Şimdi Ara

LaPToP aLMaK Ne ZoR iŞMiŞ.. LoPToP uZMaNı YoQ Mu aRaMıZDa?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir laptop almak istiyorum ama herkes ayrı marka ayrı model yazıyor bende neyi alacağı mı şaşırdım. Birisi diyor Hp den şaşma biri diyor Toşhiba .. Şu yönden şu iyidir, şu yönden şu daha iyidir diyen yok. GüNCeL Sabit topiclerde sadece istekler var cevap veren yok.

1000 - 2000 dolar arası ( fiyat /performansıda önemli) . Normal windows uygulamaları ve çok amaçlı uygulamalarda sorunsuz kullanabileceğim stabil bir laptop istiyorum..

Eminimki herkes benim gibi bu sorunun cevabını bekliyor.

• bende senin gibi düşünüyodum datron aldım senin gibi düşünen başkalarından bazıları casper bazıları dell vs.. almışlardır senin özelliklerini nasıl istediğine bağlı
  • hp al ne beklıyon ben ılk gordum bi özellıklere baktım caktım parayı aldım 2 aydan beri paşalar gibiyim maaşallah....
  • hp pav. serisinde uzak dur. benim tavsiyem toshiba ve asus gibi markalara bakman.
  • Asus önericem F/P çok iyi....

bütçe 1100 dolara kadarsa F3SC 180DR
  • benim de uzun süren notebook araştırmalarım olmuştu.ben de senin gibi karamsarlığa düşmüştüm.birinin tavsiye ettiği markayı bir diğeri şiddetle karalıyordu.şaşırmıştım açıkçası ama yinede en çok kullanıcıya ne kadar çok ulaşabilirsen o kadar çok bilgi alabilirsin.

hp hakkında bu forumda hiç iyi şeyler duymadım,özellikle pavilion serisinde.

toshiba ve asusta da problermler gözledim.aslında ikisi de sağlam ün yapmış markalar ama sonuçta araştırdığım kadaryla azımasnmayacak sorunlarla karşılaştım.

casper ve fujitsi siemensde onlara keza.pek memnun değiller kullanıcılar.

datron,monster,lg,lenevo markalarını tanımıyorum.az kullanıldığından mıdır nedir öle ahım şahım bi problem okumadım bunlarla ilgili.

daha önce dell kullandım.şimdi de acer kullanıyorum.

delli öneririm.sağlamlığı,problem çıkarmamasıyla kullanıcılar tarafından tam not alan bir markadır.kendi topiclerinde "dell al kafan rahat olsun" cümlesi çok kullanılır

acer kullanıcısı olarak ta şunu söyleyebilirim.fiyat-performans açısından bence bir numara.yani iyi bir donanımı en az paraya almak istersen acer al.bazı serilerinde kronik hatalara rastlansa da özellikle son yılarda acerin bu sektörde azımsanmayacak bir yeri var.bu markayı da gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim

• asus
  • asus ve toshiba oldukça iyi. Asus fiyat/performans olarak çok iyi. F3SV modelini önerebilirim sana.
  • lg lerede bi bak ben şahsen lg alacam
  • Asus f3jp fiyat performans açısından çok iyi ve oyun,iş,çizim,grafik gibi uygulamalar için ideal bir bilgisayar
  • LG iyidir arkadaşım.
  • Başlığı açan akadaş ile aynı dertten muzdarip biri olarak belki bu sefer gerçek anlamda yardımcı olan olur demiştim ama gördüğüm kadarıyla yine herkes kullandığı bilgisayarı övmüş hatta model bile vermeden sadece markayı övmüş, görünüşe bakılırsa yine aynı tas aynı hamam.. ..
  • lg kpp1t diyelim o zaman. vaTANDA 1103 dolar + kdv.

stabil bir makina.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.