Alıntıları Göster
    Ben 13 inc macbook kullanıyorum.Bence en mantıklısı media işlevleri için 1-2 milyonluk s video kablosu almak.Bu sayede tv ye baglarsanız misler gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soulmate

Ben 13 inc macbook kullanıyorum.Bence en mantıklısı media işlevleri için 1-2 milyonluk s video kablosu almak.Bu sayede tv ye baglarsanız misler gibi.

Alıntıları Göster
    dostum gerek yok bence... 15.4 o kadar da küçük değil, notebook'a para vereceğine kasa toplasaydın, belki yanında taşıyamazdın ama en azından daha performanslı olurdu makine...

• quote:

Orijinalden alıntı: FoxHound

dostum gerek yok bence... 15.4 o kadar da küçük değil, notebook'a para vereceğine kasa toplasaydın, belki yanında taşıyamazdın ama en azından daha performanslı olurdu makine...

Alıntıları Göster
    Bencede saçmalık olur.
    Ama senin bileceğin iş

• quote:

Orijinalden alıntı: seizure

Bencede saçmalık olur.
    Ama senin bileceğin iş

Alıntıları Göster
    TABİ YA BEN BIDE HARICI KASA DÜŞÜNÜYORUM NASILIM

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0107AE845

TABİ YA BEN BIDE HARICI KASA DÜŞÜNÜYORUM NASILIM

Alıntıları Göster
    sen git 22" bi notebook al 4 cekirdek işlemcili bulabilirsen
    senı anca keser gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: by.sleepless

sen git 22" bi notebook al 4 cekirdek işlemcili bulabilirsen
    senı anca keser gibi

Alıntıları Göster
    harbici televizyona bağla rahat rahat oyna abi :D banada akıllıca geldi :D odamda sony duruosa onu kullanmak gerek lcd olmasada sony :D

• quote:

harbici televizyona bağla rahat rahat oyna abi :D banada akıllıca geldi :D odamda sony duruosa onu kullanmak gerek lcd olmasada sony :D

Alıntıları Göster
    ER_JaNN arkadasim.bi Karadenizlilik var mi :D Bencede gereksiz birsey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marcorcun

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: marcorcun

quote:

haklıyım ama değilmi ?

• quote:

Alıntıları Göster
    Arkadaslar saolun yorumlarınız için bütün hevesimi kırdınız Bu arada harici kasa işi kafama yatmadi diilAma arkadaslar laptopu 1.5 sene önce aldım (Toshiba M70-159) oo dedim gezerim dolasırım süper olur bi de baktım koymusum masanın üzerine kalkmıo yerinden hiç.15.4' de ii aslında ama ne bilim film izlios dizi izlios ama pek tatmin etmio.Acıkcası tvye baglamak da zor gelio sürekli yoksa s-video kablom yok mu sanıyosunuz var en kralından (1.5 ytl) ama ne bilim işte koysam masanın üzerine soyle kocaman bişi odaya bi renk gelse fena mı olur yaneŞimdi lcd yi aldık diyelim bi de ona kasa alcas.Kasa israf olur yahu ne gerek varNeyse arkadaslar şaka bi yana saolun yorumlarınız için bencede israf olur hem laptop a yazık sen o kadar para ver al (şimdi aynı fiyata ne makineler var) sonra koy masanın altına küser konusmas makine bi daha alimallah

• quote:

Orijinalden alıntı: pianokey

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: alex1978

Cok sayılmaz ama karadenizliyiz abi Ya ne bilim gidiyorum teknoloji magazalarına fln ne monitörler var be abi insanın içi gidiyo valla gavur neler yapıo neyse lotodan para tutturana kadar almıcam kararımı verdim
    Ama alsak güzel olurdu hani

• quote:

Orijinalden alıntı: ER_JaNN

quote:

Orjinalden alıntı: alex1978

Cok sayılmaz ama karadenizliyiz abi Ya ne bilim gidiyorum teknoloji magazalarına fln ne monitörler var be abi insanın içi gidiyo valla gavur neler yapıo neyse lotodan para tutturana kadar almıcam kararımı verdim
    Ama alsak güzel olurdu hani

Alıntıları Göster
    Babam Dell 19. lcd kullaniyo. Onun pc`de oyun oynadiktan sonra, benim laptobu acinca benim 17. bana kucuk gozukuyo,renkler cok daha mat tabi harici monitore gore. Insan ister istemez gaz yapiyo lcd`ler icin. Ondan anliyorum senide.

• quote:

Babam Dell 19. lcd kullaniyo. Onun pc`de oyun oynadiktan sonra, benim laptobu acinca benim 17. bana kucuk gozukuyo,renkler cok daha mat tabi harici monitore gore. Insan ister istemez gaz yapiyo lcd`ler icin. Ondan anliyorum senide.

Alıntıları Göster
    Ne amaçlı kullanacağına bağlı bence.ben daha çok çizimle uğraşıyorum ve bu iş için sağlıklı ve büyük monitör gerekli...ben laptop alınca almayı düşünüyorum (laptopun fiyatına göre)...sende bu tarz bir amaçla kullanacaksan olabilir...oyun için bence gereksiz....film için evet gerekli...arkadaş tv ye bağla diyor... ama bağlayacağın tv nin büyüklüğü ve görüntü netliği de önem kazanıyor...kullanım amacına göre düşünebilirsin diyorum...

• quote:

Alıntıları Göster
    sanırım 226 bw'ye laptop ı bağlıycan.ben de aynısını düşünüyorum.bi de buna ek olarak Kworld tv kartı.paran varsa hiç durma yap.226bw den film ve tv izlemek veya oyun oynamak bence çok güzel olur.hatta ben bluetooth klavye mouse da düşünüyorum(anlıycan laptop ı bilg kasası gibi kullanıcam o bi kenarda soğutucusunun üzerinde dururken ben diğer tarafta eğlencenin dibine vurucam.ben sana tavsiye ederim.tabi herşeyden önce PARA geliyo.Parana göre karar ver.sonuçta o parayı laptop a yatırsan 1 yıllık performans kazancın olur.sonra gene aynı tas aynı hamam.(bu arada laptop olarak asus f3jp yi düşünüyom.tabi ben alana kadar daha iyi bişey çıkmassa.mesela santa rosa.)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.